TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k pracuje się na open space?

Jeremi Nowy wpis

Żeby docenić fakt, że mamy dobrego pracodawcę trzeba samemu być dobrym pracownikiem. W przeciwnym razie wymagania firmy to zwykły brak szacunku dla pracownika?

anonim

(usunięte przez administratora)

Dumny Nowy wpis
Były pracownik

Witam Szef to dobry człowiek zawsze myśli o innych a na końcu o sobie zapewnia pracownikom dobre warunki pracy jak i płacy oby było więcej takich pracodawców .A pracować trzeba jak wszędzie nic za darmo

Wojciech Nowy wpis

Mamy sierpień, a firma nadal poszukuje pracowników na stanowiska: Operator: koparki, ładowarki, spycharki, walca, równiarki oraz na stanowisko spawacza: http://www.transpol-kruszywa.pl/kariera. Może ktoś podzielić się swoją wiedzą i napisać o konkurencyjności wynagrodzenia, relacjach między pracownikami?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy/a. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Beata

Firma TRANSPOL LIDER poszukuje do pracy kierowców z kategorią C+E oraz operatorów spycharki. Na stanowisku operatora spycharki firma proponuje wynagrodzenie 4000 netto + premię, umowę o pracę oraz zakwaterowanie na miejscu pracy. Uważacie, że to dobre wynagrodzenie na tym stanowisku? Może ktoś z Was pracuje jako kierowca w firmie TRANSPOL i chciałby napisać coś o tej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k - Inowrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k
Przejdź do nowych opinii