Opinie o B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski w Władysławowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski w Władysławowo

Olek Nowy wpis

@Romek a czemu by mieli przestać działać?

Ziutek mąż Grażyny Nowy wpis

Dobre macie ryby Lubię atmosferę w B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski za: Super

Dawno temu W BMC Nowy wpis

Właściciel, Pan Jurek super, firma spoko, ale kadra zarządzająca to dno DNO!!!! Ci Panowie z Pucka między innymi Romek czy Piotrek to ludzie którzy tylko doją tą firmę i gnoją pracowników. Nie polecam firmy jako pracodawcy.

bak Nowy wpis

CO DO JAKOSCI TO JEST OK. WŁASCICIEL BARDZO SPOKO GOSC. ZEBY WSZYSCY CO ZAJMUJA STANOWISKA MIELI TYLE WIGORU I ZAPAŁU CO PAN JERZY TO BYŁO BY OK. ALE ODZYWKI KIEROWNICTWA I DYREKTORA P,J TO ZENADA I KPINY ZERO SZACUNKU ITP

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kucharz
Władysławowo
Gastro House Sp. z o.o. sp.k.
Monter Michał Bladowski
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Kotek

Pensje może nie są duże, ale gdzie teraz są dobre..? Firma jak najbardziej w porządku, pyszne produkty. Jedna z ostatnich normalnych firm a czasy ciężkie, rządzi korpo.

Popieram OSTATNIE WPISY SZEF NIWIDZI LUB NIECHCE WIDZIEĆ CO SIĘ WYRABIA NIEMA SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW ZMARNOWAŁEM PARE LAT

naki

FIRMA TO ZACZYNA SIEGAC DNA ZERO SZACUNKU DLA TYCH CO ZASUWAJ NA TO CAŁE USTROJSTWO. PSEŁDO MISTRZOWIE I DYREKTOR PUCAN TO LUDZIE KTÓRZY DOPROWADZĄ TA FIRME DO RUINY CZY TEGO WŁAŚCICIEL NIE WIDZI................WYNAGRODZENIE POD ZDECHŁYM PSEM SZKODA SŁÓW LEPIEJ OMIJAC TO BAGNO,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ANONIM

witam popieram ostatni wpis, ludzie pracuja za grosze za zastraszani a kto sie dzis odezwie jak kazdy boi sie o prace zaciska sie zeby i siedzi cicho.mistrzowie czy tez brygadzisci siedza na du... szefostwo nic nie robi albo tez nie chce widziec co sie tam wyrabia, co niektorzy siedza i tylko potpieraja sciany a ci co zapierda..tam od samego poczatku (chodzi o cala firme) traktuje sie jak gowno zero zaslug podwyzek idt

No ja nie wiem czy jest tam tak kolorowo.Najniższe pensje,zero szacunku ,wszytko psują mistrzowie produkcji a w szczególnosci taki pan z Pucka.

wszystko ok..jak najbardziej polecam.... pozdrowienia dla dyrekcji..

Ja również polecam. Pozdrowienia dla całej ekipy Bmc.

Jak najbardziej polecam.... najlepszy pracodawca u jakiego pracowałam ... pełny szacunek dla pracowników...wypłata zawsze na czas... wszystko ok....

Zostaw merytoryczną opinię o B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski - Władysławowo

B.M.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Szczepankowski
  • Przemysłowa 14