Opinie o Rimec Atlanco S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rimec Atlanco S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rimec Atlanco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimec Atlanco S.A. w Toruń

Ludmiła

Ja pracuję w firmie i już kilkanascie razy wyjeżdzałam,jestem zadowolona bo trafiałam na fajne rodziny,tylko czasem dziewczyny trafiają naprawdę na cieżką pracę pacjent z demencją,nieprzespane noce.A przecież po nieprzespanej nocy trzeba funkcjonować robić zakupy, gotować, prac ,wyprowadzać psa ,zajmować się ogrodem.Więc myślę że jeśli chodzi o zarobki firma powinna to brać pod uwagę.Ktoś kto sam opiekuje się chorym powinien mieć większą stawkę.

Jolka

Witajcie! Mam do Was pytanie. Wybieram się do Niemiec i nie wiem gdzie kupić internet? Tzn. USB-Stick. Jadę z laptopem na miesiąc i potrzebuję dostęp do internetu, bez abonamentu. Czy ktoś wie ile to kosztuje?? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Jolka

anonym

jaki jest numer do firmy rimec?

Teresa

Kobietki, mam pytanie do tych, ktore teraz pracują przez posrednikow, a od 1 pazdziernika chca się zatrudnic bezposrednio u rodziny. Jak planujecie rozwiązac sprawe urlopu? Macie kogoś zaufanego kto Was będzie zastepowal ? Bo tak sobie mysle , ze jesli taka osobe bedzie wybierala rodzina , albo nawet ja sama znajde np z netu, to nie ma gwaranci , ze ona nie zajmie mojego miejsca na stale i czy po urlopie bede miala jeszcze gdzie wracac? Tego wlasnie zaczynam sie bac... Macie jakis pomysl ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rimec Atlanco S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Gabrysia

Czekam od miesiąca na jakąś ofertę i nic , cisza.Gdy dzwonię , też słyszę , że szukają odpowiedniej dla mnie oferty.Wiem , że znajome już jeździły , były zadowolone , więc i sama zdecydowałam się na podpisanie umowy ,ale teraz zastanawiam się , czy jak pojadę to sobie poradzę bo moj niemiecki nie jest najlepszy.Doświadzczenie posiadam wieloletnie jednakże boje sie troche o ten język .

?

podczas pracy jestes ubezpieczona masz 101

bożena

W pewnym wieku lepiej dostać mniej pieniędzy ale na jasnych warunkach niż więcej na szemranych. Wiem co mówię bo pracowałam w Niemczech jeszcze kiedy obowiązywały tam Marki. Jeździłam pod Stuttgart do pracy przy zbiorze ogórków i szef płacił nam tak jak mu się podobało. W umowie nie było wpisanych żadnych kwot, on to wykorzystywał... Teraz czasy się zmieniły i trzeba zawsze wymagać konkretnej umowy! A jak komuś nie podobają się stawki to albo niech negocjuje sobie wyższe albo niech nie jedzie i załatwi sobie zlecenie bezpośrednio z rodziną .

wiesia

Moja koleżanka pracuje u nich od roku w dortmundzie i ,polecała mi tą firmę .Mam nadzieję że sie nie zawiodę .

Wiesia

Witam Was! ja siedze jak na szpilkach i czekam na telefon od Rimecu :) Podpisalam umowę w maju jakos w polowie i dopiero 2 dni tewmu zadzwonila do mnie pani z firmy. I jest dla mnie oferta...tylko pytanie czy rodzian się zgodzi....myslalam, że to już na 100%, ale na koncu dowiedzialam się, ze rodzina musi mnie zaakceptowac...więc nie wiem czy to bylo na tzw. odczepne?? a zadzwoni jutro i powie ze jednak się nie zgodzili?? Bo fakt co najmniej 2 razy w tygodniu się przypominałam :D a co! :) Mam umowę, więc kontrakt się należy:) Zobaczymy, co z tego bedzie:) Szczerze mowiac na bierząco rozglądam się za inną pracą i zbytnio już nie wierzę w Rimec:) Podobno od września ma cos u nich ruszyc,,,ale plotek na swiecie więcej jak ludzi:) Pozdrawiam kobietki :)

