Studio Ka Krystyna Gruszecka

Wólka Kozodawska

Opinie o Studio Ka Krystyna Gruszecka

cyganka

Polecam, dobre warunki, dużo można się nauczyć, dowolność w godzinach, zawsze płacą

anonymous
@cyganka 16.11.2017 16:54

Oj Cyganka, musisz krótko pracować by mówić że zawsze płacą... już Ci wspołczuję

Urbanista

Jeśli chcesz pracować za darmo śmiało! Niewiele się przy tym nauczysz bo pani "profesor" ma dość przestarzałą wiedzę i problemy z logiką, nie wspominając już o uczciwości ;)

Zszokowany
@Urbanista 04.10.2017 11:32

Ooo widzę że lista oszukanych osób ciągle rośnie... Firma czyimś kosztem wciąż funkcjonuje. To jest dopiero pomysł na biznes!

master

Gorąco polecam, można się czegoś nauczyć a i zarobić się da, fajny pracodawca, po studiach jak znalazł super

Okradziona

Złodzieje!

ofiarakrystyny

Bankruci. Lepiej trzymać się z dala. Nic już nie znaczą na rynku.

Oszukany

Potwierdzam, nie płacą. Po zakończeniu umowy kontakt utrudniony, pieniądze nie do odzyskania. Nie jestem pierwszą oszukaną osobą. Omijać szerokim łukiem chyba że ktoś lubi pracować charytatywnie.

oszukany

na początku płacą by zmylić czujność pracownika.... potem zaległości z wypłatami rosną. celowe działanie pracodawcy

baba z polotem

płacą jak dobrze zrobisz robotę, a i pomogą się rozwinąć zawodowo jak będziesz chciał

slony

Pomyliłeś koleś firmę, zawsze płacą tylko czasem trzeba poczekać na swoje to nie budżetówka!!!

civili

nie płacą

lisek

Świetna firma z ogromnym doświadczeniem, serdecznie polecam osobom, które chcą się czegoś nauczyć, ale jednocześnie żeby dla firmy wykonywać projekty trzeba mieć wiedzę, właściciel bardzo pomocny, uczciwy i terminowy. To podstawa w tej pracy. Gorąco polecam

Zostaw opinię o Studio Ka Krystyna Gruszecka - Wólka Kozodawska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Ka Krystyna Gruszecka