Opinie o Drewpol w Marcinkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drewpol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drewpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol w Marcinkowo

Czy urlop w Drewpol jest płatny 100%?

Nick Nowy wpis

To tam sa urlopy?

Zainteresowany Nowy wpis

Jakie stawki oferuje drewpol? Np monter stelaży, kolejarz,okuwacz?

Czy można liczyć w Drewpol na prywatną opiekę medyczną?

Na jakie wsparcie w Drewpol mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Na żadne. A kodeks pracy to abstrakcja w tej firmie, podobnie jak poziom osób w niej zatrudnionych.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drewpol? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
...

Czy ktoś w końcu może zrobić porządek w tym (usunięte przez administratora) ?

Oni

Granat wystarczy? :)

Benek
@Oni

Tak właśnie utrzymuje się pseudo - przedsiębiorców. Siedzi się na siłę bo gdzie dostanę pracę. Gdyby każdy pracownik był honorowy to już by go tam nie było. Nie dla chamskiego traktowania. (usunięte przez administratora)

Dziewczyny
@Benek

Firma dno , Jola powoli ucz się palić w piecu bo nie długo ty przejmiesz ta fuchę . Bo wszyscy uciekną . Szef stare jabłka Odeszly ?, a nowych nie ma ? I nie będzie nie pamiętaj . Spieszmy się zarabiac potężne pieniądze na aktord, bo ludzie chorują i jest szansa zarobić miliony .

Wszyscy z firmy
@Dziewczyny

Jola na kierowniczkę , głosuj na nią Narodzie kochany. Jesteś wspaniała , ambitna ...Uwierz w siebie a będzie dobrze .

***
@Dziewczyny

Mądre osoby z tej marnej i chorej firmy odeszły,zostały tylko (usunięte przez administratora) Joli.Ani nie ma kto palić w piecu,ani wozić transportu,produkcji tyle,co kot napłakał,super firma nie ma co!!!!!!!Kasa za pracę tak mała,że wstyd było się przyznawać,zakład bez przyszłości.Pozdrawiam tych,którzy odeszli,dobry wybór!

Chłopaki
@***

Pani W weź się za robotę , a nie siedzisz jak kura na jajach w tym Marcikowie, i udajesz ze robisz .

.....
@Chłopaki

Do emeryturki jeszcze (usunięte przez administratora) lat. Teraz już kiepska sprawa. Koleżanek już nie ma. Cienko. Umiejętności brak. Największą tajemnicą w Drewpolu, było to że brygadzistkami były osoby które nie potrafiły szyć.

Ona

Nowy kierownik przyszedł i widać że coś się dzieje. Można normalnie z nim porozmawiać i czuć kulturę...Produkcja troszkę rusza i zaczyma wszystko się stabilizować. Miejmy nadzieję że uda się pozyskać nowych ludzi i zakład zacznie znowu tętnić życiem.

@Ona

Mogli dłużej trzymać panią J. Pozbyła się z zakładu najlepszych ludzi a teraz święty Boże nie pomoże.

Xyz

Dobrze napisane

Kolega
@Xyz

Jooool... nadeszła chwila prawdy. Szykuj papiery na kuroniówkę. Czarno to widzę , twoje miejsce w cieplej posadzie, przyszla kryska na Matyska

Weź skończ z tymi obelgami co ty człowieku chcesz tym osiągnąć jeszcze przyjdzie na ciebie kolej i się bardzo przejedziesz mnie twoje słowa nie ruszają odeszłeś to się pilnuj bo czas się obejrzeć za siebie już nie długo się przekonasz i zobaczymy jaki jesteś mądry wtedy ha ha

Filip

Karma wraca. Wiola oddałaby wszystko za to, aby dziewczyny zapomniały jak przez nią płakały. A Jola nie lepsza. Kończy się małe państewko, małej brygadzistki.

@
@Filip

Obie są siebie warte.Karma wraca,lepiej pózno niż wcale.Okropne są obie,dużo złego narobiły w Marcinkowie.

....
@Filip

"Nie mścij się. Toksyczni ludzie zniszczą się sami"

felikss

Nie widzę przyszłości w tym cyrku .

