TREPKA - Chłodnictwo, Klimatyzacja, Wentylacja Sp. z o.o.

Niwy

Opinie o TREPKA - Chłodnictwo, Klimatyzacja, Wentylacja Sp. z o.o.

jh

hejak znalalzem aktualna oferte pracy na stanowisko hydraulika w miejscowosci Osielsko wymagane jest min. doświadczenie: 1 rok,min. wykształcenie:zasadnicze zawodowe, wynagrodzenie 3.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)

oooo

dziadoska firma i stary knor maria

[usunięte przez moderatora] Zarzadzanie zostalo na etapie poczatku lat 90. Brak komunikacji z zaloga. Wyplaty placone z duzym opoznieniem. Jedynym pozytywem sa ludzie pracujacy w firmie.

Zostaw opinię o TREPKA - Chłodnictwo, Klimatyzacja, Wentylacja Sp. z o.o. - Niwy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TREPKA - Chłodnictwo, Klimatyzacja, Wentylacja Sp. z o.o.