Opinie o Marquette Detachering w Almelo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marquette Detachering. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marquette Detachering o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marquette Detachering w Almelo

Kubuś

Nie polecam, agencja może wypłacalna,ale pokoje dwu osobowe, mieszają obcych ludzi,ale zawsze tak jest jak praca spoko to warunki mieszkaniowe słabe, mają hotele,ale też domki letniskowe, tragedia pokoje klitki , najgorsze co oferują ,to pokój w którym nie ma miejsca dla jednej osoby,a co mówić o dwóch.a najlepsze,jest ,że masz kontrolę pod twoją nieobecność, chodzi baba i zostawia kartki, żółte,zielone,czerwone..taka niby sprzątaczka,niby nie wiadomo kto, niech sobie chodzi, sprawdza,ale nie pod nieobecność...biuro połączone z tym całym fedisem...nie polecam

@Kubuś

Ponieważ Obiecują złote Złote góry a po przyjeździe na miejsce okazuje się że jest inaczej. Zakwaterowanie to małe drewniane domki na jakimś wypis dzieje wie. Koordynatorki traktują ludzi jakby wyciągnęły ich ze śmietnika.

Wanda Nowy wpis

Dzień dobry, wczoraj pojawiła się oferta dla spawacza MIG / MAG i myślę, że mój partner byłby nią zainteresowany. Już na Holandię jeździł ale w Alemlo nie był. Jest tu może ktoś kto pracuje w tym momencie na miejscu? Od czego zależy różnica tych 6 zł w widełkach od godziny?

Spawacz Nowy wpis
@Wanda

Nie polecam. Nie znam w sumie nikogo kto by był zadowolony z pracy u nich. Pokoje dwu osobowe, co chwile kontrole jawna inwigilacja plus brak szacunku do pracowników. Jeden wielki (usunięte przez administratora) radzę omijać szerokim łukiem

Kubuś

@Kubuś

Ale co tam w tych pokojach u was akurat sprawdzała? Czystość? Dbają tez o to by nie było żadnych używek ani innych niebezpiecznych rzeczy? Jakie są zasady tych kartek, na rozmowie już mówili, że mogą wystąpić kontrole?

Czesław

Słuchaj, obok w domku mieszka chłopak,który trafił na domek melinę, śmierdzi tam , palą papierosy w środku, chłopak poszedł spać na salon ,żeby nie być w pokoju z brudasem, śmierdzielem to dostał czerwoną kartkę za to że rozłożył się w salonie, chodzi do pracy ,nie stwarza problemów,to robią problemy, zresztą szkoda słów i nerwów

@Czesław

A masz chociaż jakiś regulamin co do tego? mógł mieć pojęcie o tym, że jak sobie pójdzie do salonu to mu cos takiego wlepią? Kminie czy dają cos do poczytania chociaż przed wyjazdem, żeby właśnie potem nie było. a ta Pani to po polsku mówi? Nie można się dogadać jakoś?

Pracownik Nowy wpis
@Kubuś

Jaka atmosfera panuje w firmie Marquette Detachering? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 9 stycznia. Czy jest rotacja?

Grzesiek

Marguttte to fides,fides to lipa, poczytajcie opinie, jesteście jawnie inwigilowani, sprawdzani przez te kobiety z biura , ogólnie porażka ludzie odchodzą, wrzucają na domki w których dokonano (usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Operator maszyny spawalniczej w firmie Marquette Detachering odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Malarz/ różne projekty
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Spawacz MIG/MAG lub TIG
Vebri Work
Gabriela

Nie wiem co się działo kiedyś, gdy poprzedni pan wystawiający opinie pracował ale wiecie może jakie czasy teraz występują? wypatrzyłam taka ofertę dla złotej rączki, mój partner by się do tego pewnie nadał. Piszą o stawkach od 45 do 85 w Almelo. Ktoś tam był teraz i się odniesie? Podesłać mu odnośnik?

@spawacz

Pracowałem tam jako spawacz konstrukcji, mieszkania to domki na kempingu, nie najgorsze, dosyć daleko do sklepu 3-4km, więc brak auta to wielki minus, ale jak masz swoje auto to nie przeszkoda, internet wbrew pozorom jak na takie miejsce poza miastem był ok, sama praca git, lecz dużą ilość godzin, średnio rekompensowała wypłata, mogło by być więcej, za ok. 46h dostawałem 590 euro netto, po odliczeniu kosztów, dodam że to była druga zmiana która kończyła się około 2 w nocy, jakby tygodniówka była za 650 to zasłużyli by na 4 gwiazdki, a tak, daje im solidne 3.

@@spawacz

Pracowałeś tylko na drugą zmianę? Można się dogadać tak, że pracujesz i na pierwszą i na drugą zmianę wedle jakiegoś grafiku? Wie ktoś może czy jest taka możliwość?

Erniko

Ja pracowałem w tej firmie 13 lat temu nie całe dwa lata fanie wspominam

Pani
@Erniko

13 lat temu? To faktycznie trochę czasu minęło. Ciekawa jestem odniesienia do teraźniejszego stanu warunków. opiszesz te sprzed dekady i przyrównasz do tych aktualnych? Ciekawa jestem poziomu ewentualnego rozwoju

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Marquette Detachering? Czy można liczyć na pełen etat?

Julia

Proponujemy zatrudnienie na Holenderskich warunkach i zakwaterowanie zgodne ze standardami jakosci. W naszej firmie zatrudniamy na pelny etap. Zachecamy do kontaktu!

Karol
@Julia

A co z zakwaterowaniem? Firma też to zapewnia i wlicza w koszty czy trzeba osobno płacić za mieszkanie i np. dojazd? Pytam bo może byłbym zainteresowany pracą.

@Karol

@Karol Dojazd do pracy jest darmowy. W ramach wspolpracy z nasza agencja istnieje mozliwosc wynajmu mieszkania - tygodniowy koszt wynosi 90Euro. Zachecam do kontaktu

@Marquette Detachering

Personel wogole nie kompetentny. Pracowalem dla tej firmy nie dlugo a teraz non stop wysylaja mi dokumenty odnośanie zakwaterowania, dokumenty z moimi danymi a podpisem zupelnie osoby ktorej nie znam. Sytuacja pojawia sie ponownie. Wlasnie dowiaduje sie gdzie.mozna to zglosic ze agencja bez wyrazenia zgody udostepnia moje dane osobowe. Zero kompetencji

Karol

W sieci jest kilka ofert do pracy. Mnie konkretnie podeszło na spawacza tig/mig mag. Widzę że rekrutacja jest zdalna. To w ogóle nie spotykam się z pośrednikiem tylko wszystko załatwiam online? Na miejscu jest jakiś koordynator z Polski czy też w razie problemów kontakt tylko zdalny?

Były
@Karol

Głównie zdalnie ale można się też umówić na miejscu.

Wqrwione grono

Biuro i te kobiety z biura powinny być zwolnione za postępowanie hipokryzje kłamstwa i całą resztę. Traktują ludzi jak śmieci a sami nimi sa

@Wqrwione grono

O czym konkretnie mówisz?

Gabriel

Witam. Pracował ktoś przez tę firme jako order picker w Almelo i może się jakoś wypowiedzieć o firmie? Pozdrawiam

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Marquette Detachering w przypadku pracy jako Spawacz?

Julia Marquette

Istnieje mozliwosc zdalnej rekrutacji, jednak praca Spawacza wymaga pracy bezposrednio w przedsiebiorstwie.

Marcin66

Witam, czy ktos pracowal u nich ako spawacz? Jakies opinie?

krzysztof
@Marcin66

ja pracuje juz 5 lat i jestem badzo zadowolony, maja stabilna praca na dlugie lata.