@felikss

Tak jak ze szmaty nie zrobi się jedwabiu tak z chama nie zrobi się Pana. Jeśli nowi właściciele już na początku okazali pracownikom brak szacunku to już ludzi nie uszanują. Uciekajcie. Ludzie którzy odeszli znaleźli dobrą robotę za dobrą kasę.

?
@Arek

Jola możesz spać?Twoje dni w Emilia są policzone.Może niektórzy się doczekają,że tu Cię nie będzie.Wreszcie jest kierownik,który widzi twoje rządy!

@?

Jola sama odejdź z pracy , zrobisz przyjemność wszystkim jak skończysz karierę w tej pseudo firmie . Dość swoją osobowością i gupizna namieszałas.

@?

Czy fałszywa Wioleta jeszcze pracuje ?

Dziewczyny
@Ania

Co ty teraz wiola sobą reprezentujesz nie rób pipy . Swiecisz oczami że jesteś fajna??? Nikt nie wie tak naprawdę jaka jesteś fałszywa ale wkrótce się dowie

@Ania

Tak fałszywa Wioleta pracuje a co tam niech cię w oczy kole mam beke z ciebie ha ha

On co był przed nią
@Arek

no właśnie chodzą wici po wsi, że nowi właściciele od tych poprzednich, co jeszcze w branży techniki grzewczej działali, zbyt wiele się nie różnią. tamci też ludzi za nic mieli i skończyli jak skończyli. Ale ja tam nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, może to tylko ploty. Kevin Levrone is here Dzinkuje

Czy firma Drewpol w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Michal

Witam słyszałem ze zmienił się właściciel mebli tapicerowanych w Marcinkowie . Czy są wolne stanowiska do pracy , podpowie ktoś ? Mam doświadczenie w tapicerstwie. Czy można na początek zarobić chociaż średnia krajowa (usunięte przez administratora) ? Pozdrawiam

Olo
@Michal

Przyjdź ale z tego co wiem jest tam (usunięte przez administratora) To dziwne że jeszcze tego nikt nie zgłosił do inspekcji pracy. Ale skoro kobiety nadal tam pracują, wykonują wielkie normy za 2300 zł, miesięcznie to chyba nie jest tak źle.

Xxx

Powodzenia , wszystkim którzy zostali .

Zxv
@Xxx

Kwestia czasu aż odejdą :D

@Zxv

Wystarcza tylko checi żeby znalesc pracę . Zmiany czasami są dobre Mozna spokojnie znaleźć pracę w naszym regionie gdzie zaczyna się od pensji 3 tys zł . Trzeba. Tylko chcieć ...

Nie

I pomyśleć że jeszcze dwa lata temu z przyjemnością jeździło się tam do pracy. Ludzie się posprzeczali o głupoty, zaraz się godzili. Było wspaniale. Potem w kwietniu wszystko się rozpieprzyło. Firma straciła najlepszych tapicerów. Potem było już tylko gorzej. Szkoda. Byliśmy jak wielka rodzina. Pozdrawiam. Jagiełło rozpieprzył super zespół.

@Nie

Fakt fajnie było, i się szybko skończyło wspomnienia zostały.

Jar
@Nie

Tak było dobrze 2 lata temu? Puknij się w ban.. nie kobito. Teraz masz super i tak trzymać.

ida

Toksyczna osoba nigdy się nie zmieni. Takie osoby zmieniają tylko swoje ofiary i obwiniają innych o wszystko.

Były

Czy Drewpol dalej funkcjonuje że ludzie dodają opinie czy jest zamknięty i kogo w końcu zwolnili bo nie wiem czy przychodzić?

Boy
@Były

Drewpolu już od lipca nie ma,sprzedał firmę,za to jest nowy zakład Emilia Meble.Niestety nadal tam rządzi wypierdek mamuta-Jola.Donosiciel i gnębiciel w jednej osobie,nie ma tam drugiej i tak podłej jak ona!Wchodziła w tyłek poprzedniemu szefowi,teraz donosi drugiemu,zmieniła front szybko.Pracowników traktują jak bydło,zero szacunku za marne grosze.Ale karma podobno wraca...

Beznicku

Trafiony komentarz.!

Boy

Masz rację,jak sami nie będziemy się szanować,to raczej nikt nas nie będzie szanował.Ale pracować na razie gdzieś trzeba,nie mogę odejść z dnia na dzień i zostać bez kasy na życie!Brzydzę się tym donoszeniem i tymi pseudo koleżankami Joli,włażeniem jej w d..ę.A Jola nigdy nie odejdzie,na to nie liczmy,to osoba bez godności i jakichkolwiek zasad!

Czytelnik
@Boy

Żygac to się chce jak to się czyta, każdy mądry pod pseudonimem, a dlaczego nikt tego prosto w oczy nie powie. Ludzie dorośli a zachowują się gorzej niż dzieci, nikt na siłę nie trzymał nikogo i nie trzymie nie podoba się można odejść. W zakładach pracy jest tak że płacą za wykonaną pracę nie za ilość wypitych kaw.

@Czytelnik

A ty nigdy nie pijesz kawy w pracy????dobry pracownik jak wypije kawę w czasie pracy to świat się nie zawali. (usunięte przez administratora)? Nie wolno wziąć do ust cukierka. Ludzie (usunięte przez administratora) Co to jest???

@Filip

To jest zakład pracy nie kawiarnia, jak by ktoś nie wiedział. Można zjeść i można wypić kawę nie przesadzajcie, można zjeść cukierka a nawet i kilogram, można wszystko nie wyolbrzymiajcie bo z igły zrobicie zaraz widły. Był tamten szef też było źle teraz jest inny i też jest źle, to z szefami jest coś nie tak czy z ludźmi

Łuki
@Były

Ja też tam pracowałem. Ludzie tam jedli, pili a produkcja była taka że kilka tirów wyjeżdżało dziennie. A kawę pili pracownicy kiedy chcieli. Do kobiet jak się poszło to miały na talerzach ciastka lub owoce. Nikt nie robił awantury że ktoś coś je. Kolejny (usunięte przez administratora). Szkoda najbardziej tych wykwalifikowanych krawcowych bo to dobre pracowite i mądre kobiety

Pracowałem popieram

Wiki
@Czytelnik

I tak głupio (usunięte przez administratora) i zobacz. Nie macie już mężczyzn na montażu. Jest dwóch słabych. Za chwilę zaczną się zwalniać kobiety. Teraz są takie czasy że potrzebują ludzi do pracy wszędzie. Masz zakuty łeb dzbanie.

Czytelnik
@Wiki

A ci którzy się zwolnili do silnych też nie należeli, tylko tyle że byli, co niektórzy. Obrażali się na cały świat że pracować im karzą. Kto chce pracować to będzie pracował. A to już chyba nie towoj problem ile ludzi zostało a ile się zwolniło, kto odejdzie a kto zostanie zajmij się swoją pracą. Ubizanie drogiej osobie w takim miejscu tylko świadczy o tobie, jaki jesteś.

@Czytelnik

Poczułeś się urażony komentażem ale twój komentaż też był nie stosowny. Jak można pisać wykwalifikowanym ludziom że nikt ich nie trzyma, że jak się komuś nie podoba to niech odejdzie. Wyobrażasz, sobie taką sytuację że 10 wykwalifikowanych krawcowych które od kilku lat szyją poszycia i każdy szczegół znają na pamięć, odchodzą a przychodzą nowe pracownice które nigdy poszyć nie szyły. Jak myślisz byłaby różnica w produkcji??? Pracownik wyuczony to skarb dla firmy. Jeśli ktoś tego nie wie a tam pracuje to faktycznie bez komentarza bo nie chcę nikomu ubliżać.

@...

No i już odeszło kilka pań,i wcale nie o to chodziło,że nie chce im się pracować.To chodzi o to w jakich ty warunkach pracujesz i jak cię tam traktują.Odeszły do innej pracy,bo w (usunięte przez administratora) jest (usunięte przez administratora) i zero szacunku do pracownika,za najniższą krajową.I odejdą następne.A te normy to nie wiadomo skąd,można się (usunięte przez administratora) i marne grosze,bo marne stawki.Nie ma przyszłości w tym zakładzie.

