Opinie o Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa w Wrocław

Xyz

Polecam liceum w Sigmie.

Anja

Rodzic uczennicy zerówkowej. Baaaardzo polecam! Pani Karolina to wspaniały nauczyciel! Dobry kontakt mają wszyscy rodzice. Polecam!

aczuprys

Napisałem e-mail, ale chyba to jakaś ściema jest skoro nie jest Pani w stanie odpisać. Chciałbym poznać opinię ze strony uczniów, rodziców, gdyż ze strony kierownictwa szkoły już znam tak jak została mi przedstawiona.

Uczeń
@aczuprys

Przepraszam, już odpisuje :))

aczuprys
@Uczeń

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź. Pozwoliłem sobie wysłać kolejną wiadomość. Pozdrawiam

Igor

Czy są szanse na jakąś prace w szkole od nowego roku jako nauczyciel?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Sigma zaprasza

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców dzieci w wieku 5 - 13 lat na drzwi otwarte w Prywatnej Szkole Podstawowej Sigma we Wrocławiu. 10 marca, godzina 11:00, pl. św. Macieja 7a we Wrocławiu, telefon: 71 321 36 35, www.sigma.edu.pl, sekretariat@sigma.edu.pl Tego dnia odbędą się zajęcia pokazowe, warsztaty kreatywne oraz muzyczne, spotkania z wychowawcami klas. Opowiemy o naszych ponad 20 letnich tradycjach i sukcesach jak również dowiedzą się Państwo wiele o metodach nauczania jakie prowadzimy. Zapraszamy serdecznie

Barnaba

Jak pracuje się w szkole?

Xxx
@Barnaba

Jest ok, w szkole wiele się dzieje, więc trzeba być bardzo odpowiedzialnym za swoją pracę.

Może być. Nawet fajne lekcje, małe grupy, ale już się przyzwyczaiłem.

PanPani

Śledząc kiedyś wątek, mając obecnie 2 dzieci w szkole Sigma , mając znakomity kontakt z Dyrekcją, która nie jest obojętna na problemy uczniów i wielokrotnie pomagała naszym dzieciom w trudnych momentach czuję się zobowiązana odpowiedzieć. Zawsze kontakt Dyrekcja - rodzic, rodzic- nauczyciel, dyrektor- nauczyciel był dokładny, pełen empatii i zrozumienia. Wiemy, że szkoła w każdym momencie zareaguje , gdy coś się z uczniem dzieje. Całe szczęście. Nie jest to szkoła Montessori, ale wprowadzone elementy pedagogiki Marii Montessori , co bardzo z mężem nam się podoba!!!! w żadnej szkole tyle szacunku i wzajemnej pomocy kolegów starszych nie ma. Nasze, dzieci należą do dzieci bardzo zdolnych, ale wiemy, że w szkole rodzice dzieci słabszych nie przepadają za rodzicami tych uczniów:( uważają, że ich dzieci nie nadążą do nich co jest bzdurą, gdyż dzieci się wiele od siebie uczą. Powyższa opinia nic nie mówi o dzieciach :( uderza osobiście. Podeślę link do innych rodziców szkoły by sami coś więcej o szkole opowiedzieli.

Sylwia
@PanPani

Zastanawia mnie skąd tak dobrze Pani/Pan wie o relacji pomiędzy dyrektorem, a nauczycielem? Chyba, że relacje Pani ze szkołą są aż tak bliskie, wtedy zrozumiem. Tylko jakoś wiarygodność komentarza maleje… „ Powyższa opinia nic nie mówi o dzieciach ” – oczywiście, że nie, bo celem komentarzy na tego typu serwisach jest charakterystyka szkoły, a nie profil ucznia. Ale przykro mi, że inni rodzice Pani/ Pana nie lubią. To istotna informacja.

PanPani
@Sylwia

Ci rodzice nie lubią żadnych rodziców, gdyż niestety większość dzieci, to dzieci zdolne. Wiem jaka jest relacja Nauczyciel Dyrektor, bo zawsze gdy trafiamy z mężem do Dyrekcji to wychowawca już rozwiązuje problem jaki zauważyliśmy i co nas zmartwiło.

Licealistka

Polecam to liceum! Szkoda, że wcześniej o nim nie wiedziałam.

lidk

Tak , dzieci mają świetnie prowadzone zajęcia, dużo się uczą i pobudzane są ich zainteresowania. Często gdzieś wychodzą. Córka wraca zadowolona i też rano z chęcią do szkoły idzie. Polecam innym rodzicom.

Karolakarola

Oooo chyba pani Magdalena,bądź dyra się wziela za pisanie. Jak juz zachwalacie to chociaz nie tak lopatologicznie.

Sylwia

Witam! Zdecydowanie polecam szkołę Sigma! Fajna atmosfera, wspaniała Pani Dyrektor, indywidualne podejście do ucznia!

nickita

Pracowałam tam. Nie polecam. Wszystko grubymi nićmi szyte. Kłamstwo na kłamstwie. Dzieci jak na lekarstwo. Budynek odstrasza - wszystko do remontu. Okolica nieciekawa. A co do marihuany i amfetaminy to jestem w stanie uwierzyć na słowo, bo to że dzieci chore przyjmowanie na spokojnie były, mimo że szkoła nie miała uprawnień to prawda. Uciekajcie od tej szkoły jak najdalej!

b126

Witam, moja dwójka dzieci chodzi do tej szkoły od dwóch lat i jestem z tej szkoły zadowolony. Ciesze się że nie są w państwowej szkole gdzie klasy są przepełnione dzieciaki nie mogą rozwijać swoich talentów. Oczywiście są nauczyciele bardziej i mniej lubiani przez ze mnie ale tak jest wszędzie. Różnica między państwową szkołą a prywatną jest taka że w prywatnej dzieci więcej się nauczą i że rodzice chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. A co do postu wyżej pana/pani " były uczeń " to zapraszam na komende miejską policji Podwale 31-33, Wrocław, napewno chętnie ktoś tam bliżej pozna pana/pani wiedzę na temat marihuany zmieszanej z amfetaminą bo wierzyć mi się nie chce jak można takie głupoty napisać w wściekłości. 15-16 letnie dziewczyny w ciąży ?? Nie masz już pomysłów ?? :D Z szukaniem prawdziwej opinii to sie zgodze, jak potraficie to poszukajcie absolwentów tej szkoły i zobaczycie co osiągneli. Ja nie patrzyłem na opinie w internecie tylko znajomy polecił mi tę szkołę i nie żałuje. Nie lubie ludzi którzy piszą takie opinie tylko po to żeby zaszkodzić innemu choć sam z tego nic nie ma, zamiast pisać konkrety to wymyśla bajki. Pozdrawiam

iu

chyba w śnie. Szkoła beznadziejna, spada na dno. Kolejne lata bez naboru.

Maciej

Szkoły SIGMA na placu św. Macieja z roku na rok osiągają coraz to lepsze wyniki. To najbardziej konkurencyjne i oblegane szkoły we Wrocławiu.

Beata

Serdecznie polecam Niepubliczne szkoły SIGMA we Wrocławiu. Wysoki poziom nauki, wiele zajęć pozalekcyjnych, dzieci są solidnie przygotowane do egzaminów.

Aldona

Polecam Szkołę SIGMA z Wrocławia. Zarówno jeśli chodzi o naukę dzieci w szkole podstawowej, jak i na wyższych poziomach. Chodzi tu nie tylko o fantastyczne grono pedagogiczne, ale styl i taktykę nauki.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sigma Prywatna Szkoła Podstawowa
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Żywopłotowa 11
    51-007 Wrocław