Opinie o Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej w Stara Bukówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej w Stara Bukówka

Ania Nowy wpis

Na temat tej firmy i właścicieli i jego układów z sanepidem z Grodziska nie będę wypowiadać się , wszyscy pracownicy wiedzieli co tam dzieje się . Drodzy Państwo te pierogi są wyrabiane hurtowo ….. drogą produkcyjną - maszyny - zmęczone Ukrainki . Do każdego hurtowego wyrobu pierogów jest wrzucana niemiłosierna ilość sorbinianu potasu - a czemu bo szefostwo to (usunięte przez administratora) ! Kiedyś nie było sorbinianiu na początku było bez tego . Była tez restauracja tego samego właściciela ale zamknął ją bo wzbogacił się na tych pierogach i zapomiał o korzeniach swoich , że restauracja dawała im pieniądze na start tego bizenesu - wyrzucili pracowników jak psy - z dnia na dzień ! I maja pierogi dalej . Co do pierogów tak skład to (usunięte przez administratora) / zamienniki …. Kombinują ….. zamiast ziemniaków - płatki ziemniaczane ….. wzbogacili się robiąc ludzi w jajo !!!!!! Szkoda o nich pisać …….

nie ma co szukać pracy w tym miejscu, jest informacja w sieci "Zamknięte na stałe"

Ania Nowy wpis
@Monika

Zamknięta jest restauracja . Pierogi i wyrabianie tego nadal niestety działa . Nie ma co tam szukać pracy u tych (usunięte przez administratora)tam pracują tylko biedne Ukrainki bo musza a jak przyjeżdża sanepid - bo są nielegalnie zatrudnione - to kierowca wywozi polowe do domu . Takie ma układ z sanepidem Waszczuk Andrzej … oraz Waszczuk (usunięte przez administratora) a jak sanepid bywał w restauracji nic nie robimy - dostały szarlotkę od Andrzeja waszczuka pogadał chwile i nic nie sprawdziły . A szkło polerowane brudnymi starymi ścierkami bo kupić coś nowego - po co !!! Szkoda kasy ….

Filipek

Świetna firma i dobry pracodawca.Skąd te negatywne uwagi?

Kasia Nowy wpis
@Filipek

Widziałeś skład lub jak jest robiony farsz …. Jak zamiast w pierogach z serem i truskawkami są beznadziejne mieszane składniki zamienniki - 19 razy próbowane , żeby przypominało smak - oni idą teraz na ilość - nie jakoś . Sorbinian potasu a oni dzieciom to polecają . A Maciusia dzieci by tym (usunięte przez administratora) sobie nie wytarły . Żona Maćka nigdy im do ust tych pierogów nie dała bo dobrze wie jaki jest skład

pracownica

Nie polecam iść tam do pracy,ponieważ wykorzystują ludzi maksymalnie,robią z ludzi roboty.Na 12-14 godzin pracy,nie ma żadnej przerwy!Wszystko,trzeba robić w biegu,pani Luiza jest nieodpowiedzialna,nikt tam nie nie wytrzymuje.

Kasia Nowy wpis
@pracownica

Popieram . N szczęście restauracja zamknięta . Zostały tylko pierogi u Maciusia gdzie sorbinian potasu jest wsypywany szuflami

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Pracowałam w Karczmie przez 2 lata i nie zgodzę się z opinia wyżej a to dlatego , że: -warunki zatrudnia od samego początku są jasne i przejrzyste . - w restauracji gdzie zawsze są goście - nie ma sztywnych godzin przerwy , ale przez cały dzień spokojnie mieliśmy czas na odpoczynek i zjedzenie - kwestia tego , jak zgrany jest zespół . - przez dwa lata przerobiłyśmy kilkanaście osób „ nowych „-które albo spóźniały się albo nie przychodziły do pracy , albo wykupowały wczasy - nie licząc się z tym , że byliśmy zespołem i trzeba nawzajem szanować się i tym, że każdy ma grafik ustalony na cały miesiąc a takie spontaniczne wypady - niszczyły cały grafik i plany pozostałych osób pracujących . Nie zapomnę też - sytuacji gdzie osoba powinna być w pracy 8.30 a ona przyjeżdża na 12.00 -dlatego takie osoby długo tam nie pracowały a teraz wypisują takie komentarze . Co do Pani Luizy to życzę każdemu takiej szefowej ! Wymagająca ale sprawiedliwa a to co jest napisane wyżej jest kłamstwem ! Osoby , która pracują tam na stałe myślę , że podzielają moja opinie - jak ktoś już odchodził to dlatego , że wybierał inną ścieżkę zawodową - bo nikt ze stałych pracowników nie odchodził od tak - ludzie tam pracują po 6 lat ... widocznie nie jest tak žle - jak napisała osoba wyżej ....

