Łużyckie Praliny

Lubsko

Opinie o Łużyckie Praliny

Zuzanna

Nie mogę znaleźć ofert pracy do firmy. Może ktoś podpowie mi gdzie można szukać? Słyszałam, że dobrze sie tu pracuje więc warto .

Dominika

@dsad - usuwane są tylko te komentarze, które są niezgodne z regulaminem forum. Za każdym razem, kiedy dodawany jest nowy wpis, osoba publikująca komentarz, akceptuje również regulamin serwisu. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się w zakładce "Regulamin". Co do firmy Łużyckie Praliny - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Każda, merytoryczna odpowiedź będzie cenna dla osób, które poszukują rzetelnych informacji o swoim potencjalnym pracodawcy

dsad

połowa wpisów zniknęła czyżby P.J w oczy kole? nie dajcie sie zmanipulować i omijajcie tę firmę z daleka

xzt

ludzie mają po 3/4 etatu a wielce "pani prezesowa" nowym mercem się już wozi

Analityk
@xzt 23.11.2016 17:46
ludzie mają po 3/4 etatu a wielce "pani prezesowa" nowym mercem się już wozi

Witam czy ma ktoś telefon do tej firmy -Łużyckie Praliny-chciałbym się przyjrzeć jej działalności.

rzenada

Chamstwo szef traktuje ludzi bez szacunku, swoje złe chumorki wyladowuje na pracownikach krzycząc i klnąc do nich jak szewc , tak jest codziennie nie wiem jak ci ludzie tam wytrzymują. W firmie panuje ogromny chaos i bezład ktoś z zewnątrz powinien się tym zająć!!!!! bo sam ( pan) Janiak chyba tego nie ogarnia. Na umowie jest napisane praca na 3/4 etatu a trzeba zapier... Po 10 lub 12 godz szef naprawdę jest niepowazny lub chory umysłowo wiem panie Janiak ze starość nie radość.szefostwo powinno zastanowić się nad tym jak traktują ludzi szczyt chamstwa i tyle nie polecam tej firmy OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM dużo by wymieniać naprawdę nie warto być pracownikiem tej firmy szkoda zdrowia i nerwów!!!!!!!! Ps to jak pan traktuje ludzi to do pana wróci z podwójną siłą

Njjj

Widać że mają nową osobę do biura, ciekawe jak długo wytrzyma tam

zsa

nie trzeba mieć 5 lat tam biorą każdego jak leci, z resztą nie dziwota nikt nie chce tam przyjść a te pozytywne wpisy to pewnie "kierownictwo" wpisuje, oferują takie warunki bo im się pali grunt, prawdopodobnie został tam tylko jeden elektromechanik- swoją drogą ciekawe jak on tam wytrzymuje

anka ba

ponownie.. dziwne przecież to naprawde dobre warunki zatrudnienia co w ogłoszeniu zamieścili, nie rozumiem jak można takich nie chcesz i wybrzydzać jak taką ofertę pracy się w Lubsku otrzymuje - fat, wymagania spore bo min. 5 lat już trzeba mieć w zawodzie

marnat

Proszę zauważyć, iż ponownie ogłaszają się w sprawie stanowiska inżynier spółki. Już bardzo dawno widziałam takie głoszenie i tak zastanawiam się dlaczego wciąż nie ma chętnych na to stanowisko. Czyżby przy tak atrakcyjnej ofercie, jak również dość dużym bezrobociu, nie znalazł się nikt kto sprostałby oczekiwaniom pracodawcy.? :) A czy ktoś zastanowił się dlaczego tak prężnie działająca firma, z tak bogatą liczbą klientów na całym świecie, do dzisiaj nie ma żadnego działu utrzymania ruchu, czy też elektromechaników? o co tu chodzi? chętnie poczytam Wasze przemyślenia ( nie mam tu na myśli pracowników tej firmy,, którzy piszą tu w czasie pracy same pozytywy :) ) w tej sprawie....

KiKi

Do Fill. Nie ma żadnych benefitów socjalnych, tam jest goła pensja. W święta ani premii ani paczek, ani bonów nic kompletnie. Nawet cukierka nie dadzą choć je produkują. Tam w biurze oprócz dwóch pań, które pracują od samego początku przewinęło się pełno dziewczyn, które uciekały. Pan właściciel ma straszne oczekiwania. Nakłada na takiego pracownika multum obowiązków nawet jak nie są w twoim zakresie. O wszystko obwinia. Tragedia. Elektromechaników to tam się z 20 przewinęło. Żaden nigdy nie pasuje. Oni by chcieli żeby taki pracownik od razu wiedział jak wygląda budowa maszyny produkcyjnej i od razu usuwał awarię. Wiadomo, że to trzeba poznać. Praca stresująca okrutnie. Obóz pracy. I to w każdym dziale. czy na produkcji czy w biurze. A ta zmiana na 3/4 etatu to nie z braku zamówień tylko z oszczędności na pracownikach. Odradzam pracę ludziom, którzy nie są odporni na stres i są wrażliwi.

