Wiki Met

Hanulin

Opinie o Wiki Met

wiks

ale udalo im sie dzieki ciezkej pracy wybudowac druga halę montażowa, wiec i tam tez byly przyjecia na hale, poza tym w wieksozsci takich zakladach budowlanych pracuje sie po jakies 10 godzin, niestety sam wiem ze to za dlugo ale rozumiem was bo tez tak pracuje

stef

Prawwda jest taka że wszyscy napierda... po 10 godzin dziennie i jeszcze soboty bo jak chcesz zarobić to nie ma zmiłuj się. A ja sie pytam gdzie jest kontrola państwa nad tym? Są chyba jakieś urzędy do kontroli czy nie?

kiko

no nie wiem jak Wy wyobrażacie sobie zssuwającą kobiete na produkcji.. wiem, ze sa też kobiety kluturystki, no ale one podnosza ciężary, a nie latają na produkacji z jakimiś workami, no naprawde dziwie się takiemu podejściu naprawde. A ile mniej wiecej z takiej pracy płaca oni na takiej fizycznej robocie?

kobiet nie przyjmuja .. wiec po co mieliby oddzwaniac

olo

CV można złożyć przyjmuja - wiem bo sam składałem co prawda etatu od razu nie było ale po jakims czasie zadzwonili że jest miejsce.

wiki

Oczywiście , że Firma WIKI-MET istnieje i ma sie całkiem nieźle w realu. Wciąż jest to firma solidna i wypłacalna mimo trudnych warunków jakie panują w polskiej rzeczywistości. Pracownicy zadowoleni, chociaz wiadomo wszystkim się nie dogodzi.

kun

w sumie skoro zajmują się w Wiki Met meblami medycznymi, to strona interentowa byłaby tu dobrym pomysłem dla nich, żeby się pokazać

Mituś

Akurat zdjęcia z Google Maps są tak często aktualizowane, że to nie jest wyznacznik :) Dla mnie firma krzak. Zero konkretnych informacji

Ewil

@Bogna, oczywiście, że wiki-met istnieje, nadal sa wpisani w krs, ich strona działa, zdjęcia z google maps pokazują, że budynek stoi, tylko ludzie mało pisza.

xxx

Ja Wam powiem tylko tyle 'kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada' ,choroby nikomu też bym nie 'ZAZDROSCIŁ' BO NIGDY NIE WIADOMO KTO ? KIEDY? I NA CO?

XXX

CO TO ZA BREDNIE!!!

reo

Nie trzeba pracować w Perzowie,zeby wiedzieć co tam się dzieje.wszyscy to wiedza,wystarczy popytać i każdy powie to samo( usunięte przez administratora )

r

sposób na dobre samopoczucie kadrowej magny w Dąbrowie Górniczej 1.złamać nogę pracownikowi 2.oskarżyć go o to, że wpadł pod wózek w magnie 3.pozwać go do sądu o grożenie śmiercią i jej córce po wyzsanych z palca i sprowokowanych ypowiedziach i przekręceniu znaczenia - nieważne jak ale żeby tylko wsadzić do więzienia 4. wsadzić do więzienia i cieszyć się ze zwycięstwa nad podwójnym kaleką. 5. zaaranżować w magnie totalną pośmiewkę i zrywać boki

landrynka

Owszem zgadzam się z opinią tego też Pana,bo słyszałem też opinię na temat tej firmy.Jest porządna a schodzi na same dno tak jak określają ludzie.Szefostwo ok,lecz za dużo do rządzenia.

w

a mnie sie wydaje że nie jest tak źle ,faktycznie zarobki najlepsze nie sa ale w okolicy mojego miejsca zamieszkania wogóle pracy nie ma więc zadowala mnie to co mam co do szefostwa to czym oni jeżdzą mało mnie obchodzi maja kase to ich stac rzeczywiscie jakis mały kontakt jest pomiędzy pracownikami a zarządem ale w innych firmach to juz jest całkowita olewka robotników...póki co jade na zmiane do wikimetu:)

n..............

imprezy nie kazdego kręcą, wypłata super ze na czas ale to jalomuzna kiedys bylo super wyplata ez\xtra ale to co teraz sie dzieje to sa kpiny a jak widze szefostwo i ty ich samochodziki to krew mi sie gotuje zgadzam sie że szefostwo zero poszanowania dla pracownikow jak sie przyjdzie z jakism problem to z gory wiadomo ze nie zrozumieja i nie pomoga tylko za bragdzistami murem stoja a brygdzisci na hali robia co chca a ten ich kierowniczek o boze maakra

lol

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym brakiem poszanowania , ja czegoś takiego nie odczuwam . Firma daje mi w pewien sposób poczucie stabilizacji nie ma nagłych zwolnień, wypłata w terminie , zaplecze socjalne jest a i extra imprezy firmowe się zdarzają. Ja jestem zadowolony.

s

Brak poszanowania dla pracowników, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo, szefostwo nie ceni pracowników a brygadziści zero intligencji

aa

ok same pozytywy ale podwyżek jak nie bylo tak nie ma HAMSTWO

anonim - 2009-03-11 18:08:23 Bardzo solidna firma, przede wszystkim wypłacalna. Ubezpieczają od tego co się zarobi a nie od najniższej krajowej jak większość zakładów. umowa o pracę od pierwszego dnia pracy! Miła atmosfera, dobre zarobki, wypłata zawsze na czas, przelewana na konto. jedna z lepszych o ile nie najlepsza firma w okolicach Kępna, pod względem solidności i rzetelności wobec pracownika... Przyłączam się

Zostaw opinię o Wiki Met - Hanulin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiki Met