Opinie o Timnet - Bartłomiej Deneka w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Timnet - Bartłomiej Deneka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Timnet - Bartłomiej Deneka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timnet - Bartłomiej Deneka w Jawor

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Timnet - Bartłomiej Deneka zatrudniani są obcokrajowcy?

Wkurzony Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie o internecie TimNet są trafione w punkt. Internet "znika " kilka razy w ciągu dnia, prędkość jest śmiesznie niska w porównaniu z tym za co płacimy i co jest zawarte w umowie. A dostawca cóż ...ma to gdzieś i nie odbiera telefonów, ani nie odpowiada na smsy. Porażka totalna, stanowczo nie polecam!

Adam Nowy wpis

Czy ktoś pracował tam ale na telefonach, call center?

Anonim Nowy wpis

Jesteście zartem, codziennie przez jakieś 2 tygodnie dokładnie o północy wylaczacie internet na 4 godziny, czyli w nocy średnio, jak nie wylaczacie to jest 200 pingu w lolu to jest żart o północy nikt nie używa oprócz mnie neta jest 200 pingu skacze jak Małysz do 1000 nawet telefonów nie odbieracie przez tydzień byłem bez neta i wydzwaniane było dzień w dzień odebrałeś po tygodniu żart nie dostawca nie da się pracować w takich warunkach

Aplikowałeś do firmy Timnet - Bartłomiej Deneka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xyz

Jedyna pozytywna rzecz jeśli chodzi o tego dostawce internetu to to, że nie odbiera telefonów inaczej pewnie wyszedłbym z siebie. Internet działa jak chce, odkąd go mam nie było chyba ani jednego dnia żeby działał na prawdę dobrze. Ping skacze niczym młody adept skoków narciarskich, prędkość pobierania nie zadowoli nawet najmniej wybrednych użytkowników internetu a upload działa niczym dobry stand-uper, wywołuje śmiech na sali. Z racji tego iż są teraz ciężkie czasy i wszyscy nawołują do tego aby utrzymywać bezpieczny odstęp apeluje aby zachować takowy względem tego dostawcy, tylko że większy, minimum 100km.

On

Ile zarabia tutaj na rękę monter łączy?

krystek

Bardzo polecam ta firme, mialem obiecane 200 mb/s i tyle mam. Pierwsze łącze światlowodowe jakie jest w jaworze, chlopaki ida z postepem. wypowiedzi wyzej to jakas porazka... wypowiada sie jakis (usunięte przez administratora) zobaczyl w polaczeniu przpustowsc karty sieciowej i baran mysli ze bedzie mial 150 mb barany ............. a nawet ich stada. Czy to netcom czy timnet, vectra, netia, orange i tak beda narzekac .

Katarzyna
@krystek

Jak zapewne wiesz - opinie klientów danej firmy są dla Nas równie ważne, dlatego dziękuję Ci za ten wpis. Czy pracownicy zawsze chętnie służyli Ci radą? Wasze komentarze przedstawiają firmę Timnet - Bartłomiej Deneka nie jako pracodawcę, lecz jako usługodawcę. Czas to trochę zmienić, więc jeśli znajdzie się tu jakiś jej pracownik, to niech pozostawi swoją opinię. Czy poziom tamtejszych zarobków określilibyście jako godny?

@krystek

Nikt nigdy nie pisze opinii, gdy jest zadowolony, lecz tylko gdy jest (usunięte przez administratora).

Ala

Korzystam z internetu Timnet i w końcu mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Wcześniej miałam z Tp(później orange) i to była porażka. A teraz wszystko się super szybko otwiera a Pan Bartek jest na każde zawołanie. Polecam!

@Ala

To chyba jakaś kpina co Państwo piszą. Proszę o rozwinięcie działu marketingu panowie z timnet!!!!!!!!!!!!

Armagedon

Hej! Piszę w sprawie internetu Timnet. To co się dzieje z tym internetem woła o pomstę do nieba. Tragedia! Kilka lub kilkanaście razy dziennie internet przestaje działać na kilka minut. Jak tu się idzie nie (usunięte przez administratora) jak oglądasz z żoną film w necie za który przecież płacisz.... Wszystko można zrozumieć ale tej (usunięte przez administratora) chyba nie idzie zdzierżyć. Nikomu nie polecam tego strasznego dziadostwa. Opóźnienia rzędu 140-300 ms. Dramat ludzki, tragedia społeczna. Obraz nędzy i rozpaczy, (usunięte przez administratora) ZROZUMIAŁBYM JESZCZE GDYBY NIE PANDEMIA, A TAK W CZASIE LAGÓW MUSZĘ ROZMAWIAĆ Z ŻONĄ STĄD (usunięte przez administratora)!