Gris
@...

Szanujcie się ludzie. Nie pozwalajcie na to aby jakiś (usunięte przez administratora) was poniżał. To skandal co się tam dzieje.

Kolezanki

pani J Co ty reprezentujesz swoja osobowoscia? Czym ty chcesz zaswiecic , podniecasz sie robota za najnizsza krajowa i myslisz ze jestes fajna . Ogarni swoja dume, i rob swoje i za duzo nie skakaj ,bo za mala jestes.

Beznicku
@Kolezanki

W punkt.!

Pik
@Kolezanki

To już nawet nie jest najniższa krajowa. Jeszcze troszkę i nie będziesz miała kim rządzić.

Co jaki czas w Drewpol można ubiegać się o podwyżkę?

O co?

Porter

Czy jest możliwość pracy?

Boniek
@Porter

No jest ta możliwość do (usunięte przez administratora)ery czy nie? Cwoki

Lala

Dwie zmiany razem .Ogień

Bolo
@Lala

A Wiola po co wróciła do Drewpolu?Jak nic Ona nie potrafi.

@Bolo

To ty tak myślisz żal du..e ściska jesteś pewien ??bym musiała być takim nierobem jak ty skoro ty nie pracujesz a ja tak ha ha????????????

Wiola

I to właśnie świadczy o tobie takie wpisy cię pogrążają ....Możesz mi ubliżać a ja i tak będę z tego robić sobie beke ....a juz nie długo się spotkamy więc możesz mi to powiedzieć prosto w oczy jak masz w sobie tyle kultury w co wątpie mimo wszystko pozdrawiam mojego dręczyciela haha

@Wiola

Czyżby"starzy znajomi z pracy" wrócili do DREWPOLU? Niedługo pewnie cała ekipa wróci do pracy?

@Xxx

Nie cała ekipa-tylko koledzy Pana Zbigniewa

Michu
@Lala

Nie. Nie 2 zmiany razem. Sporo kobiet odeszło że zmiany która nie była zmianą Pana kierownika. Nie przedłużano paniom umów. Tam jest wielka klika. Znajomości z Panem Zbigniewem robią cuda.

Ada

Opowiecie na benefitach?

Iks
@Ada

Benefitach? Korona w zakładzie a dzwonią po ludziach, że jak pójdą na chorobowe i nie będą przychodzić do pracy to zostaną zwolnieni. Śmiech ????

Czy zdarzają się nadgodziny w Drewpol?

Tak, ale tylko od poniedziałku do soboty, w niedzielę rzadziej

Czy Drewpol zapewnia kartę multisportu?

Ogi L

Tak, zapewniamy kartę multisport, jak również ekwiwalent za urlop, nagrodę roczną, comiesięczną premię uznaniową, dodatek funkcyjny, dodatek stażowy, dodatek specjalny, dofinansowanie do studiów podyplomowych, mieszkania, pracy zdalnej, bon na święta oraz jednorazową odprawę w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy.

@Ogi L

Taaak oczywiście, zwłaszcza jak wszyscy w marcu stracili pracę, widzieli jakieś odprawy? Lub coś innego np. premie świąteczne?

Vjolala

Mi by sie taka karta przydala bo juz jestem szersza niz wyzsza. to drewpol tak mi plozy, nic nie robie tylko jazgotam dziobem, obgdauje, dogaduje i w ogóle jestem najmądrzejsza z calej firmy, bo skonczylam zawodówke (w 6 lat)

@Ogi L

Nie ma nic. Nawet odpraw w razie utraty pracy. Nie ma bonów świątecznych. Premie to śmiech na sali. Szef ma nawet problem gdy ma płacić więcej np. za sobotę.

Mark

A myślicie że Wiola straciła pracę tak jak my. Przeczekają obie na opiekuńczym., a kierownik już tam urabia szefa żeby jego koleżanki zostały. Nie umią szyć ale coś im tam znajdą. Gdyby szef nie trzymał w firmie nygusów takich jak ta z Targownicy to nie musiałby tak teraz potraktować ludzi. Kierownik dobrze wiedział że ona na siebie nie zarabia ale udawał że tego nie widzi..