@Kasia

Wszystko co pisałam to kłamstwo ! Warunki pracy były 10 zł na godzinę …. Gdzie obroty spore . Szefostwo to sadyści - Ukrainką straciła palce to zaraz do kraju wróciła …. Ci ludzie będą smażyć się w piekle a Maciuś i Andrzej na czele ……

Leon

To nie są pierogi to kleista maz nie nadająca się do spożycia pieniądze dosłownie wyrzucone bo po zjedzeniu kilku sztuk reszta wylądowała e koszu nie oklamujcie na opakowaniu piszecie delikatne ciasto wyśmienity farsz co mija się z prawdą

Leon

Kupiłem pierogi z mięsem w kauflandzie wyrzucone pieniądze dosłownie zjadłem kilka reszta wylądowała w koszu nie polecam ciasto grube i oleiste a farsz to jakaś maz o niesprecyzowanej smaku na pewno już nie kupię

Jagoda

Pierogi z mięsem ( 32 % mięsa ) kupione w Kaufland . Nie smaczne . W jednym z pierogów była jakaś nitka , czy żyłka . Nie polecam .

Kuba

Czyżby firma przestałą działać bo widziałem informacje, że jest zamknięte na stałe?

sola

pyszne pierogi

Marie

Jak tylko parę lat temu, pokazały sie pierogi z "karczmy" byłam ich wielbicielka wszystkim polecałam, mięso bylo wołowe, świetnie doprawione, .. po długim czasie kupiłam wczoraj , koszmar ciasto grube i kleiste farsz, jakaś maź nie wiadomo z czego z majerankiem - chyba dla zabicia smaku tego czegoś nazwanego mięsem, szkoda że tak obnizono "loty" wolę zapłacić trochę więcej, tak było na początku 6 pierogów ok. 7 złl, teraz za te same pieniądze jest ich 12 , więc jak mogą być takie jak na początku !!!!!!

Jerry

Kupiłem w Auchan pierogi z mięsem, ciasto nie smaczne, farsz słonawy i bardzo pieprzny tak jak by producent chciał ukryć smak w sumie oceniam na 3+ . + za ilość mięsa 80%. Popracujcie nad smakiem ciasta

polecam, wyśmienite jedzenie i miła obsługa.Jezdzimy tam z żoną od lat - polecamy żurek, placek po węgiersku, chleb - pieczony tam ( szkoda, że nie w sprzedaży ), surówki, sałątka z łososia.

Zbyszek

Wstępnie chcę nadmienić iż sam potrafię zrobić kluski leniwe ale tym razem mi się nie chciało. 16.11.2018 kupiłem w Auchan Wola Park kluski leniwe Karczma Bukówka. Zanim to zrobiłem "zasięgałem języka" u pani ekspedientki. Kobieta raczej nie polecała wyrobu...(?) Mimo słabej opinii jednak zdecydowałem o kupnie (chyba kupowałem na głodnego). Dwa dni później mocno się rozczarowałem kluskami. Klej jakiego świnią się nie daje, bo by się tym udławiła. Te kluski chyba leżały koło sera i przeszły nieco wątłym zapachem. Same kartofle, kartofle i kartofle z czymś co je skleiło. (usunięte przez administratora) ale pieniądze szanowni Państwo wzięliście.

Zostaw merytoryczną opinię o Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej - Stara Bukówka

• Jak się pracuje w Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Karczma Bukówka Nowa Waszczuk Andrzej
  • Warszawska 6A