Zuza

To nie na tym forum powinniście pisać opinie bo tu pracownicy piszą swoje opinie.

prusice1

straszne (usunięte przez administratora) ten internet.. facet ignoruje klientów, nie odbiera tel, jak juz sie uda przypadkowo odebrac tel sciemnia, ze poprawi, a chodzi jeszcze gorzej. uzytkuje internet kilka lat, ale to co sie dzieje ostatnio to internet sie nadaje jedynie na smieci. nikomu tego szajsu nie polecam !! niby mam internet ustawiony 10mb, a nie chodzi nawet jak 1mb predkosc skacze, strony sie laduja po 5 minutach .. co jakiś czas się rozłącza jak się ładuje jakieś strony itp .. chodzi bardzo nie stabilnie .. czas sie z tym internetem bedzie pozegnac i wziac cos lepszego.. tel oczywiscie wyłączony, tak się traktuje klientów ?! ODRADZAM !!! nie pchajcie sie w to (usunięte przez administratora) bo sie tylko bedziecie z tym internetem uzerac jak i z dostawca tego internetu ..

TheJoker123

... Powinienem mieć 150mb/s. Za to mam max 250KB/s... I jak tu żyć... Wiadomo ping 800, strony sie ledwo ładują.. A pobieranie 6gb pliku zajmuje... Uwaga... Tydzień... Gdzie innym zajmuje 2 godziny... Jak ktos sie pyta jaką mam prędkość internetu to wstydze sie powiedziec... A jak miano nam przyspieszyć internet... To niby przyspieszono.. A nic sie nie zmieniło... 250kb pobieranie 50kb wysylanie ping skacze od 150-800. Bardzo ale to bardzo rzadko zdarzy sie że ping będzie lepszy na poziomie 10-90 ale na to jest szansa 1/1000. Nie polecam. Nie da sie grac w gry, a co dopiero oglądać filmy... 360p... Max rozdzielczość.. Wstyd w tych czasach i tych wszystkich prędkościach internetu na około...

Też mam internet tej firmy jest porażka nie chodzi zacina się a co miesiac każą płacić,oczywiście jak dzwonie to nie odbierają telefonu naprawdę nie plecam te firmy.

Jerzy

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Myślę o pracy w firmie.

timnetozerca

potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat neta z tej firmy. Przeszedłem z Netcomu z Jawora na ten Timnet-koleś zarzekała sie ze u nie go wszystko bedzie działac. Niestety net chodzi jak chce. Telefonów oczywiscie nie odbieraja tylko kasuja miesieczne opłaty nie wystawiajac faktur......... Sam fakt ze nie stac ich na wałsna witryne internetowa o czym swiadczy. Dziadostwo i tyle.

Garind
@timnetozerca

Popieram ta firma to totalne dno, ale nie ma co miedzy 3 w nocy a 6 internet śmiga jak marzenie ping cudowne 90 a prędkość nawet do 2 mb

Użytkownik

Ten internet to totalna porażka a dodatkowo nie można się dodzwonić. Nikt nie odbiera. Internet jest przez 3 minuty potem 10 minut go nie ma. Czasami potrafi go nie być pół dnia. Nie polecam!

Ktoś

To totalna porażka 10 milinów pingu i nie da się grać w żadne gry gdy dzwoni się do nich nie odbierają walonych telefonów a jak już odbiorą to mówią że przyjadą a 2 tygodnie ich nie ma -_- NIE POLECAM

Ten internet to jest syf miałem mieć obiecane 10Mb a internet nawet nie przebija 2.5Mb to jest totalna porażka a jak dzwoniłem to nic 0 albo nie mają czasu albo nikt nie odbiera już od 2 tygodni mieli przyjechać a tu nic ten internet to jest kpina nic więcej

Edek

Internet dla ludzi którym się nie śpieszy. Ludzi którzy nie mają potrzeby by go używać. Poprostu chcą mieć internet czasami sprawdzą maila i oglądną film na youtub w najmniejszej rozdzielczości. Nie jest to szybki ani stabilny net ale jest i za niską cenę prawie jak by go nie było.

fjonaa

Czy ktoś ma aktualny numer tel. do firmy TIMNET ? Żaden z podanych na stronach nie działa ..

Zostaw merytoryczną opinię o Timnet - Bartłomiej Deneka - Jawor

Timnet - Bartłomiej Deneka