Jakada
@Mark

Komentarz w punkt ! Nierobów zostawiali a ludzi którzy lojalnie pracowali i się znali po prostu zwalniali , a kierownik i jego elita to totalne (usunięte przez administratora) ,rozumy pozjadali

T.
@Jakada

Krawcowe to dobre i pracowite osoby. Nie możemy mieć do nich pretensji że nas nie ma a one zostały. Winę ponosi szef i kierownik że nie zawalczył o nas.

Bel
@T.

Wychodzi na to że reszta pracowita nie była i wypad zaliczyła ?

T.
@Bel

Byliśmy. Lubiliśmy być z ludźmi. Pracować. Zależało nam na tej pracy. Mi bardzo brakuje tych ludzi. I nie uważam że to była firma"krzok". To byli fajni ludzie. Wszyscy. Kłóciliśmy się ale było to przez chwilę. Byliśmy świetnym zespołem a Jagiełła niech żałuje że nas stracił.

Ktoś
@T.

Stracił najlepszych ludzi i wątpię w to że wrócą

Ktoś

Napewno nie

No
@T.

Jakbyście byli tacy ahioh to Drewpol w Marcinkowie by cały czas istniał LUDZIE.

Pracownik z pakowania
@No

Zycie na drew- polu sie nie konczy. Jak ktos chce pracowac to znajdzie sobie prace gdziekolwiek. A jak ktos jest nie rob to bedzie nie robem. Pozdrowienia dla kolezanki ktora dorabiala 4 h w plus gsm w drew polu na wypychu...

P
@Pracownik z pakowania

A ty chodziłeś na wypych i pracowałeś. Bo skoro jedna dorabiała w telefonii to kto Wam wypychał. Od maja 2019 na wypychu pracowała jedna osoba - na zmianie. A od powstania firmy dwie osoby zawsze były na wypychu. Więc jak czegoś nie wiesz to nie obrażaj ludzi.

Pol
@No

Nie wypowiadaj się krety nie.

Bel

Myślę że każdy wie co to za pani jej stanowisko było zupełnie gdzie indziej

Ty

Dokladnie...

@T.

Masz rację. Były kłótnie, jak w każdym innym miejscu. Jednak większość ludzi to zgrany zespół, teraz ciężko będzie stworzyć zespół z takich ludzi, jak my. Ekipa była przyjazna, szkoda że tak wyszło. Myślę, że większość narzekala, krytykowała,ale teraz z chęcią, by wróciła do pracy. A szef niech naprawdę żałuję, bo ekipa, jaka była, już nie wróci. Pozdrawiam

Arek

Mądry człowiek jesteś. Bez tej zajadłości. Pozdrawiam.

Rik
@Bel

Winę ponosili (usunięte przez administratora)i kierownik że ta kobita łaziła. Trochę szła do krawcowych, trochę na wypych, trochę na wkłady i tak dzionek mijał.A jak już miała dużo roboty to zaraz Jola dawała jej kobietę do pomocy.

Michu
@No

A według was to było w porządku? W firmie nigdy nie było socjalu a jak zlikwidowano oddziały to ludzie z dnia na dzień wylecieli na bruk-bez odpraw. Jak ekipa rządząca może spojrzeć w lustro bez wstydu przed ludźmi.

A
@Michu

Bo osoby które tam niby rządziły dbały tylko o sobie i swoich przdu pasów i rodzinę. Proste oni kasę dostaną. My nic proste. A szef na to szybko ma w.. Ne.

P
@Ktoś

Szef zamykając część firmy tak naprawdę strzelił sobie w jaja. Nigdzie nie będzie miał takiej produkcji, za takie pieniądze. A część ludzi już nie wróci w razie ponownego otwarcia.

@Mark

Jak przyjdzie co do czego to Katrin pierwsza wróci do pracy. Tam nie ważne jest jak pracujesz tylko z kim się przyjaźnisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol - Marcinkowo

• Jak się pracuje w Drewpol?

Zobacz opinie na temat firmy Drewpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewpol?

Drewpol