ACP Polska

Włocławek

Opinie o ACP Polska

Były Laborant

Powiem tak: odradzam pracę w tej firmie jako mężczyzna na stanowisku laboranta. Zatrudniają ludzi po studiach, za głodowe stawki (1500 netto) do wykonywania pracy bez jakichkolwiek perspektyw polegającej głównie na wożeniu 25 kilogramowych butli z dwutlenkiem węgla i kilkugodzinnym staniu na zmywaku przy myciu szkła laboratoryjnego - gdzie tu jest rozwój? Ponadto osoba zastępująca obecnie kierownika laboratorium wprowadzała nerwową atmosferę i odznacza się niską kulturą osobistą. Praca jest ciężka i słabo płatna.

Zostaw opinię o ACP Polska - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACP Polska