Opinie o P.S.O. Maskpol w Pańki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.S.O. Maskpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.S.O. Maskpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.S.O. Maskpol w Pańki

konserwa

Witajcie, może się ktoś wypowiedzieć o wysokości zarobków na stanowiskach kierowniczych ? Czy są wypłacane jakieś premie, czy dodatki, bo z tego co czytałem 13-stki nie ma. Dziękuję, pozdrawiam,

@Ula

A ile można sobót w miesiącu przepracować? Te dni są dla chętnych wtedy? Jak to jest z nockami, w każdym miesiącu jest zmiana nocna w grafiku?

aaa Nowy wpis

Referent ds. sprzedaży - co sadzicie o tej rekrutacji. W wymaganiach jest zaświadczenie o niekaralności i zastanawiam się w jakim celu trzeba załatwiać ten dokument. Na rekrutacji mi powiedzą czy od razu z CV trzeba wysyłać kopie żeby w ogóle zaprosili na rozmowę?

Co to są te świadczenia z ZFŚS, o których jest w propozycji pracy dla mechanika maszyn do szycia? Wymogi spełniam, choć nie ukrywam, że mierzę w dobrą gotówkę i umowę o pracę na czas nieokreślony tak że jestem ciekaw, jak by to wyglądało :)

Świstak Nowy wpis

Takie same jak w większości firm z zfss, wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii, wczasów. Umowę jak się sprawdzisz na próbnym, to pewnie byś dostał na czas nieokreślony, to akurat najmniejszy problem jak sądzę.. . czy gotówka dobra, to pewnie się okaże jak dotrzesz na rozmowę.

@Świstak

Ja w kontekście innego ogłoszenia, a zdajesz się być kolego obeznany z firmą oraz warunkami pracy. Czytam mianowicie w ogłoszeniu na Starszego Specjalistę ds. Ochrony Środowiska o możliwości rozwoju zawodowego. Czymże więc tu jest rzeczony rozwój?

Świstak Nowy wpis

Obstawiam, że chodzi o rozwój zawodowy.... Zakład się rozwija, a biurokracja EU itp i wymogi związane z ochroną środowiska ciągle rosną, więc jest okazja być na bieżąco... Ogólnie to jest pytanie do kadr albo bezpośrednio do działu Ochrony Środowiska, nie mam daleko, ale jednak nie moje podwórko, chociaż pewnie będzie podobna odpowiedź :) Pozdr.

W internecie, a dokładnie na stronie firmy, znalazłem ofertę pracy na stanowisko kontrolera jakości. W ogłoszeniu wspomniano o gotowości do pracy w systemie zmianowym. Na ile zmian się tutaj pracuje i w jakich godzinach? Czy weekendy również są brane pod uwagę? Oferowany jest również system premiowy i motywacyjny. Coś więcej na ten temat jesteście w stanie napisać? Myślę nad aplikacją w to miejsce...

el komandatore

Najprościej to zadzwon do kadr i popros o kontak z kierownikiem który wystawia zapotrzeowanie na stanowisko dowiesz sie o systemie wynagrodzenia. Co do zmian 6-14, 14=22. Weekendy jak jest ciśnienie na produkcję, oczyewiście inaczej płatne.

Nick-y

Czy na produkcji dalej tam jest tak, że na normalne traktowanie i podwyżki mogą liczyć tylko pociotki/pupile kierownika (pozdrowienia dla wszystkich [dla pupilków nie], którzy się z tym latami borykali na wydziale 3, u pewnego prymitywa)?

@Nick-y

Byłeś pracownikiem? A dla normalnych pracowników nie ma podwyżek? Wątpię, żeby ludzie się na to zgodzili. Ludzie bez znajomości w firmie traktowani są " nienormalnie" tak zrozumiałem z twojego wpisu. Wytłumacz co to w ogóle znaczy twoim zdaniem?

Nick-y

A co, uważasz, że nie byłem - i tak sobie zmyślam? Jaki miałoby to sens? Poza tym pisałem o czasie przeszłym, więc nie wiem, czy dalej "są", dlatego mój wpis miał formę pytania. Co do tego nienormalnego traktowania, jakie tam miało (podkreślam czas przeszły, bo jak jest dziś nie wiem) miejsce - za takie uważam darcie ryja bez powodu i inne wyżywanie się na podwładnych (wybranych) rzucaniem ich do najgorszych prac, jako jakieś kary - nie bardzo wiadomo za co. Np. za to, że sobie "panisko" w kantorku wypiło - i na kimś musiało się wyżyć. Równie "ciepło" wspominam publiczne obrzydliwe odzywy do kobiet. Może być? Aha - zaznaczam, że to się tyczy wydziału, który ja poznałem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.S.O. Maskpol? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
konserwa

Iwona
@konserwa

Nikt Ci nie chce odpowiedzieć, widocznie to niezła tajemnica :P Chyba, że dowiedziałeś się czegoś poza forum?

