Opinie o Contec Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Contec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Contec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contec Sp. z o.o. w Komorniki

Oluś Nowy wpis

Nie wiecie czasem czy mechanik maszyn szwalniczych nie będzie jeszcze poszukiwany? nie mam doświadczenia a widziałem w ofercie z zeszłego roku, że chyba nie jest ono wymagane. jak więc na dzień dzisiejszy można byłoby ocenić jakieś szkolenie / wdrożenie świeżaków?

Szczecin contec kujota Nowy wpis

Nie Polecam pracy w firmie w Szczecinie przy ulicy Stanisława kujota 36 Piroliza opon !! Byłem na rozmowie śmierdzi strasznie ! Oprowadzał mnie po zakładzie jedna osoba Opowiedziała jak to wygląda Widziałem też swoje ludzie myjkami myją jakieś kosze. Ogólnie po rozmowie z odprowadzającym którego stwierdził żebym lepiej poszedł do konkurencji Firma obok !! Nie polecam

KS Nowy wpis
@Szczecin contec kujota

Co Ty gadasz? Byłem na rozmowie i mnie nic nie zaskoczyło, może dlatego że zainteresowałem się czym zajmuje się zakład do którego złożyłem cv? Jeszcze nie zacząłem pracy ale nie zrezygnuje bo zapach nie taki, czy praca z myjka ciśnieniowa-No normalnie masakra, widać że nie masz żadnego doświadczenia i ewidentnie działasz na niekorzyść zakładu (konkurencja lub pusta głowa - wybierz sam). Na start dostałem około 3400 na rękę bez problemu i ponoć z każdą umową dają więcej - pytałem chłopaków co jedli akurat śniadanie. Wiadomo, nie jest czysto i pachnąco, ale nikt nikomu nie każe tu pracować, żale wylewane w internecie mnie np totalnie nie przekonują do odstąpienia od podjęcia pracy. Dotychczas pracowałem w netto i tam Wy wszyscy co tak narzekacie byście chyba codziennie płakali w kącie. P. S. Sorry contec komorniki że piszę pod Wasza firmą o firmie ze Szczecina, ale doprowadzili do tego przedmówcy i ich IQ.

MalkolmX Nowy wpis
@KS

Pracuj ,pracuj tylko jak raka dostaniesz od tych wyziewów co w nocy wypuszczacie to nie płacz.

Firma Contec Szczecin to jeden wielki bubel Obiecali ludzi podwyżki nie dotrzymali słowa Śmierdzi tam spalinami i gazem w całej hali i na zewnątrz. Ciuchy w których przychodzicie do pracy nadają się tylko do wyrzucenia ( brak podziału szafek na brudną i czystą. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Stawka śmieszna 3000zl netto +- 200zl max stawka 3400zl netto Codzienie człowiek jest czarny jak by pracował w kopalni. Śmierdzi olejami

Z Twojego komentarza wnioskuję że pracowałeś w tej firmie. Czy te problemy o których piszesz był zgłaszane do przełożonych, BHP albo do inspekcji pracy?

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Contec Sp. z o.o.?

Zwolnienia

Człowieku ty się tam nie pchaj Oczywiście jeśli mówimy o zakładzie w Szczecinie Brak premi motywacyjnych i jakichkolwiek. Podwyżki brak zawsze mówią że wiesz za mało a jak dadzą to 200 zł brutto W biurze pracuje dwóch takich co (usunięte przez administratora) mają wyżej niż srają Na firmie połowa ich nie lubi pracują bo chwilowo muszą szukają innej pracy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Contec Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Mechanik maszyn szwalniczych.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
ddf

witam nie polecam tej firmy w biurze jest takich dwoch madrych ktorzy robia zament i rozwalaja ta firme po wstawiali swoich ludzi na pirolize z pirolizy do biura tak zwanych lacznikow i nawet maja lacznika na hali kruszarek ten kto tam pracuje bedzie wiedzial okogo chodzi

