Miałem tą nieprzyjemność pracować w biurze nieruchomości METRO HOUSE we Wrocławiu przy ul. Księcia Witolda 49 lok. 8 i prawda jest taka, że tak pięknie i kolorowo jak w ogłoszeniu to nie było. Jak ktoś ma dużo wolnego czasu i nie potrzebuje pieniędzy, to jest to praca dla niego.
Bardzo ważne, aby dokładnie przeczytać umowę śmieciową przed podpisaniem, poieważ zawiera bardzo dużo kar umownych i nie tylko ...
Brak stałego wynagrodzenia, sama niska prowizja, brak ubezpieczenia i zakaz podjęcia pracy w innym biurze po zwolnieniu się, to niestety kłody pod nogi na przyszłość.
A widząc jaka jest rotacja ( w przeciągu 3 miesięcy przewinęło się ponad 50 osób) to niestety to biuro nie ma prawa bytu na polskim rynku.