Marian-Trocken-Bau

Kraków

Opinie o Marian-Trocken-Bau

Miro

Co słychać w firmie? Tak długo nie ma wpisów na forum a chciałbym aplikować

Zuzanna

Macie aktualne informacje na temat działania Marian-Trocken-Bau? Chętnie dowiemy się tego jak wygląda sytuacja w firmie.

rere

hej no ja już sam nie wiem przyzma się WAm w które opinie wierzyc sa one tak zróżnicowane jedni pisza o upadlosci innyi znowu o jakiś ofertach pracy i o rekrtuacji to jak w końcu jest tutaj ??dzięki

qwe

Tak jest poszukiwany idioto, śmiało wysyłaj CV..

tik tak

A pro po Marka i Kazika idealnie tutaj pasuje pytanie: czym się różni debil od idioty? Debil skrzętnie notuje co idiota mu dyktuje...dopasujcie sobie sami kto jest tutaj kim, bo ci ludzie normalni nie są.

rychu

Firmy Marian-Trocken-Bau i Grupa M-T-B są w upadłości. Możecie sprawdzić w IMSiG. (usunięte przez administratora) . Należy do Polskiego Off Roadu, ma tam paru kumpli co kryją jego matactwa. Bardzo mu zależało kiedyś, żeby nie wyszło na jaw, z kim robi interesy z tego kręgu. To jest jego słaby punkt. Sam pieniędzy z firm nie wyprowadził, musiał mu ktoś w tym szwindlu pomagać i zamiatać wszystko pod dywan.

mag

Oszukują ludzi firma ma 3 miliny długu, Komornik z Krakowa(usunięte przez administratora) prowadzi postępowania egzekucyjne

POSZKODOWANY

JEŚLI KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ TO NIECH SPRAWDZI WYKAZ SPRAW, KTÓRE TOCZYŁY SIĘ W SĄDZIE W WIELICZCE PRZECIWKO FIRMIE MTB. DOBRE INFORMACJE MAJĄ TEŻ KOMORNICY TEGO SĄDU, ALE O PROWADZONYCH SPRAWACH MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ TYLKO PO OTRZYMANIU PRAWOMOCNEGO WYROKU SĄDU. ZAPEWNIAM - WŁOS SIĘ JEŻY NA GŁOWIE! TO OSZUŚCI I NIC POZA TYM NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ.

dfe

UWAŻAJCIE NA TYCH ZŁODZIEJI !!! -- przestrzegam ! OKRADAJĄ I NIEPŁACA PÓŹNIEJ CZŁOWIEK WPADA W KŁOPOTY NIESAMOWITE !!! NIE PRACUJCIE DLA TYCH ZŁODZIEJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bultaz

Mam nadzieję, że sytuacje sądownego uzyskania wynagrodzenia to pojedyncze przypadki. Z tego co widać to firma normalnie funkcjonuje http://www.krs-online.com.pl/marian-trocken-bau-sp-z-o-o-krs-13311.html więc może teraz wszystko wyszło na prostą. Współpracuje ktoś z nimi i mógłby podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji żeby się tam dostać?

piotr

wszystkie opinie sa prawdziwe to banda oszustow robilem im w niemczech budowe zaplacili tylko 10 procent a reszte to zbywaja byle czym i nie odbieraja telefonow ale zajma sie nimi odpowiedni ludzie i wtedy przekonaja sie ze trzeba placic firma nalezne pieniadze

razq

Mi udało się odzyskać należności od MTB ale trzeba umieć z nimi walczyć i szukać majątku. W razie pytań proszę tel ( usunięte przez administratora )

oszukany
@razq 30.04.2014 14:00

@razq możesz podać jakiś kontakt dosiebie albo napisać do mnie w temacie postu. maj.ki@gazeta.pl

oszukany
@razq 30.04.2014 14:00

Mirek

Podwykonawco, tak rzucasz dość poważny zarzut, może ujawnisz jakieś szczegóły tego "oszustwa", o ile to prawda..

podwykonawca

banda oszustów ,wykręcili mnie na 300000tyś a teraz próbują na kolejne 200000

hurtownia 45fd

Witam, potrzebuję informacji gdzie firma Marian trocken bau prowadzi obecnie jakieś prace budowlane

byly pracownik

Ja czekam do końca tego roku grudnia na to by mi wypłacono należne pieniądze jak nie ide do sadu i poproszę tez by inni się zgosili lepiej od razu więcej osob niech się zglosi niż pojedynczo.

Oszukany

Potwierdzam. Firma nie płaci pracownikom i podwykonawcom. Ale należne pieniądze odzyskacie! Trzeba złożyć doniesienia do odpowiednich urzęów. Koniec tej firmy już bliski!!!!!

Zofia

T ojesli na etapie polubownym nie mogli odzyskac pieniedzy to nie mozna sprobowac na drodze sadowej???

