Jata-Trans Jan Stępnicki

Opinie o Jata-Trans Jan Stępnicki

Zly

Zlodzieje

qwert

Koledzy jakie zarobki proponuje na poczatek JATA-TRANS? Dla osoby bez doswiadcznia na zestawach.

czapka

Jatowi dobierajom taboru podobno. 150 juz pykło ?

byly

jezdziłem narzekałem, pojeździłem w innych firmach i z perspektywy na to patrząc to łysolu masz trochę racji.

Łysy

A mi się podoba. Jeżdzę od roku. Ciagle na swoim aucie, trasy stałe, kasa ok. Jazda w kolkach, weekendu w domu. Nie narzekam. Hehe a z tym paliwem to słyszał, ciemniak przywozi 37 a pózniej struga idiotę. Żeby była jasność ciągamy pampersy do 15 ton xd .

BYŁY JATOWY

złodziej i tyle , samochody to ledwo jadą , zawsze znajdą pretekst do obciążenia i nie wypłacenia całości za rejs. zdecydowanie NIE polecam

egon

Złodzieje i nic więcej . Za wszystko chcieli by ci potracic nigdy bym to dej firmy drugi raz nie poszedł

już były

zarobki żadne nawet Ukraińcy uciekają ale przyjmują wszystkich jak leci aby chciał pracować

Ego

Jak się dajesz Zosi to ci upiera... Ja się nie daje i mam wypłacane jak należy. A samochody to faktycznie mogli by część zezlomowac bo strach gdzieś tym jechać.

Odzosi

Złodziejstwo w biały dzień firma krzak za przekroczenie spalania choćby o 100 ml upierdo... połowę z kursu.Traktuja tam gorzej niż psa a samochody to klekoty trzeba dobrze zdrowaśki klepać że by dojechać i wrócić.

Zostaw opinię o Jata-Trans Jan Stępnicki - Żdżary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jata-Trans Jan Stępnicki