Opinie o Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei w Grabionna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei w Grabionna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei? 31 maja na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ślusarz. Ktoś z Was aplikował?

Jolanta Nowy wpis

Nie polecam firmy, wyzysk dużo godzin pensja mała..

www Nowy wpis

Na wydziale pakowania, cóż się dzieje? bądźmy szczerzy to jest warte opisania aż się włos na głowie jeży! Brygadziści dwóch ich na jednej jest hali, dumni, że noszą zielone mundurki chcą żeby wszyscy się ich ciągle bali i zachowują się jakby do emerytury mieli już z górki. Brygadziści - zawsze zwarci i gotowi, tacy ludzie - no cóż... dać trochę władzy człowieczkowi woda sodowa do głowy uderzy i już! Brygadziści - bez godności, bez honoru, bez twarzy, i tak stoją...przy stoliku... 10 godzin jak na straży oj biedny Ty - Pracowniku! bo stąd wszystko widać doskonale! kto się uśmiecha mało lub też wcale, kto im wdzięczności nie okazuje, kto z kim słowo zamieni, no bo na pewno spiskuje! ....tu się już nic nie zmieni....! A gdy żonka melduje szef się po zakładzie kręci, wtem czym prędzej - mimo braku chęci, każdy sumiennie na hali pracuje. Szef no cóż wszak człek obyty, lecz sprawy sobie nie zdaje, że opinie o zakładzie - tu sęk jest ukryty, tworzą takie właśnie "obyczaje". Stara prawda życiowa głosi: w życiu nic nie trwa wiecznie! więc i Ty brygadzisto nie czuj się bezpiecznie! bo nawet nie wiesz kiedy Ci ktoś ogłosi: że w życiu pewne są tylko zmiany i nawet nie wiesz kiedy Ty zostaniesz zapomniany!

Lipa Nowy wpis

O firmie można dużo powiedzieć.. Jest prawdą,że wypłacają pieniądze na czas.Ale która firma,o tak wysokim ugruntowaniu tego nie robi! Co do warunków pracy,to nie ma szału! Na spawalni:Jeden wielki dym,brak dobrej wentylacji!!! Na montażu powietrze jest czyste. Ale..marne zarobki i nie szanujący pracowników kierownik (a raczej jest Ich dwóch.Zreszta tak samo jest na spawalni,nie ma szacunku i wdzięczności dla pracownika.Zarobki to już dopiero MASAKRA!!! Jak na te godziny pracy,to jest straszna stawka.Robisz po 10h a zarobisz tyle co w innych zakładach,robiąc po 8h i w czystym nieszkodliwymi powietrzu!!! A dyrektor który prowadzi ten cały zakład,to już w ogole nie ma szacunku dla pracowników!! Jest to jedno wielkie nieporozumienie.I majstrzy największe niedojdy tego całego zakładu!! :)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Ślusarz?
wiks

ale udalo im sie dzieki ciezkej pracy wybudowac druga halę montażowa, wiec i tam tez byly przyjecia na hale, poza tym w wieksozsci takich zakladach budowlanych pracuje sie po jakies 10 godzin, niestety sam wiem ze to za dlugo ale rozumiem was bo tez tak pracuje

stef

Prawwda jest taka że wszyscy napierda... po 10 godzin dziennie i jeszcze soboty bo jak chcesz zarobić to nie ma zmiłuj się. A ja sie pytam gdzie jest kontrola państwa nad tym? Są chyba jakieś urzędy do kontroli czy nie?

kiko

no nie wiem jak Wy wyobrażacie sobie zssuwającą kobiete na produkcji.. wiem, ze sa też kobiety kluturystki, no ale one podnosza ciężary, a nie latają na produkacji z jakimiś workami, no naprawde dziwie się takiemu podejściu naprawde. A ile mniej wiecej z takiej pracy płaca oni na takiej fizycznej robocie?

kobiet nie przyjmuja .. wiec po co mieliby oddzwaniac

olo

CV można złożyć przyjmuja - wiem bo sam składałem co prawda etatu od razu nie było ale po jakims czasie zadzwonili że jest miejsce.

wiki

Oczywiście , że Firma WIKI-MET istnieje i ma sie całkiem nieźle w realu. Wciąż jest to firma solidna i wypłacalna mimo trudnych warunków jakie panują w polskiej rzeczywistości. Pracownicy zadowoleni, chociaz wiadomo wszystkim się nie dogodzi.

kun

w sumie skoro zajmują się w Wiki Met meblami medycznymi, to strona interentowa byłaby tu dobrym pomysłem dla nich, żeby się pokazać

Mituś

Akurat zdjęcia z Google Maps są tak często aktualizowane, że to nie jest wyznacznik :) Dla mnie firma krzak. Zero konkretnych informacji

Ewil

@Bogna, oczywiście, że wiki-met istnieje, nadal sa wpisani w krs, ich strona działa, zdjęcia z google maps pokazują, że budynek stoi, tylko ludzie mało pisza.

xxx

Ja Wam powiem tylko tyle 'kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada' ,choroby nikomu też bym nie 'ZAZDROSCIŁ' BO NIGDY NIE WIADOMO KTO ? KIEDY? I NA CO?

XXX

CO TO ZA BREDNIE!!!

reo

Nie trzeba pracować w Perzowie,zeby wiedzieć co tam się dzieje.wszyscy to wiedza,wystarczy popytać i każdy powie to samo(usunięte przez administratora)

r

sposób na dobre samopoczucie kadrowej magny w Dąbrowie Górniczej 1.złamać nogę pracownikowi 2.oskarżyć go o to, że wpadł pod wózek w magnie 3.pozwać go do sądu o grożenie śmiercią i jej córce po wyzsanych z palca i sprowokowanych ypowiedziach i przekręceniu znaczenia - nieważne jak ale żeby tylko wsadzić do więzienia 4. wsadzić do więzienia i cieszyć się ze zwycięstwa nad podwójnym kaleką. 5. zaaranżować w magnie totalną pośmiewkę i zrywać boki

landrynka

Owszem zgadzam się z opinią tego też Pana,bo słyszałem też opinię na temat tej firmy.Jest porządna a schodzi na same dno tak jak określają ludzie.Szefostwo ok,lecz za dużo do rządzenia.

w

a mnie sie wydaje że nie jest tak źle ,faktycznie zarobki najlepsze nie sa ale w okolicy mojego miejsca zamieszkania wogóle pracy nie ma więc zadowala mnie to co mam co do szefostwa to czym oni jeżdzą mało mnie obchodzi maja kase to ich stac rzeczywiscie jakis mały kontakt jest pomiędzy pracownikami a zarządem ale w innych firmach to juz jest całkowita olewka robotników...póki co jade na zmiane do wikimetu:)

n..............

imprezy nie kazdego kręcą, wypłata super ze na czas ale to jalomuzna kiedys bylo super wyplata ez\xtra ale to co teraz sie dzieje to sa kpiny a jak widze szefostwo i ty ich samochodziki to krew mi sie gotuje zgadzam sie że szefostwo zero poszanowania dla pracownikow jak sie przyjdzie z jakism problem to z gory wiadomo ze nie zrozumieja i nie pomoga tylko za bragdzistami murem stoja a brygdzisci na hali robia co chca a ten ich kierowniczek o boze maakra

Zostaw merytoryczną opinię o Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei - Grabionna

• Jak się pracuje w Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei?

Zobacz opinie na temat firmy Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei?

Wiki-Met Usługi Ślusarskie Przemysław Fandrei
2.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 55
    89-350 Grabionna