Drewpol
Lala Nowy wpis

Dwie zmiany razem .Ogień

Tak1Nie1
Mark

A myślicie że Wiola straciła pracę tak jak my. Przeczekają obie na opiekuńczym., a kierownik już tam urabia szefa żeby jego koleżanki zostały. Nie umią szyć ale coś im tam znajdą. Gdyby szef nie trzymał w firmie nygusów takich jak ta z Targownicy to nie musiałby tak teraz potraktować ludzi. Kierownik dobrze wiedział że ona na siebie nie zarabia ale udawał że tego nie widzi..

Jakada
@Mark

Komentarz w punkt ! Nierobów zostawiali a ludzi którzy lojalnie pracowali i się znali po prostu zwalniali , a kierownik i jego elita to totalne (usunięte przez administratora) ,rozumy pozjadali

@Jakada

Krawcowe to dobre i pracowite osoby. Nie możemy mieć do nich pretensji że nas nie ma a one zostały. Winę ponosi szef i kierownik że nie zawalczył o nas.

Bel
@T.

Wychodzi na to że reszta pracowita nie była i wypad zaliczyła ?

@Bel

Byliśmy. Lubiliśmy być z ludźmi. Pracować. Zależało nam na tej pracy. Mi bardzo brakuje tych ludzi. I nie uważam że to była firma"krzok". To byli fajni ludzie. Wszyscy. Kłóciliśmy się ale było to przez chwilę. Byliśmy świetnym zespołem a Jagiełła niech żałuje że nas stracił.

Ktoś
@T.

Stracił najlepszych ludzi i wątpię w to że wrócą

Ktoś

Napewno nie

No
@T.

Jakbyście byli tacy ahioh to Drewpol w Marcinkowie by cały czas istniał LUDZIE.

Pracownik z pakowania
@No

Zycie na drew- polu sie nie konczy. Jak ktos chce pracowac to znajdzie sobie prace gdziekolwiek. A jak ktos jest nie rob to bedzie nie robem. Pozdrowienia dla kolezanki ktora dorabiala 4 h w plus gsm w drew polu na wypychu...

P
@Pracownik z pakowania

A ty chodziłeś na wypych i pracowałeś. Bo skoro jedna dorabiała w telefonii to kto Wam wypychał. Od maja 2019 na wypychu pracowała jedna osoba - na zmianie. A od powstania firmy dwie osoby zawsze były na wypychu. Więc jak czegoś nie wiesz to nie obrażaj ludzi.

Pol
@No

Nie wypowiadaj się krety nie.

Bel

Myślę że każdy wie co to za pani jej stanowisko było zupełnie gdzie indziej

Ty

Dokladnie...

@T.

Masz rację. Były kłótnie, jak w każdym innym miejscu. Jednak większość ludzi to zgrany zespół, teraz ciężko będzie stworzyć zespół z takich ludzi, jak my. Ekipa była przyjazna, szkoda że tak wyszło. Myślę, że większość narzekala, krytykowała,ale teraz z chęcią, by wróciła do pracy. A szef niech naprawdę żałuję, bo ekipa, jaka była, już nie wróci. Pozdrawiam

Arek
@Pracownik

Mądry człowiek jesteś. Bez tej zajadłości. Pozdrawiam.

Rik
@Bel

Winę ponosili (usunięte przez administratora)i kierownik że ta kobita łaziła. Trochę szła do krawcowych, trochę na wypych, trochę na wkłady i tak dzionek mijał.A jak już miała dużo roboty to zaraz Jola dawała jej kobietę do pomocy.

Michu
@No

A według was to było w porządku? W firmie nigdy nie było socjalu a jak zlikwidowano oddziały to ludzie z dnia na dzień wylecieli na bruk-bez odpraw. Jak ekipa rządząca może spojrzeć w lustro bez wstydu przed ludźmi.

A
@Michu

Bo osoby które tam niby rządziły dbały tylko o sobie i swoich przdu pasów i rodzinę. Proste oni kasę dostaną. My nic proste. A szef na to szybko ma w.. Ne.

Tak10Nie
P
@Ktoś

Szef zamykając część firmy tak naprawdę strzelił sobie w jaja. Nigdzie nie będzie miał takiej produkcji, za takie pieniądze. A część ludzi już nie wróci w razie ponownego otwarcia.

