Lama Media

Wrocław

Opinie o Lama Media

Igor

Bardzo dawno pisaliście , że dobrze się w firmie pracuje. czy teraz jest też dobrze? Czy warto aplikować, maja oferty.

Natalia

Aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy we Wrocławiu od Lama Media. Pracodawca oferuje szkolenia językowe, dofinansowania do karty multisport. Jednak interesują mnie warunki zatrudnienia w firmie - czy jest to umowa o pracę? Dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia rodzaj zawieranej umowy często jest kluczową kwestią przy podjęciu decyzji.

sw

Super, że wypłata jest terminowa @mukosel, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki za odpowiedź

Zostaw opinię o Lama Media - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lama Media