Podwykonawca..

Większego (usunięte przez administratora) nie znam. Minęło 18 miesięcy i dopiero przez sąd i komornika odzyskaliśmy ponad połowę kasy. Firma z kosmosu, uważają wszystkich za (usunięte przez administratora), za nic nikomu nie płacą. Odradzam jakiekolwiek prace podwykonawcze dla nich!

byly pracownik

oj panie dedektywie kiepskie ma pan informacje bo robia tam ludzie i wierza ze dostana kase.Ale to kwestia czasu jak pracownicy odejda kiedyich szef bedzie sie najmniej tego spodziewał i bedzie za pozno,bo z tego co wiem to pracownicy maja dosc i cos zrobia NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!

AKM ENERGY

Też mieliśmy problemy z rozliczeniami i zapłatą naszych należności. Wielokrotnie byliśmy zapewniani że pieniądze już do nas wyszły. Niestety nie obyło się bez fachowej pomocy w odzyskiwaniu długów ale ostatecznie udało się odzyskac nasze należności. Mogę w pełni poleci osobę co nam pomogła. Fachowe podejście, rzetelnośc, rozeznanie w temacie.(usunięte przez administratora)

bezrobotny

detektyw wiesz gdzie teraz robią

detektyw monk

Z tego co się orientuje to te dziady się sypią, pracownicy odchodzą bo za darmo nie chcą pracować

pomocny

Kolego bezrobotny,a ta firma to wogóle działa jeszcze?

bezrobotny

Chciałbym podjęć pracę w tej firmie.gdzie mogę się zgłosić?

nowy

Może ktoś zorientowany jest gdzie teraz Marian Trocen Bau prowadzi budowy?

bc servis

Prowadzę firmę Bio Cleaning Servis i również mieliśmy problemy z płatnościami za wykonaną przez nas pracę. Wielokrotnie byliśmy zapewniani że pieniądze już są wysłane, a nigdy się nie pojawiły. Wezwania z firmy nic nie dały. Po skorzystaniu z profesjonalnej pomocy odzyskaliśmy nasze należności, nie obyło się bez orzeczenia sądu ale nie można odpuszczać uczciwe zarobionych pieniędzy. Polecam osobę, która nam pomagała odzyskać nasze należności, profesjonalnie i jasne zasady(usunięte przez administratora)

Paweł

Firma od roku zalega z platnosciami za wykonane prace budowlane. Jest juz dopisana przeze mnie do Krajowego Rejestru Dluznikow i podpisana umowa z firma windykacyjna. Szkoda tylko ze przed robota nie bylo zadnych negatywnych opinii. Kazdy powinien omijac szerokim lukiem firme Marian Trockenbau ktora robi zlecenia np. dla sklepow Kaufland jak i samego wlasciciela

dawny pracownik

to prawda nie otrzymuja wynagrodzenia ale mam tam kolezanke co zna kogos kto tam robi i to pracownicy sie nie upominaja o wynagrodzenie wiec czy to wina pracodawcy?chyba nie skoro sie nie upominaja to oni inwestuja kase w interens a dla pracownikow daja jaj uwazaja.ja mam takie zdanie ciesze sie ze moj maz nie robi w takiej firmie co nie umia sie upomniec o swoje.

Datum Logistic

Witam, Wielokrotnie mieliśly problemy z odzyskaniem naszych należności, w tym również jako podwykonawcy M-T-B. Dopiero po skorzystaniu z fachowej pomocy udało nam sie je odzyskać. W pełni mogę polecić sobę, kóra nam w tym pomagała. Pełny profesjonalizm, doskonała wywiadowania gospodarcza, jasne rozliczenia. (usunięte przez administratora)

dawny pracownik

ja juz nie robie dla tych (usunięte przez administratora),ale mam kolegow co tam jeszcze robia moze nie maja wyboru nie wiem,ale wiem ze nie otrzymuja wynagrodzenia olewaja ich.odradzam wspolprace z ta firma to (usunięte przez administratora)

podwyk.

a na której budowie robiłeś ?

podwykonawca

ha ha nikt nie pojdzie z was cykory.ja wywalczylem wynagrodzenie bo sie upominałem mieli mnie dosc to dali a wy nadal tylko narzekajcie powodzenia

Baudach

Od 3 miesięcy nie dostaliśmy należności za wykonane usługi dla tej firmy. Nie ma co czekać - do sądu.

jestem pracownikiem tej firmy od 9lat od 4miesiecy nie dostajemy wynagrodzenia wmawiaja nam ze nie ma pieniedzy a zlecen na budowy i pracy jest nie do przerobienia nawet urlopu nie daja . bardzo prosze o informacje dotyczace stanu finansowego firmy , bede bardzo wdzieczny.

Zostaw opinię o Marian-Trocken-Bau - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marian-Trocken-Bau