Laskopol Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Halina i Roman Dudek Sklep

Limanowa

Opinie o Laskopol Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Halina i Roman Dudek Sklep

zaba

Praca w sumie dobra, spokojna tylko wynagrodzenie słabe .Szefostwo mogłoby trochę pomyśleć o pracownikach , podwyżkach, czy jakiś bonach na święta.

Elo

Odradzam!

maxi

Witam nie jestem zadowolony z tej firmy ,wiadomo każdy ma inne zdanie :P,ale ogólna atmosfera panująca w zakładzie daje do myślenia . Min : PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI :P ŚMIECH... chemia konserwanty itp: w dodatku dziwni ludzie , nie polecam !!

maxi

:P :P

koło

Podzielam zdanie koleżanki.Pracuję w Laskopolu jakiś czas i jak do tej pory to moja najlepsza praca, nie ma wyścigu szczurów jak w innych zakładach pracy,nie ma mobbingu ani nic z tych rzeczy. Wystarczy dokładnie wykonywać swoją pracę a nikt nie będzie mieć do nas pretensji.

Anna

Pracuję w tej firmie od 2 lat i szczerze powiem tak dobrego pracodawcy jeszcze nie miałam a pracuje w tej branży ponad 30 lat.Wszystkim życzę takiej pracy.

rowniez byly pracownik

za moich czasów był podobny syf, szczury i karteczki, może teraz się coś zmieniło - OBY... no chyba że ktoś siedzi w biurze to rzeczywiście dostrzec "zaplecze sanitarne" i nie jestem nikim z rodziny, z zza miedzy itp. ogólnie firmy nie polecam, ale każdy lubi coś innego

były pracownik ;)

tio - 2012-09-12 10:31:45 takiego syfu jak w laskopolu to nigdzie nie zdarzyło mi się zobaczyć - NA SZCZĘŚCIE! szczury wielkości kotów, fałszowanie daty produkcji wyrobów, wykorzystywanie pracowników na każdym kroku, rozliczenie wypłaty miesięcznej dla pracownika na \"żółtej karteczce samoprzylepnej\". Masakra!mysle ze jestes jednym z rodziny szefów albo sasiad za miedzy,ponieważ większos z nich to fałszywe .....!,a co do syfu ,lwich szczurów ,karteczek itd. to przesada na maksa . P.S Pozdrowienia dla kolgów z Firmy Laskopol

tio

wszystko w pożądku tylko ten rudy co kreci swój interes na lew i sobie bierze co lepsze niedługo połorzy ten zakład na łopatki

Zostaw opinię o Laskopol Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Halina i Roman Dudek Sklep - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laskopol Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Halina i Roman Dudek Sklep