Pub Piwnica

Olecko

Opinie o Pub Piwnica

nela

xMEEN, wiadomo, w sumie jak wszedzie. Praca w pubie bywa cieżka, ale czasem jest tez totalny spokój. Barmanka może zarobic te 3000 netto z napiwkami, zwłaszcza jak jest ładna i usmiecha się do klientów.

xMEEN

MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ, ALE TEŻ PRZY DUZYM WYSIŁKU.

Była załog

Praca w tym PUBie była dla mnie zarąbista, długo się pracowała to fakt, ale wynagrodzenie było solidne, dużo fajnych ludzi, i traktowanie pracowników też było odpowiednie

załoga

za przeproszeniem (usunięte przez administratora). prawda !!! może sama tak pracowałaś i dlatego cię nie przyjeli

xyz

mogę być nie rzetelna jednak moim zdaniem praca w tym pubie to nic dobrego. Pracują tam osoby (konkretnie jedna znajoma mi) z marginesu społecznego trudniąca się niegdyś pracą w domu publicznym.

Zostaw opinię o Pub Piwnica - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Piwnica