Filip Nowy wpis
@Mark

Jak przyjdzie co do czego to Katrin pierwsza wróci do pracy. Tam nie ważne jest jak pracujesz tylko z kim się przyjaźnisz.

Nic Nowy wpis
 Rekomendacja

No tak, gdyby nie Jola i jej bestsellerowe wizje po firmie nie byłoby nic. Jolusieńko czym teraz się zajmujesz?

Tak2Nie1

Czy Drewpol ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Kiedy, tam pracowaliśmy to było tak 6-14 i 14-22

TakNie1
Bary Nowy wpis
@Pracownik

Szukaj gdzie indziej. Szef tej firmy stracił honor wyzucając ludzi na bruk bez odpraw. Zmusił ludzi do podpisania wypowiedzeń które były prawnie bardzo nie do przyjęcia.

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nieznany

Witam. Chciałabyś słodyczy a co w zamian dajesz innym? Gorycz, ból, frustrację... Jesteś w robocie statystą a ludzi doprowadzasz to wyprówania żył. A tak naprawdę to co Ty takiego ważnego robisz? Stawarzasz pozory tego że jesteś pracowita a prawda okazuje się zupełnie inna

Tak2Nie2
Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy szukacie pracowników? Byłbym zainteresowany pracą.posiadam doświadczenie które na pewno sie przyda. Jeśli tak to napiszcie, czy zakład szuka pracownika.

Ruda

????

Zed

Krzykaczka co Ty teraz zrobisz? Taka pewna siebie bylas, jazgotalas dziobem, ze Cie w Gebicach na rynku bylo slychac. I skonczyla sie kariera w firmie "Krzok", co było do przewidzenia. Nie pozdrawiam.

@Zed

Czemu się nie podpisałeś. Boisz się powiedzieć Wiolecie w oczy. Dała by Ci lampa że byś się osmarkał. Ona jedna w tej firmie miała jaja. Żeby nie Ona to już kilka lat temu by się to skończyło.

Yupi
@T.

Myślę tak jak ty . Konkretna osoba trzymała wszystko w garści.

Tak1Nie2
Tapicer
@T.

Moze I miala jaja, ale tak falszywej jak ona i jej kolezanka to nie znalem wszyscy panowie o tym wiedza doskonale.

Tak3Nie1
Boniek
@Tapicer

No faktycznie. Pewnie ma jaja. Może ona to on. Firma się rozpada a wy dalej na tym forum dyskusyjne. Żenada jak cała ta firma.

Elo
@Boniek

Teraz ktoś złość pokazuje A tak to fałszywie dobra atmosfera była. I wszystko cacy że strony koleżanek i kolegów.

He. He
@Elo

Bo wściekają się. Przedszkole się skończyło. Łażenie po zakładzie. A teraz będą (usunięte przez administratora) na akord w innym zakładzie.

Ze jak
@Yupi

Ona trzymała wszystko w garści? Ludzie trzymajcie mnie.. bo nie wytrzymam. Ty to sama napisałaś? Mam nadzieję ze w innej pracy ciebie tak przejadą, ze docenisz ludzi i pracę.. ze zrozumiesz kim ty jesteś i kim byłaś w drewpolu. P. S kierownik i Jolanta to samo (usunięte przez administratora) Zrobiliście z nas (usunięte przez administratora) Widzieliście ze tak będzie, a sami sobie alibi załatwiłaś itd. Jesteś beznadziejna.

Tak12Nie
Zed
@T.

A skad wiesz, że ten wpis jest o niej, skoro nie padło żadne konkretne imię? Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Hahahaha

Meyk

Ojojoj to się narobiło

Monter
Nazwa działu: Produkcja

Mamy super na koniec miesiaca szef dał wypowiedzenia tylko ze z data z grudnia i zadnych odpraw po tylu latach pracy czy to zgodne z prawem zeby dał wypowiedzenia z grudniowa data? Moze ktos pomóc ? Czy mozemy gdzieś to zgłosić żeby mieć na życie przez jakiś czas? Ja czuje sie (usunięte przez administratora)

Wygiełło
@Monter

Po pierwsze to nie jest szef tylko yebany (usunięte przez administratora) i pajac, który patrzy w swoją michę a po drugie jeżeli ludzie się zbiorą i złoża pozew grupowy to mają jakieś szanse wygrać z tym cwaniakiem, pojedynczo nie mają szans.... Pozdro 600

Monter
@Monter

A gdzie albo komu to sie sklada? I jak to zrobić?

