Opinie o S'OUVRE w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy S'OUVRE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S'OUVRE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S'OUVRE w Inowrocław

Justa

Świetna współpraca bardzo polecam

Pracowalam

To banda (usunięte przez administratora) ich produkty wcale nie są lepsze niż zwykle z biedry czy innego taniego marketu. Wiadomo są produkty lepsze i gorsze ale po kupieniu kilku produktów w souvre i po porównaniu do innych duzo tańszych marek nie widziałam żadnej różnicy. Jedyna różnica jest taka że w souvre produkty są naprawdę drogie bo to niby takie silne koncentraty. Wydałam na marne pieniądze a efekt ten sam co za produkty ze zwykłego sklepu. Mam na myśli oczywiście dobre produkty z taniego sklepu a takie też są. Nie trzeba wydawać kupy kasy na śmieszne souvre żeby kupić dobry produkt

Iks De

Serwis niby obiektywny, a wszystkie negatywne komentarze ostatnie zostały usunięte - czyżby prawda w oczy kole? Dopóki pracujesz i jesteś w ich "sekcie" to jesteś w porządku, po zrezygnowaniu zostaniesz obrzucony gó*n*m i winien wszystkiemu, taki to biznes relacji. Doznałem takowej sytuacji, śmiać mi się chce z tych wszystkich pseudo biznesmenów ufających luzaków. Wszystko na pokaz i pod publike.

Iks de

Popieram, te komentarze i tak długo nie posiedzą więc cieszmy się chwilą :) Sytuacje wyłączenia możliwości zarabiania po rezygnacji - mówi to komuś coś? Śmiech na sali

@Iks de

Widocznie taka polityka. Trochę przykre jest to że wszystko musisz popierać nie możesz złego słowa powiedzieć ani na produkt ani wcale. W innym wypadku jesteś wrogiem numer 1. Sprawdziłam z ciekawości I środki czystości i perfumy I kolagen I serum pod oczy. Niby naturalne produkty a mnie uczuliło i nie dość że lekarz mnie obśmiał to rok czasu zajęło mi dochodzenie do siebie po tym kolagenie... więc trochę nie rozumiem... zaznaczę że nie używałam niczego innego poza ich produktami bo tak mi koleżanka doradzila. No ale cóż pech. Środki czystości też takie sobie nie uważam by były lepsze od sklepowych np frosh I przy nim jednak pozostanę. Perfumy ... zostawię bez komentarza. I najważniejsze brednie na szkoleniach ale straszne... tylko w sumie trafiłam na jednego dyrektora, który faktycznie coś mądrego miał do powiedzenia. Ale coz taki urok mlm. Ja nie polecam bo się przejechałam na produktach. Ale dobra tam. :)

@Nati

Polecam którąkolwiek stronę na fejss - piszą tam jak roboty takimi botowskimi slangami - kto się wgle nabiera i liczy z tak suchymi odpowiedziami? Mówią i śpiewają jednym językiem - ale pamiętaj - marketing to relacje :)

@Iks de

A Ty uczestniczyłeś jako zarabiający czy jako konsument? Tak z ciekawości pytam :)

Iks De
@Nati

"Zarabiający" - jeżeli można to tak nazwać xD

Jowi
@Iks De

Pewnie trafiłeś na kiepskiego lidera... A przepraszam tam są świetni liderzy ;D

@Jowi

Lider przypominający przekupke, te same zdania i hasła powielane każdemu - ja rozumiem, że to jest ta sama branża ale śmieszne jest to, że każdy mówi tak samo Xd "Wejdź między wrony, krakaj jak ony"

@Iks de

A może razem jakoś damy radę ;) przecież odbierają samochody ;) nie ważne że w leasingu. Miałeś już 21 %?