Marysia

Ja pracowałam z Rimec prawie 2 lata i ogólnie mam dobre wrażenie. Teraz skończyłam studia i zmieniam pracę. Oczywiscie nie spodziewajcie się jakiejś szczególnej opieki z ich strony, ale jak są naprawdę ekstremalne problemy z pacjentami to zabierają do Polski. Mnie się to nie zdarzyło, ale opiekunka, która mnie zmieniała miała taką sytuację, że przez 2 tygodnie pacjentka i jej rodzina zrobiła jej piekło, Rimec w trybie przyspieszonym ściągała ją do Polski. Trzeba wziąść pod uwagę, że to zawsze jest loteria, do kogo się pojedzie? Są fajne rodziny i są problematyczne, choć na szczęście te z problemami to mniejszość. Jeżeli jedziesz pierwszy raz to najlepiej jechać tylko na miesiąc, bo w razie problemów ten miesiąc w większości przypadków da się wytrzymać i tym systemem jeździć, aż się trafi do rodziny, która ci pasuje, a potem już tylko wracać w jedno miejsce. Ja tak robiłam, miałam 1 rodzinę z którą się baaaardzo żżyłam. Promedica nie robi żadnych problemów, jeśli ktoś chce wracać do tej samej rodziny, ale wtedy to już na kilka miesięcy sie jedzie, nie na 1 miesiąć. Jak wracasz do Polski to Rimec zawsze wysyła na ten jeden miesiąc twojego urlopu zmienniczkę. Jeśli chodzi o pieniądze, to płacą jak w zegarku, czasami nawet 1-2 dni wcześniej miałam wypłatę na koncie. Ogólnie oceniam ich na 4+.

bożena

Też byłam z różnymi firmiami w Niemczech i akurat z Rimecem najlepiej mi się pracowało, bo byłam o wszystkim informowana wcześniej, mogłam się spokojnie przygotować do wyjazdu, zoorganizowany przejazd i spotkanie z koordynatorem.. nic mnie nie zaskakiwało jak w innej firmie, gdzie np. musiałam płacić za dojazd. Spokojnie można korzystać z ich ofert, bo płacą na czas i to dla mnie też jest ważne.

Basia

Pracowalam w tej firmie dosc dlugo,musialam zrezygnowac ze wzgledu na sytuacje rodzinna.Nigdy nie bylo zadnego problemu z organizacja wyjazdu tzn.zaliczka zawsze przed wyjazdem i kurier z dokumentami i biletem tez.Jedyne,z czym nie moglam sie pogodzic,to ,ze znam niemiecki bardzo dobrze,a ocenili mnie na trzy.Nawet rodzina,u ktorej pracowalam byla zdumiona ta ocena.W pare minut przez telefon nie da sie obiektywnie ocenic znajomosci jezyka.Zreszta oceniala mnie osoba,ktora to ja dwa razy korygowalam.Dostalam stawke mniejsza od mojej zmienniczki,ktora bardzo slabo znala jezyk i miala mniejsze doswiadczenie w pracy ( ona 2 lata ,ja 10),ale za to jej znajoma pracowala w biurze.Dziwne ze stawka zalezy od znajomosci jezyka,a nie od tego,co sie umie.I jeszcze jedno jest dla mnie smieszne,to tajemnica zarobkow.Zmienniczki i tak o tym rozmawiaja miedzy soba i z rodzinami.Pozdrawiam wszystkie opiekunki....

hahaha
@Basia

Rimec nie istnieje ,teraz ma sie nazywać coś Staff ,zmieniaja ciągle nazwę wiadomo dlaczego !!! Co po nie ktorzy chwala tutaj ale pewnie to sami pracownicy tego kameleona

lola
@hahaha

wlasnie ogladam na francuskiej tele program o tej firmie- oszuscie i o Polakach rekrutowanych do pracy we Francji przez irlandzka firme atlanco - skladki na rente nie placone ,skladki ubezpieczeniowe - nieplacone oficialnie niby placone na cyprze Polak pracujacy 6 lat jako wykwalikowany spawacz sskladki na rente - nie placone ,wlasnie sie dowiedzial Ludzie pracujacy przy uboju w Irlandi 800 euro zadfnych oplat na emeryture Skazany na zaplacenie (we Francji 25 000 tys euro za nieplacenie skladek 2500000 euro pracownikow szuka wPolsce czechach i w Rumunii przeklety dziad

