NADLEŚNICTWO OSTROWIEC

Ostrówiec

Opinie o NADLEŚNICTWO OSTROWIEC

kojot

to w su8mie bardzo ciekawa teoria:) a możesz napisac co konkretnie masz na myśli pisząc o rozwoju tego nadleśnictwa?

dfg

Jak byłaś to dlaczego nie zostałaś skoro było tak fajnie?

Marek

Jako należysz do kliki starego,to jesteś ok i wszystko ci przechodzi,a jak nie to za byle co lecisz.

deer

a gdzie w lasach nie ma strachu? nikt nie mowił ze w leśnictwie nie ma nic do roboty. w każdym jednym leśnictwie/nadlesnictwie jest tak samo.

tak,jak ktos już wcześniej napisał-klika i mafia tam jest

lex

(usunięte przez administratora). Co może wiedzieć stażystka, która przepracowała niecały rok? Ano takie najwięcej mają do powiedzenia. Ogólnie powiem tak: zarobki ok, najfajniej jest w terenie, ale z tego co mówią to nieciekawe relacje tam panują.

Asia

Najlepsza i najlepiej kierowana firma w naszym mieście. Chciałabym tam pracować. Byłam tam na stażu i powiem jedno - super atmosfera, super praca... jestem jak najbardziej na TAK.

Zostaw opinię o NADLEŚNICTWO OSTROWIEC - Ostrówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NADLEŚNICTWO OSTROWIEC