Bessy Polska

Stare Babice

Opinie o Bessy Polska

Agata

@Sebol a możesz napisać coś więcej, o samym komforcie pracy w firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Niewątpliwie terminowość wypłat to bardzo ważna informacja dla tych, którzy aktualnie szukają możliwości zatrudnienia.

Sebol

Dobra firma, kasa zawsze na czas!

czas

A wiecie czy wciąż szukają kogoś do montowania fasad aluminiowo-szklanych? Chętnie bym się załapał zwłaszcza, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, ale najważniejsze dl amnie jest to, żeby relacje między pracownikami w pełni odpowiadały.

mateo

Roman pojechałeś na ten ciągnik rolniczy? Do mnie też dzwonili tylko że ja pracuję na autostradzie i wybór jest trudny.

zadowolony

Praca do najlżejszych nie należy, ale można robić dużo godzin i co najważniejsze pieniądze są na czas. Teraz zjechałem posiedzieć z rodziną i mam nadzieje ze za kilka miesięcy będzie dla mnie miejsce

szklarz

pisalem, ze mozna dać ocene 4,5 w skali 1 do 6. kasa jest taka jak sie umawia z szefem i jest na czas

ciekawy

mam propozycje pracy od nich, teraz dylemat pisza ze płaca od 6 do 9 klockow mies. szklasz pisze ze dostał połowe, piszcie jak cos wiecie czas ucieka

kula.

nie polecam 200e płacisz jak się zwalniasz z ramienia zerwania umowy.zanim zaczniesz tam pracować 3 razy się zastanów.z.......e. 150-200 km dojazdu co dzień do pracy .tylko 8 godz pracy.

szklarz

robilem w tej firmie. prawda jest taka ze moze nie ma najwyzszych zarobkow ale kasa jest na czas. co z tegoze wyjechalem do francji skoro zaplacili mi polowe od umowionej stawki..a obiecali wiele. 4,5/6 mozna dac. pozdrawiam

slavo

do szefa nie ma sie co czepiac,ale belgowie rzeczywiście-faszyści.najpierw dali obywatelstwo marokanom,a teraz chcą żeby Polacy pracowali na zasiłki dla nich.żadnego szacunku dla pracownika.

Zostaw opinię o Bessy Polska - Stare Babice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bessy Polska