mariola

abosia - 2013-08-18 22:03:03 Cześć koledzy mam pytanie co do pracy w Atlanco Rimec czy zatrudniają również osoby z grupą inwalidzką ? albo emerytów ( durzo byłych policjantow pracuje co mieli po 40 lat jak na emeryture pośli albo z grupo inwalidzko bo nie muszą wtedy zusu płacic,mają robote przy sortowani cebuli w holandii .masz taki szablon z dziurami i wkladzasz cebule patszysz gdzie pasuje i kladziesz do kartona ,moja znajoma tam robi , ale to przyjecia mnieli na jesieni teras prubowalam ale kazali czekać.dzwonilam do biura i majo cos miec na jesieni do zbiorow ,morze kartofli ?.

stasiek

anonim - 2013-08-07 06:27:44 okej rozumiem czyli firma generalnie ma super warunki a jak stasiek mieszkania bo ludzie rozne rzeczy pisza jak warunki czy czysto itp..czy ta praca dla Atlanco rimec to jest szczegolnie trudna trzeba sie tego nauczyc czy nie koniecznieMieszkania też dobre moi koledzy mieli mieszkanie z sauną i dżakuzi ,zalezy gdzie trafisz. zrob sobie papiery na spawanie na tiga na rury i próbój .Bo oni do zbioru jagód i kapusty nie zatrudniaja

stasiek

anonim - 2013-08-05 17:27:37 czyli w Atlanco Rimec w porównaniu z konkurencją to chyba dobre zarobki co nie czy ma sie na wszelki wypadek ubezpieczenie chodzi mi o pobyt w szpitalu w razie czego czy samemy nie trzeba płacic pozdrawiamwarunki płacowe podobne jak inne firmy , a jak chodzi o ubezpieczenia mają jedne z najlepszych w europie, jeden znajomy sobie z ich ubezpieczeniem jak pracował dla nich we Francji to sobie implanty wstawił za prawie 20 tyś euro,bo sie przewrócił i zeby wybił,, a drugi sobie zrobił przeszczep stawu biodrowego jak pracował na budowie w Niemczech. W ogóle to dobrze sie u nich zatrudnić jak czekasz na przeszczep itp .

kasia

moja znajoma wyjechała z atlanco rimec z dublina i ma jakieś (usunięte przez administratora)euro netto + zakwaterowanie u rodziny i wyzywienie

Tak . Firma sie przerzuca na kierunki medyczne ,będą rekrutować pielęgniarki i opiekunki do szwajcarii ,z niemieckim , ale i mają być jakieś kursy dla osób bez języka. Widać budowlanka to jest niestabilna i firma szuka stałych zlecen , w sumie mądrze.

Krzysztof

zależy jakiej jesteś specjalności chirurg ? neurolog ? - to ok 50 euro brutto ,radiolodzy mają troszke słabiej ale myślę ze też w ok 35 euro/h ,pielęgniarkom też niezle płacą , gorzej z opiekunkami osób starszych

andrzej

marek - 2013-07-03 10:11:24 Jeśli zatrudnie się poprzez biuro w Irlandii to ile można zarobić miesięcznie mniej więcej? Dzięki za infozadzwon i zapytaj ; ))

janusz

ewa - 2013-07-02 17:13:45 Czy ktoś cos moze mi powiedzieć, gdzie jest terz Rimec, lub czy wogóle istnieje pod ta nazwą...bo pod nr 31 w Krakowie nie istnieją.......Tu masz adres atlanco rimec jak masz jak chcesz to dzwon bo w Polsce czegoś takiego jak rimec już nie ma. Firmę zamkneli ,istnieje jeszcze oddział w irlandii. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rimec Atlanco S.A. - Toruń

Rimec Atlanco S.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

Rimec Atlanco S.A.