@Nati

Tak samo samochód można sobie brać na siebie jak założysz działalność gospodarczą bądź jak wynajmujesz długoterminowo...(usunięte przez administratora)

@Iks de

Ja wiem ale jednak dostają te samochody podpisują dokumenty i jeżdżą. Plus wycieczki itp wczoraj mi powiedziano że jak masz DO to ok 20 tyś można zarobić. Niby nagrody maja ;) to może jednak ponownie spróbujemy;) trochę manipulacji I będzie;)

@Nati

Na do to zarabiają 5-7k możesz to sobie łatwo policzyć przecież - jakie 20k XD i to w dodatku kwoty brutto plus opłacenie samochodu raty leasingu to ile ci zostaje ;) to są ściemniacze nie warto ich słuchać ;)

@Iks de

Prawda ;) w sumie to we 2 możemy rozwalić system na własnej działalności bo już jesteśmy zwycięzcami :) A mlm to takie cudo z pudła, że potem mają długi I jeszcze I inne problemy ;( wiem po byłych dyrektorach ;) plus manipulacje free

@Iks de

Oj Kobieto smiac to się chce właśnie z takich jak ty. To proszę bardzo załóż sobie JDG i utrzymaj ją oraz weź sobie w leasing nowego mercedesa czy bmw. Wydaje Ci się ze to wszystko takie proste a gwarantuje że gdybyś to zrobiła to z takim właśnie podejściem ta firma upadła by po maks 3 miesiacach a samochód odebrali by w trybie natychmiastowym. Zastanów się co piszesz i weź się za siebie bo z takim podejściem to zajdziesz co najwyżej na etat. I proszę Cię jezeli nie wiesz jak funkcjonuje Souvre to nie oceniaj bo nie Tobie dane jest oceniac.

@Iks de

Samochód oplaca firma nie partner souvre. Widzę że wiedza (usunięte przez administratora) Ale przynajmniej pośmiać się tu można czytając te brednie które wypisują nieudacznicy którzy potrafią tylko pracować za najniższą krajową na etacie. Zal mi takich ludzi????????

Iks de

Spokojnie, toż to kolejny mlm-owy (usunięte przez administratora) któremu inny cwaniaczek zbudował wizję wielkiego biznesu Xd

@Iks de

Problem souvre polega na tym że tam nie masz prawa do własnego zdania mnie ten wstrętny kolagen uczuliło! Za nic w świecie nie polecam nic z tego sklepu od co

@Nati

Zapraszam Panią madralińska do kontaktu chętnie zobaczę tą twoją PSEUDO firmę i super klasy samochód ????????

@Kamil

To właśnie pokazuje wasz poziom - napinacze i przekupki ;) co ty tu jeszcze robisz leć i umawiaj spotkania przy stolikach xDDD pamiętaj że będziesz zweryfikowany z tego ile pakietów sprzedasz z swoim biznesie xD ale mam ubaw z tego waszego biznesu - jest on tak bardzo wasz jak nie wiadomo co xd Sami sobie zasmiecacie czymś czerepy - lubię patrzeć z boku na wasz dystans do siebie :)

Brawo ty. Dobrej Nocy życzę

Nati

Posłuchaj synku po pierwsze nie jesteśmy na Ty ;) po drugie owszem mam własny biznes id 3 lat, mam własny prawdziwy samochód kupiony za gotówkę bo mnie stać. Następnie Kamilku bardzo jestem ciekawa u kogo Ty w strukturze jesteś manipulancie póki co Ty pokazujesz wieśniacki poziom mam nadzieję że p Dariusz jest dumny z takich jak ty ... I tym samym dzieciaku pokazałeś poziom a raczej jego brak . I tak kolagen mnie uczulił i mam ba to dokumenty ;) serdecznie dziecko cię nie pozdrawiam. I tak właśnie wygląda typowe mlm I wypuszczenie w świat tego typu ludzi.