KiKi

marnat

Ludzie uważajcie na tą firmę.! Stanowczo odradzam zatrudniania się u nich. Proponują bardzo ciekawe warunki zatrudnienia ale to tylko słowa.... Teraz poszukują chyba ludzi z wyższym wykształceniem technicznym, ale to tylko pozory.... Polecam myślenie w czasie rozmowy z Właścicielem firmy...

elka

nie ma to żadnego plusa, jest to poprostu zwykłe cwaniactwo, i wyzysk, zatrudnianie młodych ludzi dając im marne pieniądze, wiedząc że gdzie indziej dostaną zdecydowanie więcej,co do nauki czego można się nauczyć przy pakowaniu cukierków? jak zamknąć pudełko? Poza tym młody elektromechanik przy pakowaniu albo produkcji? nieee....

elka

bo najwięcej ich ucieka z tamtąd z resztą nie dziwota, teraz zaczęli brać młodych po technikum, dają jakąś kasę, później trzeba to odpracować, a gdy prawda wychodzi na jaw jak jest, chłopaki nie mogą odejść, bo są tam jakieś konsekwencje od zerwania umowy, pracodawca ma zapewnionych pracowników na rok, dwa, a młody musi siedzieć i pracować za żenujące stawki jak na kogoś kto zazwyczaj jakąś wiedze ma ze szkoły, plus uprawnienia, stawka rzędu 12,13/h brutto

trr

wcale nie taka fajna, napewno się tam niczego nie nauczysz, ani nie dorobisz, omijać z daleka!!!

dfssddw

nie czytajcie tych pozytywnych opini, prawdopodobnie to ekipa z biura, siedzą i wypisują.... @farciarz to wszytko prawda.. też tam pracowałem, elektrycy tam mają najbardziej przerypane,przychodzą nowi mają większą stawkę jak ci którzy są dłużej.. paranoja, szef chodzi i krzyczy po hali,widział ktoś elektryka który pracuje na równi z pracownikami produkcji których brakuje? takie rzeczy tylko tam,

farciarz

Witam pracowałem w tej firmie sporo lat i wiem że to były zmarnowane lata , stawka 13.00 brutto , praca po 12 godzin na dobe , soboty i niedziele . nikt sie nie pytał czy możesz po tyle pracować . Zero szacunku dla pracownika , bylismy maszynkami do robienia pieniędzy niczym więcej . ostatnio zmieniono w firmie umowy z pełnego etatu na 3/4 tłumacząc to spadkiem ilości zamówień a w rzezywistości ludzie dalej pracowali po 250 godzin w miesiącu . Jeżeli chodzi o nadgodziny to był tam system rocznego rozliczania nadgodzin polega on na tym że jak pracujesz 200 godzin to masz zapłacone za 200 godzina 50 i 100 dopiero po roku chyba że za nadgodziny dostaniesz wolne i tak też bywało bo szef tak ustalał produkcje żebys jak najmniej tych nadgodzin miał do wypłacenie ,polegało to na tym że w okresach letnich gdzie było mniej pracy dawał wolne za nadgodziny które wypracujesz dopiero w sezonie zimowym gdzie pracy było mnóstwo . większośc ludzi pracuje tam na umowe zlecenie mała garstka na normalna umowe ale na 3/4 etatu a tylko brygadzisci na normalną umowe i pełen etat . Jeżeli chodzi o elektryków to za mojej kadencji przewinęło sie tam chyba ok 14 więc to nie jest super posadka . hahah . Jak ktos chce sie więcej dowiedzieć o tej firmie to piszcie odpowiem na kazde pytanie

sssad

@reer nie ma co sie rozchodzić bo ruch tam w firmie jak na dworcu jedni odchodzą drudzy przychodzą mało jest stałych pracowników, a o elektromechanikach nie mówiąc, z resztą jaki brygadzista jest mówić nie trzeba...

xcv

opinia użytkownika @klej to kłamstwo, nie ma nic bardziej mylnego niż wpisy pracodawcy.... OMIJAĆ FIRMĘ Z DALEKA

lasek

wyzysk i tyle nadgodziny ,ludzi traktuja strasznie

Zostaw opinię o Łużyckie Praliny - Lubsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łużyckie Praliny