P.S.O. Maskpol

Pańki

Opinie o P.S.O. Maskpol

emil

szukam wiadomości o wolnych etatach w tej firmie, @mister szkoda, że strona www jest w budowie, tam z reguły można uzyskać wiele cennych informacji, mam nadzieję, że odezwie się jakiś aktualny lub były pracownik

bez_nicka
@emil 27.04.2016 19:00

Ich strona CIĄGLE jest "w budowie" - to taka niekończąca się budowa :)

norek

opinia? a jaka może być opinia,tutaj sama rodzina ciotki pociotki pracują tu się dostać graniczy z cudem a jeszcze pani (usunięte przez administratora) przed która się trzeba płaszczyć i prosić o przyjęcie .Mam nadzieje że to w koncu sprywatyzują i skończy się dziadostwo

Zostaw opinię o P.S.O. Maskpol - Pańki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.S.O. Maskpol