Wygiełło
@Monter

Dostałeś/Aś wypowiedzenie? Jeżeli tak to tam masz napisane gdzie się zgłosić i w jakim czasie.

Montaż
@Monter

To po co żeś to podpisał.. się czyta co się podpisuje.?

Ona

I brygadzistka wielka znowu wymyslila niedziele jak co tydzien (usunięte przez administratora) stworzyla kpina jedyna firma co w niedziele pracuje w powiecie

Tak13Nie
w.....x
@Ona

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w soboty lub niedziele ,to tylko propozycja ,a każdy ma wybór.

Gosc
@Ona

W niedziele pracuja ci co chca nikt nikogo nie zmusza wiec jak sie komus cos nie podoba to niech nie przychodzi albo zmieni prace. Nienawisc ludzka nie zna granic trzeba innym (usunięte przez administratora) obrabiac . Ludzie ogarnijcie sie bo takimi wpisami sie tylko osmieszacie myslicie ze jak takie opinie i wpisy bedziecie robic to kogos ruszy to . Nie osmieszajcie sie

Czytelnik
@Gosc

Sam(A) sie ogarnij, i sie nie osmieszaj

lq
@w.....x

może manipulacja.? bo z tego co piszą ludzie.. to manipuluje się ludzi że jeśli nie będą pracować w niedziele to wylecą. czyli to nie jest wola ludzi.. :)

Xyxyxy
@lq

Tak właśnie funkcjonuje firma , manipulacja dobre określenie , kiedy ktoś się do nich nie dostosuje i nie chce przychodzić w niedziele które wymyślają lub pracować nadgodzin to po prostu z czasem wylatuje .

Witold

Firma wypracowała sobie odpowiednią pozycję w branży , jest dobrym pracodawcą,a jeśli nawet jest gorszy moment to kwestia krótkiego czasu.

Tak1Nie3
Zbigniew

Pracownicy za listopad otrzymali jedynie po 1000zł wypłaty bez informowania wcześniejszego o tym, że wypłat w całości nie będzie. Nie wiadomo kiedy reszta pieniędzy. Firma schodzi na psy, nie wiem po co ogłoszenie o rekrutacji pracowników na olx.

Kasia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników.?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Drewpol?

Pracownik.
@Pytanie

Są dni lepsze i gorsze. Atmosfera ogólnie jest dobra.

Tak2Nie1
Na Sprzedażq
Nazwa działu: Produkcja

Szef ma wszystko gdzieś, nie interesują go ludzie i planuje tylko jak sprzedać cały ten Drewpol przed emeryturą.

Tak2Nie2
Tadeusz

Rozne opinie. Prosze o info czy warto starać się o posadę w firmie?

Predator
@Tadeusz

Daj se spokój z tą firmą samo dno!!!!!

Meyk

Nareszcie ktoś dostrzegł gniazdo os.

Tak15Nie2
Bolo

Drewpol ma opinię dobrego pracodawcy ale niestety zawsze znajdzie się maruder!

Tak3Nie4
Pacoqnik
@Bolo

Pracodawca może i dobry. Tylko kierownik me... Nda brak określenia na tego typa. Jeszcze będzie płakał.

Tak12Nie1
Pacoqnik
@Pacoqnik

Jak Drewpol padnie będzie płakał bo co on zrobi bez swojego gniazda os. :)

Tak14Nie
xxl

kolejna niedziela pani Jolanty w drew polu może lepiej się tam przeprowadzić nie trzeba by było na dojazdy tracic jak tak zależy na nadgodzinach w (usunięte przez administratora)mieli wolne niedziele

Tak16Nie2

w...x
@xxl

Dlaczego nie Powiesz o swoich dylematach prosto w oczy.Anonimowo to łatwo jest komuś ubliżać.Jeśli ci nie pasuje polityka kierownictwa i brygadzistów to idz do firmy gdzie Cię dopieszczą na maxa.W firmie Drewpol ludzie się szanują.Tylko nie wiedzieć czemu nie szanują się pierwsza i druga zmiana,zamiast się wspierać.To chore i durne.Jak małe dzieci z przedszkola.Przestańcie siać chorą nienawiść. Kilka kobiet nie chodzi w soboty i niedziele i nikt ich nie zwalnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol - Marcinkowo

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.