@Kamil

Zapraszam mam własną kancelarię prawną :) zapraszam serdecznie

@Nati

Hehe nie skorzystam z usług jakiejs ...... Koleżanko to jest serwis do opisywania souvre a nie przechwalania się co ty masz jaki to masz samochód i biznes heheh. (usunięte przez administratora) to kogo obchodzi , zresztą takich sciemniaczy to już masę słyszałem. I nie mów do mnie dziecino bo nie wiesz z kim piszesz. Kolejna sprawa souvre to dodatkowy ale stabilny dochod nie jest to moje jedyne zajęcie ale kwoty e nim zrobione mogły by Cię zszokowac. Jeżeli ktoś jest tępy to niestety nic nie osiągnie w mlm a właśnie ty do takich się zaliczasz.

@Nati

Normalnie Kocham takie dyskusje z tak przechwalajacymi się..........

@Kamil

Występuje Ci dziecko z kancelarii odpowiednie pismo.

@Kamil

Chcesz dziecko dowodów zapraszam serdecznie. Nie opowiadaj na serwisie głupot że na własnej działalności nie da się zarobić bo się da. Kwestia dorabiania w souvre każdy o tym wie :) są 3 ścieżki masz konsumenta 2 oszczędności 3 zarabiasz budując strukturę. Tak więc dziecko bez kultury osobistej chętnie się skontaktuje z Panem Dariuszem bo przyda ci się odpowiednie szkolenie. Tym sposobem są zdemaskowani pseudo liderzy mlm którzy z własnej (usunięte przez administratora) robią dalszą nie ciekawa otoczke w tym środowisku. Brawo! Dlatego mlm ma złe opinie w świecie. Ps. Więcej pokory. Pochwalić to ja się mogę dzieciaku na żywo. Żegnam:)

Nati

I tym sposobem wyszedł poziom mlm szkoleń itp nie gustuje w programach bez ambicji, ani desperatów. Najpierw musisz się doszkolic w kwestiach biznesowych bo cienko u ciebie z jakąkolwiek wiedza. Cmoknac to ty możesz co najwyżej krawężnik. :) I uważaj bo Prezes prowadził I prowadzi tradycyjny biznes dla chcącego nic trudnego. I w kwestii wiedzy że szkoleń powinieneś wiedzieć że nie każdy może stosować niestety kolagen. :) Do serwisu apeluje o usunięcie wszystkich obraźliwych wpisów.

@Nati

Cieńko z biznesem u mnie ? Hehe zapraszam do Rzeszowa podać dokladny adres siedziby ? Wtedy porozmawiamy o biznesach ale na żywo nie poprzez forum. Podam Ci swoje dane smialo pisz do Prezesa Souvre :) Najpierw źle opisujesz firmę a później piszesz że porozmawiasz z Darkiem heh gdzie tu logika. Bez sens ta dyskusja. Pozdro

@Kamil

Nie pierwszy mlm dziecko który znam. Wystawiłaeś stosowną opinię firmie. Desperacko obrazajac innych. Nie miales na tyle odwagi, pomysłu, znajomosci rynku by podjąc się czegoś własnego od co. Dyskuja z toba calkowicie jest bezsensu. A napisze chetnie. Nawet jest pomysl przy tym na artykuł. Nie opowiad bajek na temat biznesu bo mogę cały plan działania tutaj przedstawić. Najpierw wyrabiaj odpowiednia ilość punktów to ci dopłaca do auta nie wyrobisz prosta logika płacisz ze swojej kieszeni. I każdy kto ma tylko pomysł I chęci zachęcam do otwarcia tradycyjnego biznesu. Nie taki diabeł straszny. Mam nadzieję że firma weźmie się konkretnie za szkolenia. A jak ktoś ma chęci niech próbuje w mlm. Dużo jest tego na rynku kto co woli. I tak jak pisałam nie dla każdego jest kolagen ale można najpierw zamówić próbki by sprawdzić. Są różne typy skóry na jednego działa na drugiego nie :). I tym sposobem zakanczam z toba prostaku dyskusje. Popracuj nad inteligencją emocjonalną plus sprawdź sobie najpierw jak się prowadzi tradycyjny biznes bo widzę że nic nie wiesz. A z prezesem żaden problem by się kontaktować.

