B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski

Władysławowo

Opinie o B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski

Dawno temu W BMC

Właściciel, Pan Jurek super, firma spoko, ale kadra zarządzająca to dno DNO!!!! Ci Panowie z Pucka między innymi Romek czy Piotrek to ludzie którzy tylko doją tą firmę i gnoją pracowników. Nie polecam firmy jako pracodawcy.

bak

CO DO JAKOSCI TO JEST OK. WŁASCICIEL BARDZO SPOKO GOSC. ZEBY WSZYSCY CO ZAJMUJA STANOWISKA MIELI TYLE WIGORU I ZAPAŁU CO PAN JERZY TO BYŁO BY OK. ALE ODZYWKI KIEROWNICTWA I DYREKTORA P,J TO ZENADA I KPINY ZERO SZACUNKU ITP

Kotek

Pensje może nie są duże, ale gdzie teraz są dobre..? Firma jak najbardziej w porządku, pyszne produkty. Jedna z ostatnich normalnych firm a czasy ciężkie, rządzi korpo.

Popieram OSTATNIE WPISY SZEF NIWIDZI LUB NIECHCE WIDZIEĆ CO SIĘ WYRABIA NIEMA SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW ZMARNOWAŁEM PARE LAT

naki

FIRMA TO ZACZYNA SIEGAC DNA ZERO SZACUNKU DLA TYCH CO ZASUWAJ NA TO CAŁE USTROJSTWO. PSEŁDO MISTRZOWIE I DYREKTOR PUCAN TO LUDZIE KTÓRZY DOPROWADZĄ TA FIRME DO RUINY CZY TEGO WŁAŚCICIEL NIE WIDZI................WYNAGRODZENIE POD ZDECHŁYM PSEM SZKODA SŁÓW LEPIEJ OMIJAC TO BAGNO,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ANONIM

witam popieram ostatni wpis, ludzie pracuja za grosze za zastraszani a kto sie dzis odezwie jak kazdy boi sie o prace zaciska sie zeby i siedzi cicho.mistrzowie czy tez brygadzisci siedza na du... szefostwo nic nie robi albo tez nie chce widziec co sie tam wyrabia, co niektorzy siedza i tylko potpieraja sciany a ci co zapierda..tam od samego poczatku (chodzi o cala firme) traktuje sie jak gowno zero zaslug podwyzek idt

No ja nie wiem czy jest tam tak kolorowo.Najniższe pensje,zero szacunku ,wszytko psują mistrzowie produkcji a w szczególnosci taki pan z Pucka.

były pracownik

wszystko ok..jak najbardziej polecam.... pozdrowienia dla dyrekcji..

Ja również polecam. Pozdrowienia dla całej ekipy Bmc.

Jak najbardziej polecam.... najlepszy pracodawca u jakiego pracowałam ... pełny szacunek dla pracowników...wypłata zawsze na czas... wszystko ok....

Zostaw opinię o B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski