Opinie o Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C. w Wałbrzych

lektor angielskiego Nowy wpis

Super! Polecam. Wysokie stawki, terminowe wynagrodzenie.

Dariusz Nowy wpis
@lektor angielskiego

Świetnie, że polecasz to miejsce pracy. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać ile dokładnie można zarobić? Bardzo mnie to interesuje, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz tę kwestię.

lektor angielskiego Nowy wpis
@Dariusz

Stawki takie jak na rynku. Można negocjować ;)

Tomasz Nowy wpis

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc wystarczą chęci do pracy!!

Wszystko nieuporzadkowane, brak przeplywu informacji, sluzbisci w biurze pewnie nie chce sie pracowac za najnizsza .ciezko sie o cokolwiek zapytac. Drodzy panstwo to nie ogromna korporacja tylko szkola jezykowa.. Polecam dla studentow ale moze byc ciezko bo,, maja wymagania,,

Ulka

Pewnie trzeba starać się bardziej to każdy otrzyma swoją nagrodę a firma dobra więc są szanse.

Firma Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń i finansów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
uprzejmy

Firma która faworyzuje pracowników. Niesprawiedliwe wypłaty.

Marzena

Świetna firma! bardzo dobre warunki pracy, dobre zarobki i meeeeeeega atmosfera ;)

Olga

Teachersteam to firma z opinią dobrego pracodawcy wystarczy dołożyć chęci do pracy i sukces murowany

Debra

Atmosfera naprawdę O.K. Chociaż jek sie spózniasz z dziennikiem elektronicznym, to jakaś pani, której nigdy na oczy nie widziałeś, chociaż przedstawia się z imienia i nazwiska mówi do Ciebie "Proszę to i tamto..." jakby normalnie twoją bezpośrednią przełożoną była. Co za śmiałość i odwaga. Co za bezpośredniość. Trzeba coś takiego lubić, tj. atmosferę korporacji, jeżeli nie lubisz, to podejrzewam, że będziesz preferował inne typy szkół i długo tam miejsca nie zagrzejesz.

Sylwia

@KK, dziękuję za Twój komentarz. To bardzo ważne gdy pracodawca dba o swoich pracowników o czym napisałeś poniżej. Czy mógłbyś jednak zgłębić ten temat i opisać w jaki sposób konkretnie firma Teachersteam wychodzi na plus względem swoich pracowników? Jaka jest możliwa ścieżka rozwoju w tej firmie?

KK

Firma na prawdę dba o swoich pracowników. Komunikacja, rozwój, atmosfera oraz profesjonalne podejście!

Sylwia

@Polski lektor rozumiem, że miałeś okazję pracować w Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik i masz pozytywne wspomnienia związane z tym pracodawcą. Czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku słowach swoją przygodę z nimi? Może poszukują kogoś na poszczególne stanowiska?

nic specjalnego

Polski lektor

Najlepsza firma w Polsce!!!

@Polski lektor

Czemu tak uwazasz?

Sylwia

@Polski lektor rozumiem, że masz pozytywny stosunek do firmy Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik. Jednak Twój komentarz jest zbyt lakoniczny. Czy mógłbyś w kilku zdaniach opowiedzieć jak wyglądała Twoja styczność z tym pracodawcą, oraz opisać atmosferę, warunki zatrudnienia jakie Cię zastały?

Sigur

Wspaniała firma, łączy inteligentnych ludzi z pasją, którzy dbają o wysoką jakość swych usług, utrzymując pozytywną i miłą atmosferę pracy.

admin

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C. ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C. - Wałbrzych

Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • ul. Nowowiejska 72A lok. 9
    50-315 Wałbrzych
  • NIP: 8862804522 REGON: 020109141

Teachersteam. Pl Brzeziński Walencik S.C.