Drewpol
3 7 32 5 1

Opinie o Drewpol

Filtruj opinie po kryteriach:

Meyk

Nareszcie ktoś dostrzegł gniazdo os.

Tak11Nie1
Bolo

Drewpol ma opinię dobrego pracodawcy ale niestety zawsze znajdzie się maruder!

Tak2Nie1
Pacoqnik
@Bolo

Pracodawca może i dobry. Tylko kierownik me... Nda brak określenia na tego typa. Jeszcze będzie płakał.

Tak8Nie1
Pacoqnik
@Pacoqnik

Jak Drewpol padnie będzie płakał bo co on zrobi bez swojego gniazda os. :)

Tak8Nie
xxl

kolejna niedziela pani Jolanty w drew polu może lepiej się tam przeprowadzić nie trzeba by było na dojazdy tracic jak tak zależy na nadgodzinach w (usunięte przez administratora)mieli wolne niedziele

Tak16Nie1

w...x
@xxl

Dlaczego nie Powiesz o swoich dylematach prosto w oczy.Anonimowo to łatwo jest komuś ubliżać.Jeśli ci nie pasuje polityka kierownictwa i brygadzistów to idz do firmy gdzie Cię dopieszczą na maxa.W firmie Drewpol ludzie się szanują.Tylko nie wiedzieć czemu nie szanują się pierwsza i druga zmiana,zamiast się wspierać.To chore i durne.Jak małe dzieci z przedszkola.Przestańcie siać chorą nienawiść. Kilka kobiet nie chodzi w soboty i niedziele i nikt ich nie zwalnia.

alf

jest moc

Tak1Nie
Sykut
Nazwa działu: Produkcja

Inspekcja pracy z tym nic nie robi ? Żałosne do czego dochodzi w tej firmie. Niedługo będziecie pracować z łańcuchem przy nodze Moje sugestie dla Drewpol: Masakryczne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech zacznie płacić i przestanie zmuszać pracowników do robienia 7 dni w tygodniu

Tak3Nie1

Tomtom

Praca od poniedziałku do niedzieli

Tak3Nie1

Ona

Pewnie najlepiej powiedzieć że to nienawiść ludzka i umyć rączki. Może trzeba zacząć rozróżniać nienawiść od walki o swoje prawa na miejscu pracy :) ???

@Ona

O jakie prawa, źle macie wszystko jest i czas zacząć to szanowac, bo teraz jest wszystko a za chwiele moze nie byc nic

Tak4Nie
Ja
@Ona

Jeżeli sie nie podoba drzwi otwarte, nikt na siłę nie trzyma

Ona

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedzielę, serio ? Ludzie gapami nie są karmieni i wiedzą co ich czeka w pobliskim czasie jeżeli nie będą w takie dni przychodzić boją się zwolnień dlatego chodzą pod presją do pracy nawet w Święta!!! Czego to się teraz nie robi żeby wchodzić szefowi w odbyt ale karma wróci zawsze wraca!!!!

Tak5Nie

Co za brednie

Kosmaty

Wynagrodzenie za prace w drewpolu jest poniżające

w.....x
@Kosmaty

to poszukaj czegoś lepszego.Nikt nikogo w Drewpolu na siłę nie trzyma.

Riczi
@w.....x

A kto powiedział że ja tam pracuje? Chyba ty !!!! Wystarczy że posiadam odpowiednią wiedzę na temat tej firmy i mam prawo wyrazić swoją opinie

Ona

I brygadzistka wielka znowu wymyslila niedziele jak co tydzien (usunięte przez administratora) stworzyla kpina jedyna firma co w niedziele pracuje w powiecie

Tak11Nie

w.....x
@Ona

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w soboty lub niedziele ,to tylko propozycja ,a każdy ma wybór.

Gosc
@Ona

W niedziele pracuja ci co chca nikt nikogo nie zmusza wiec jak sie komus cos nie podoba to niech nie przychodzi albo zmieni prace. Nienawisc ludzka nie zna granic trzeba innym (usunięte przez administratora) obrabiac . Ludzie ogarnijcie sie bo takimi wpisami sie tylko osmieszacie myslicie ze jak takie opinie i wpisy bedziecie robic to kogos ruszy to . Nie osmieszajcie sie

Tak1Nie

@Gosc

Sam(A) sie ogarnij, i sie nie osmieszaj

Czytelnik

Nienawiść i złośliwość ludzka nie zna granic.

wladek

Drewpol to nie firma, to stan umyslu

Osa

Dlaczego drewpol pracował w tak ważne Święto Państwowe 12 listopada gdzie mieliśmy stulecie Niepodległości ???

Agnieszka

@gbur, a czy Ty pracujesz w Drewpol? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? @Taki tam Gostek :), rozumiem. Czy pracujesz nadal w Drewpol? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie, aby była ona bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników?

Taki tam Gostek :)

Gdyby to była wyjątkowa sytuacja to nie byłoby tematu. Wiem że ludzie chcą zarobić mimo tego współczuję pracy 7 dni w tygodniu. To pewnego rodzaju nacisk na psychike jeżeli pracownik nie stawia się regularnie w weekendy to odbija się to na nim. Dwóch zastępców kierownika to chyba jedyne normalne osoby które tam zarządzają. Na kierownika to chyba brakuje określenia bo ten koleżka jest po prostu dziwny. Bez obrazy to nie tylko moje zdanie.

Tak12Nie

Agnieszka

@anonymous, a czym się zajmujesz w Drewpol? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do tej firmy. @Taki tam Gostek :), a może to po prostu wyjątkowa, jednostkowa sytuacja? W jakim trybie pracuje się w Drewpol?

anonymous

Pracuje juz dlugo i jestem zadowolony

Tak2Nie1
Taki tam Gostek :)

Umowa jest standardowa 40 godz tygodniowo bez sobót niedziel i Świąt a tu nawet 1 maja trzeba było iść do pracy.

Agnieszka

@takitamgostek, @tapicer, pamiętajcie, że forum to ogólna opinia na temat pracy w Drewpolu. Nie powinniśmy tutaj nikogo obrażać, ani przez zachowanie jednej osoby oceniać całą firmę. Piszecie też, że pracuje się tutaj w święta, czy umowa obejmuje takie godziny pracy?

Taki tam Gostek :)

Premia ? Tam nie ma czegoś takiego. Żeby zarobić 2 tysiące to trzeba zrobić dwie soboty i dwie niedziele i jeszcze nie masz pewnośći że tyle dostaniesz. Firma pracuje nawet w takie dni jak 11 listopad i inne Święta Państwowe. (usunięte przez administratora)

Tentyp

Ta firma reprezentuje finansowa biede

Zostaw opinię o Drewpol - Marcinkowo

Chcę opublikować: