Aljan

Kielce

Opinie o Aljan

emil

@wiola ale staż nigdy nie ma umowy o pracę - jeśli ją miałaś na myśli. No może nie "nigdy" ale bardzo, bardzo rzadko. Najczęściej jest w oparciu o umowę o staż :) Jeśli liczysz na umowę o pracę, to raczej musisz się rozejrzeć za normalną posadą

wiola

pracowałam wyzysk ludzi tragedia tylko staże nie ma mowy o zatrudnieniu uważajcie

izka

Pracownika najchętniej chcą na staż bo za darmo.Ciężko o cały etat.Praca nie rewelacja.Szefowa potrafi się mścić,po rezygnacji z pracy.

Zostaw opinię o Aljan - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aljan