@krzysztof

To całkiem sporo :) Widocznie warto tam zostać. To twoja pierwsza praca jako spawacz? Firma zapewnia też jakieś kursy?

Pracuś
@Adam

Jasne że warto zostać!

Pracowalam przez to biuro i jestem zadowolona. Polecam wszystkim!

Basia

Uwazam Marquette za bardzo fajne biuro posredniczace, mila obsluga pomocni koordynatorzy, wyplata na czas i kazdy problem do wyjasnienia. Wspominam bardzo milo.....

Aktualność
Poszukujemy spawaczy MIG/MAG oraz TIG do pracy w Holandii (okolice Almelo).
Pracownokow produkcji oraz order picker-ow
Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i wysoka stawkę godzinowa.
Chętnie skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania!
Wyślij swoje CV na nasz adres email info@marquette-detachering.nl

Czemu są tu same negatywne opinie?

Martaaa
@Anna

Polecam wszystkim prace przez to biuro ! Pieniądze na czas, kontakt z koordynatorem szybki, zwięzły i skuteczny. Pracowałam przez ich biuro kilka razy i zamierzam wrócić:) polecam !!

@Anna

Szanowna Pani, W naszej firmie pracuje bardzo wiele zadowolonych pracowników. Zachęcimy ich do podzielenia się ich opinia nie tylko w bezpośrednim kontakcie z Marquette ale także online. Dziękujemy za komentarz Marquette

@Anna

Szanowna Pani, O pozytywnej opinii świadczy zadowolenie i wieloletnia współpraca naszych pracowników z agencja. Zachęcimy ich do podzielenia się ich opiniami również droga internetowa. Marquette

Fatall

Koordynatorzy to totalna masakra, ciągle z ich strony pomyłki, zgłaszasz jakieś problemy telefonicznie to wszystko pomieszane i niewiadomo o co chodzi, bardzo nie mili, zero profesjonalizmu i podejścia do pracownika, wszystko robione z łaską. Pracowałem przez to biuro prawie rok i z ręką na sercu nie polecam.

@Fatall

Szanowny Panie, Jest nam ogromnie przykro, ze ma Pan takie doświadczenie. Najmocniej przepraszamy za występujące pomyłki. Staramy się zapewniać najlepsza jakość usług naszym pracownikom. Dziękujemy za komentarz Marquette

@Fatall

Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana komentarz i przepraszamy za ewentualne pomyłki. Pracownicy Marquette dokładają wszelkich starań aby świadczyć najlepsza jakość usług. Marquette

Konrad

Niepokojące informacje napisaliście. Miałem chęć aplikować ale teraz nie wiem co robić.

@Konrad

Szanowny Panie, Zachęcamy do aplikacji. Prosimy o kontakt droga mailowa i z ogromna przyjemnością udzielimy wszystkich informacji. Z wyrazami szacunku, Marquette

@Konrad

Tomasz

Przestaliście korzystać z forum i teraz zastanawiam się czy firma normalnie działa?

Macias
@Tomasz

Firma działa, ale normalnie to na pewno nie. To co robią ci pozalsieboze koordynatorzy to kpina i robienie sobie jaj z ludzi!!

Edyta
@Macias

A co jest nie tak w Marquette Detachering? Sugerujesz, że coś jest nie w porządku w tej pracy, ale nie napisałeś żadnych konkretów. Możesz wyjaśnić?

@Tomasz

Szanowny Panie, Nasza firma dziala i w dalszym ciagu poszukujemy kandydatow do pracy. Zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy info@marquette.nl

@Tomasz

Szanowny Panie Tomaszu, Firma dziala i w dalszym ciagu poszukujemy pracownikow. Zachecam do kontatku!

Zostaw merytoryczną opinię o Marquette Detachering - Almelo

• Jak się pracuje w Marquette Detachering?

Zobacz opinie na temat firmy Marquette Detachering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marquette Detachering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marquette Detachering