Konserwa
@Iwona

Niczego póki co się nie dowiedziałem:) jak się coś zmieni, dam znać :)

Grażyna
@Konserwa

Haha, dalej nic? Bo może to są jakieś tajemnice po prostu i dlatego każdy w tym zakresie milczy? ;p A tak w ogóle to jakie średnie stawki aktualnie tutaj są?

Konserwa
@Iwona

Zwykle nikt się nie chwali ile zarabia, stąd pewnie cisza w sprawie, może pracujący tu nie zaglądają a nie ma niezadowolonych kierowników którzy już tam nie pracują i tu nie smarują jak to źle jest :)

Najemnik
@Grażyna

A jakie możesz mieć zarobki, praca jest po 8godz na trzy zmiany, za najniższa tyle że masz tam dodatki za nockę, wczasy pod wierzbą i ubranie.

Ula
@Najemnik

Nieprawda że za najniższą Zwykły pracownik produkcji ma 25 netto nnocki nie wiem ale za soboty 200%

@Ula

Zuza

Witam. Pytanie do pracujących w Maskpol. Usłyszałam, że tam można zarobić ponad 6 tys. netto jako pomoc przy szyciu. Powiedzcie jak jest naprawdę. Bo ciężko przy naszych realiach w to uwierzyć.

Ten pełen etat na specjalistę ds. technicznych, co teraz szukają na stronie, to osiem h dziennie czy normalnie się pracuje więcej? Już raz się zatrudniłam do firmy, gdzie miało być 8 h, a ostatecznie wyszły same dwunastki. Nie chciałabym tego powtórzyć.

xx
@Kasia

Normalnie na każdym stanowisku umysłowym jest 8h, tu pewnie też... do nadgodzin się nikogo nie zmusza.

@xx

Ale możliwość pracowania nadgodzin wchodzi tu w grę? Jakie stawki wtedy obowiązują? Pracuje się wtedy więcej godzin czy przykładowo w soboty?

Joachim

Maskpol to dobry pracodawca a poza tym bardzo dobrze oceniana firma, polecam pracę.

Ula
@Joachim

Czy możesz mi powiedzieć jak wyglądają zarobki na szyciu?

Justyna

Jest tu jakaś osoba zapoznana ze stanowiskiem senior managera, na które teraz jest nabór? Chciałabym się trochę szerzej zorientować na temat rzeczywistości pracy w firmie, między innymi jaki procent to praca w siedzibie, a jaki te podróże służbowe, o których mówi oferta. Będę wdzięczna za konkretne informacje, taka praca byłaby dla mnie ciekawą perspektywą.

Widziałam na stronie firmy że szukają elektryka. W ogłoszeniu jest info że jest to praca zmianowa. Może ktoś dać znać w jakich godzinach te zmiany? I czy weekendy wolne czy jest to praca ciągła?

xx

6-14, 14-22, Praca jest na dwie zmiany, nocki i weekendy są dyżury wg grafiku.

Sabina
@xx

A za nocki i weekendy można liczyć na jakieś większe wynagrodzenie? Dużo jest tych dyżurów w miesiącu?

Henryk

Witam, czy są przyjęcia dla mężczyzn na produkcję magazyn coś takiego, proszę o informację :)?

Mondeo

Stara dobra komunistyczna firma. Chłoporobotnicy, ciocie, wujki, rodziny i nieprzerwane kariery po 40 lat. Byt zapewniony, firma nie upadnie choćby chciała - w razie czego zawsze może liczyć na dopływ narkotycznych rządowych pieniędzy wpłaconych do budżetu w postaci podatków przez tysiące malutkich jedno i kilkuosobowych firm, oraz zwykłych Polaków. Związki stale protestują, wywieszają flagi - o reformach można zapomnieć. Chorować można do oporu - w czasie żniw wręcz wypada. Nie zwolnią. Premie co trochę i nie ważne że nikt nie wie za co. Ważne że dostają wszyscy po równo, żeby było sprawiedliwie. Jak komuś nie przeszkadza zapach stęchlizny minionych dziesięcioleci i konieczność chowania się za maszynami z braku roboty to jest super. Osobiście polecam :-)

@Mondeo

Chłoporobotnicy... (powiadasz)... ale nie chamy i tu jest zasadnicza różnica bo dobrze pracują, wszystko potrafią zrobić... a to co potrafisz udowadniają swoim z angażowaniem i ciężką pracą. Nie przyjmujemy tu ludzi którzy uważają, że chowanie się za doktoratem zupełnie wystarcza nie umiejąc nic innego jak tylko traktować ludzi z pogardą... Więc tutaj mój przedmówca zapomniał, że czasy szlachty już dawno się skończyły.... Bo nic owa szlachta nie umiała poza tym że głośno podkreślali, że są szlachtą.... Tak więc : (usunięte przez administratora) głosy niech idą pod niebiosy...

Elżbieta
@Mondeo

Widze, ze duzo wiesz o firmie. Jak dlugo sam tam pracujesz? Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie? Jest szansa zeby sie tam dostac? Czy są tam jakieś możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników, jakieś szkolenia, kursy, wyjazdy?

