Szarpol S.C. Zakład Produkcyjny Rafał Szarzała Józef Szarzała

Sieradz

Opinie o Szarpol S.C. Zakład Produkcyjny Rafał Szarzała Józef Szarzała

waldek

Jak masz legitymację PZPR jak właściciel (wysokiej rangi działacz) to robotę masz pewną....Ha, ha...

piotr

Szarpol to firma w której przeważają emerytowani żołnierze, klawisze itp. Właścicielowi w to graj, bo tym ludziom nie zależy na umowach o pracę, których praktycznie nie daje... Firma bardzo słabo zarządzana...

romi

Teraz szukają logistyka, który tak naprawdę jest następnym magazynierem a ze stanowiskiem logistyka w innych firmach ma mało wspólnego. Nie zgadzajcie się na pseudo umowy trwające w nieskończoność wyrzucane później do kosza!!!!!!!

borys

Nie polecam. Fatalnie, na lewo, bez umow.

lconrad

może ktoś szuka pracy na stanowisku Technologa do produkcji włókniny polipropylenowej?

arek

Firma w miarę duża, ale zarządzanie kicha i kto zniesie wariackie humory szefa.... Kasa słaba, często bez umowy.... Nie polecam...

radziu

Zgadzam się w 100 %. Cała prawda.

produkcyjny były

Zero szacunku dla pracownika. Nie polecam nikomu tam pracować. Właściciel choleryk z rodowodem sprzed 1989 r.

welnew

Tragedia, firma zatrudniająca na lewo i wyzysk!!!!!!!!

Jak wspominasz pracę w firmie Szarpol S.C. Zakład Produkcyjny Rafał Szarzała Józef Szarzała? Skomentuj i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Szarpol S.C. Zakład Produkcyjny Rafał Szarzała Józef Szarzała - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szarpol S.C. Zakład Produkcyjny Rafał Szarzała Józef Szarzała