Opinie o Plastem w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Plastem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastem w Zduńska Wola

WOLNY

NA STRONIE plastem.pl są aktualności o zatrudnieniu ! OPERATOR MASZYN CNC,TOKARZ,FREZER,SPAWACZ a ostatnio AUTOMATYK MASZYN to ogłoszenie jest na pracuj.pl CV należy najlepiej wysłać na : ciupa@plastem.pl POWODZENIA !

WOLNY

NIE WIEM SKĄD TYLE OPINI NIEZADOWOLONYCH ? PRACUJĘ TAM JUŻ 16 LAT I BEZ ZNAJOMOŚCI !!!!! KTO PRACUJE TEN JEST DOCENIANY I SZANOWANY !!!!!

CZACZA
@WOLNY

PANIE WOLNY planuje zlozyc tam papiery na spawacza tig 141 mam certyfikaty jest szansa?

sytuacje można sobie polepszyć tylko zwalniając się z tamtąd ,zresztą już nie jedna osoba się zwolniła i nie narzeka.Myślę że jak ucieknie chociaż połowa to zauważą że najwarzniejszą wartością firmy to wykfalifikowany pracownik a takich u nas nie brakuje.

TOMASZ

pracowałem i nikomu nie polecam(totalna rozpierducha)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Plastem? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
teresa

Witam,a czy przyjmują też kobiety,mam pewne doświadczenie ,pracowałam na pile numerycznej w BUDWAR CENTRUM

@teresa

pracowała kiedyś u nas na produkcji jedna niewiasta,ale niestety to był niewypał nie wiem o co chodziło szefom zatrudniając kobietę ,a jeśli chodzi o pracę w biurze to niestety tylko rodzina znajomi i dobre plecy takie są realia. pozdrawiam,ja pracuje bo muszę ciężko u nas o pracę.

@teresa

TAK,OCZYWIŚCIE ,ŻE PRZYJMUJĄ !!! TRZEBA TYLKO UMÓWIĆ SIĘ Z CIUPĄ NA ROZMOWĘ ! TO TEN OD SPRAW ZATRUDNIENIA .powodzenia !

zgadzam się z przedmówcami,nie potrafią docenić dobrego fachowca,wynagrodzenia na umowach to oczywiście fikcja najczęściej to najniższa krajowa a resztę pod stołem tak samo z nadgodzinami,jedyny plus to chyba dla tych co lubią sobie troszkę wypić alkoholu,myślę że jest ciche przyzwolenie w tej kwestji,ważne żeby się nie przewrawcał i stał o własnych siłach na nogach.

ktos

co do szkoleń to jest takie ulubione powiedzenie jednego z włascicieli: "małpe nauczysz jeździc na rowerze, to młodego po liceum też naczysz pracować,a bedzie pracował za 1500 zł" Więc po co szkolenia i doświadczeniu ludzie, jak ich wyszkolisz to odejda do innej prcay... Firma dobra na rok, dwa, żeby zobaczyc jak firma nie-powinna być zorganizowana. pozdraiwam

antek

nie wiem nigdy tam nie bylem

SKIBA
@antek

ZGADZAM SIĘ PRACOWAŁEM TAM 3 MIESIĄCE I NIE DAŁEM RADY,TRZEBA MIEĆ DOBRE ZDROWIE I MOCNĄ GŁOWĘ

zzz

A jak kształtują się zarobki i możliwość przyjęcia dla inżyniera (nie na produkcje) ?

JA

Totalny bałagan! Nie wiem jak ta firma funkcjonuje. Ludzi przyjmuje się po znajomości, rodzinę i koleżanki. Nikt nie zna się na pracy, a ci co się znają pracuja za 2 osoby. Płace kiepskie. Właściciele trudni do współpracy. Poszukajcie sobie czegoś innego, albo nastawcie się na dużo tyrania za kogoś....

byly pracownik

ogólnie praca w porzadku, atmosfera tez fajna, minus - wlasciciele ktorzy sie nie inetersuja sie za bardzo co sie dzieje, troche bałagan i przestarzały system ksiegowosci, magazynowania FPP . z pieniedzmi idzie sie dogadac w zaleznosci od stanowiska

Zostaw merytoryczną opinię o Plastem - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Plastem?

Zobacz opinie na temat firmy Plastem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastem?

Plastem