@Elżbieta

Jak długo tam pracuje? Dość długo ale jest to pojęcie względne są tu ludzie którzy pracują dłużej, szacunek to coś czego nie kupi się na kilogramy więc zalecam traktować się z szacunkiem, czasy szlachty już na pewno nie wrócą :).

Jolanta
@Bon Prix

Szkoda, że nie odpowiedziałeś na pytania. Czy przez te wszystkie lata dostałeś jakąś opcje rozwoju w firmie? Czy raczej typowe stanie w miejscu, jak to tam wygląda?

@Jolanta

Tak dostałam propozycję rozwoju i spokojnie pracuję, :)

SzukamPracy

Witam, jak na ten moment wygląda proces rekrutacyjny? Jestem po psychologii oraz po studiach podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi. Ciekawi mnie czy mogłabym znaleźć u Was w firmie stanowisko dopasowane do moich preferencji? :)

Kerd

Jeżeli podczas rekrutacji pracownika objawia się prawdę o szacunku do pracownika to na szczęście moje nie zatrudniłem się w tej firemce.

@Kerd

Są przyjęcia aktualnie na produkcję? Na jakie zarobki można liczyć proszę o informację?

Aż tak źle?

Jolanta
@Kerd

Co takiego się wydarzyło na tej rozmowie? Interesujące, powiedz coś więcej

Krystyna
@Kerd

A jakie zachowanie rekrutera sprawiło, że poczułeś się potraktowany bez szacunku?

Krystian

Witam, czy w maskpolu jest wypłacana 13-pensja?

Normalny Człowiek
@Krystian

Nie nie ma trzynastek

Spółka skarbu państwa,(usunięte przez administratora), od ok 5 lat. Na początku do tej firmy może przekonać Cię m.in luźna atmosfera, brak dużej presji ze strony przełożonych. Po czasie zrozumiesz, że w tej firmie obojętnie na jaki wydział trafisz, jeżeli nie masz znajomości, to: - będziesz zwykłym frajerem - będziesz zarabiać mniej - będziesz gorzej traktowany - g. będziesz miał do powiedzenia - ci, którzy mają znajomości, mogą cie postrzegać jako kogoś gorszego od siebie Tak jest tam od zawsze. Jeden wielki chaos, którego nikt do tej pory nie ogarnął. Mimo wszystko, miło wspominam kilka lat spędzonych tam.

A i jeszcze jedno. Jeżeli jesteś osobą ambitną, która stawia na rozwój zawodowy, chce wnieść do firmy coś pozytywnego, to tutaj twoje ambicje zostaną zgaszone jak pet. Po paru latach i tak sie zwolnisz, jak wielu wspaniałych fachowców, którzy przez lata tę firmę tworzyli.

Najemnik

Witam, są przyjęcia na produkcję dla mężczyzn, proszę o informację, pozdrawiam.

To nie jest wpis zgodny z założeniami niniejszego forum. Bardzo Cię proszę, żebyś już nie umieszczał tu komentarzy o podobnej treści. Nie wiemy tak naprawdę, czy jesteś pracownikiem firmy P.S.O. Maskpol, czy wypowiadasz się jako ktoś, kto jest nieco inaczej z nią powiązany. Zdradzisz Nam to zatem?

Hubert
@Ewa

Droga Ewo nie liczyłbym na odpowiedz. To wpis rozżalonej osoby. Lepiej nie drążyć tematu. A tak z innej bajki - wiesz może ile dają tam na rękę na magazynie?

Jacek
@Hubert

Może 2200 - 2500 wyciągniesz. A interesuje cię robota w nadgodzinach?

Typowo PIS-owski Folwark, niebotyczne obietnice, obsadzanie partyjniakami, a zwykli pracownicy nie dostaną podwyżek, okrojony socjal, Banaś wstrzymał wypłatę 500zł z jubileuszu firmy. Kadrową jest poseł Wiśniewska, będziemy o tym pamiętać w lokalach wyborczych.

Muszę Ci w pierwszej kolejności przypomnieć, że na forum publicznym staramy się raczej nie posługiwać personaliami swoich współpracowników. Zachęcam Ci do zaznajomienia się z regulaminem GoWork, gdzie o tym przeczytasz: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, żebyś już pozostawił kwestie polityczne i skupił się na samym przekazaniu Nam wiedzy o specyfice pracy w P.S.O. Maskpol. Czy nowo zatrudnieni pracownicy tej firmy mogą liczyć na umowę o pracę, czy zaczynają od umowy zlecenia?

Wstyd

Był Maskpol i nie ma Maskpola... Najlepsze jest to że zamówienia są a pieniędzy nie ma dla pracowników ... Dramat... Jeszcze więcej takich prezesikow pozal się Boże i będziemy musieli niedługo znowu o wszystko walczyć... Zlodziejstwo!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.S.O. Maskpol - Pańki

• Jak się pracuje w P.S.O. Maskpol?

Zobacz opinie na temat firmy P.S.O. Maskpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.S.O. Maskpol?

P.S.O. Maskpol