Biuro

Nie polecam pracy w firmie contec w Szczecinie Totalny bałagan brak przełożonego ! W firmie (usunięte przez administratora) i brud. (usunięte przez administratora)

Zwolnienia
@Biuro

W tej firmie jest dwóch takich co rozpierniczaja zakład Chodzi tutaj o dwóch cwaniaków z biura Ludzie się zwalniają nikt nowy nie przychodzi do pracy (usunięte przez administratora) zimno A na weekend dostajesz zupkę chińska aby ci brzuch wybuchł

Pozytywny

Jeśli chodzi o firmę Contec w Szczecinie to szczeże odradzam, nie wiem co tam w ogóle robiłem, totalny bałagan, atmosfera w pracy bardzo toksyczna, a o kierowaniu zakładem to wypowiadać się nie chcę bo musiałbym użyć samych wulgarnych słów... Jednym słowem mówiąc omijajcie Contec w Szczecinie szerokim łukiem!!

Wyjadacz

Jeśli ktoś chciałbym pracować w Szczecinie to nie polecam tej firmy Brud (usunięte przez administratora) zero dodatków premia kwartalna max 100-200zl lub wcale wystarczy że zachorujesz przez okres 3 miesięcy i masz po premi Ludzi zwalniają a ludzi brakuje Jedyny normalny tam to kierownik reszta to pajace a Prezesik to juz gubi się

UNIWERSALNY
@Wyjadacz

Wyjadacz ! Masz ten (usunięte przez administratora) już za sobą i bardzo dobrze że los tak chciał. Trzeba zapomnieć i iść dalej, zmienić na lepsze gdzie docenią pracownika a nie go tylko w (usunięte przez administratora) walą. A Panom Prezesom 100 lat odsiadki i cwelowania pod celą za ich matactwa i defraudacje Funduszy Unijnych.

UNIWERSALNY

Bądź Uniwersalny to główne motto Firmy, czyli pracuj za trzech na każdym stanowisku a zarabiaj jak najmniej. Podwyżki owszem zależy czy się ze wszystkim zgadzasz i jak głęboko Prezesom w (usunięte przez administratora) wszedłeś. Na początek spoko a z każdym dniem zastanawiasz się co w tym (usunięte przez administratora) robisz, premia to jakiś żart na święta do Biedronki 200 zł żeby się zachlać i zapomnieć o robocie. Tak więc bardzo polecam Contec Sp. z o.o. Fabryka w Szczecinie, świat jest pełen głupców a oni zatrudnienie na pewno tam znajdą.

Janusz

Ta firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisko: specjalista ds. marketingu. Czy ktoś może pracował już na tym stanowisku i chciałby się podzielić swoją opinią? Co najbardziej sobie cenicie w pracy w Contec?

Kinga

@robert a czy firma daje jakieś benefity ? Karty na święta, multisport ?

Gabriel

Czy ktoś pracował w szczecinie? wiadomo co i jak?

Renata

@Piotrek S., możesz bardziej rozszerzyć wypowiedź na temat atmosfery w pracy? Jakie sytuacje na nią wpływają? Pisze również na temat możliwości rozwoju. Jakie zatem są możliwości rozwoju w Contec i czy na wszystkich stanowiskach pracy?

Piotrek S.

Dobra atmosfera pracy, możliwość rozwoju, wszystko da się ustalić.

xxx

Witam, czy ktoś z Was pracował w firmie Contec w Ksawerowie? Jaka panuje tam atmosfera, jakie warunki pracy na magazynie i jak płaca?

Robert
@xxx

Atmosfera spoko, wszystko do ustalenia. Ludzie są bardzo fajni a to ważne

Contec to bardzo fajna i przede wszystkim rozwojowa firma. Ja osobiście zachęcam!

admin

Warto zatrudniać się w firmie Contec Sp. z o.o. na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Contec Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Contec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contec Sp. z o.o.?

Contec Sp. z o.o.

Contec Sp. z o.o.