GRANT Sp.z o.o.

Ostrówiec

Opinie o GRANT Sp.z o.o.

użytkownik zarejestrowany

No ja mam nadzieję, że można będzie liczyć na przyjęcia niedługo tak jak piszesz @ilo no ale jest po nowym roku i ofert brak.

praktykant

Słowa kojarzące się z GRANT Sp.z o.o.:niepożądek,brak organizacji, złe podejście do pracownika,brak kultury,brak czystości,brak mydła i papieru,brud,ciężka praca) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewystarczajace. Atmosfera i ludzie tam pracujący są niedostateczne. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 PLN Najbardziej podobało mi się w GRANT Sp.z o.o.: wywyższanie się kierowników Najbardziej nie podobało mi się w GRANT Sp.z o.o.: wszystko

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z GRANT Sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewystarczajace. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobre... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w GRANT Sp.z o.o.: moja praca Najbardziej nie podobało mi się w GRANT Sp.z o.o.:praca w wekendy

Zostaw opinię o GRANT Sp.z o.o. - Ostrówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRANT Sp.z o.o.