...
@Iks De

Będę prosić o kontakt.

@Nati

Pozdrawiam i Życzę sukcesów.

Joanna
@Kamil

Czy może mi pan powiedzieć co jest takiego "ujmującego " w tym ,że ktoś pracuje 32 lata na etacie . Tylko smark może coś takiego napisać.

Joanna
@Kamil

Mam rozumieć ,że za najniższą krajową byś nie pracował (usunięte przez administratora).

@Nati

Moja znajoma w szkocji jest na najwyższej pozycji dyrektorskiej . Fakt ze w innym mlm ale jest. Miala juz 2 samochody od firmy, wycieczki i szkolenia do Kalifornii . Jesli komus zalezy i dazy do tego to to osiągnie.

Majka

A za takie sekty powinien się wziąść urząd skarbowy,urząd celny!!!!!

Witek

Nati a Duo Life???

@Joanna

W życiu nie pracowałęm i bym nie pracował :) Pozdro

Nowa

@Kamil czy Ty jesteś Liderem w Souvre ?

Beata

Teraz gdy moja praca na cały etat jest zawieszona, mam wreszcie czas, żeby poznać reguły, jakie rządzą w świecie marketingu społecznościowego. Postanowiłam dołączyć do Souvre - mam Lidera i Zespół, który odkrywa przede mną tajniki pracy online. Polecam każdemu (chyba polubiłam tryb home office) ;)

@Beata

Proszę sprawdzić ile kosztuje starter w duo life ????

Dyrektor Kreatywny

wszystko byloby w porzadku, gdyby nie to, ze osoba, ktora przeprowadzala ze mna rozmowe miala 15 lat

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Anita

Witam, Dziś branża MLM rozwija się w tempie błyskawicznym jest to fajna możliwość na dorobienie sobie dodatkowych pieniędzy lub zarobienie konkretnych jeżeli potraktujesz ten projekt poważnie. Nie ma nic za darmo jeśli chcesz dużo zarobić to musisz dać z siebie dużo samo zapisanie nie spowoduje ,że będziesz zarabiał... Gdzie często osoby tak niestety myślą ,że wystrczy ,że się zapiszą i nagle samo się zrobi.... Mają tutaj fajne produkty codziennego użytku , które każdy z nas na codzień używa bo każdy się myje , sprząta w domu i dba o siebie i tym bardziej ludzie się suplementują bo coraz bardziej są świadomi czy to jest tak ważne. A więc kupujesz te produkty w sklepie Souvre i masz za to punkty a punkty zamieniają się w prowizję na koniec miesiąca. A więc co w tym jest złego jak idziesz do pierwszego lepszego sklepu to co z tego mąż ,że wydajesz tam pieniądze? Nic! A tutaj sklep Ci zwraca cześć prowizja a więc uważam to za świetną formę dorobienia sobie lub zarobienia. Ktoś pisał ,że nieliczni zarabiają duże pieniądze dlaczego? Bo tylko nie liczni potrafią się zaangażować i pracować nawet wtedy kiedy na początku nie widzą z tego dużych efektów dlatego zarabiają a większość myśli ,że nic nie zrobi a zarobi... Dlatego najpierw polecam posłuchać ludzi ,którzy coś osiągnęli i powiedzą jak to zrobić a nie pytać znawców życia, którzy tylko narzekają na wszystkimi wszystkich i użalają się nad sobą bo oni uważają ,że wiedzą wszystko. Rada dla Ciebie: jeśli słuchasz rad danej osoby to najpierw spójrz na jej życie jakie prowadzi bo jeśli jego życie Cię fascynuje to słuchaj rad i wdrażają w życie a jeśli nie bo sam ledwo wiąże koniec z końcem to wysłuchaj ale nie stosuj się do tych rad bo w przeciwnym razie skończysz jak ta osoba. Pozdrawiam ????

No name
@Anita

No i znowu ten sam temat.... szczerze to już jest nudne... niech każdy się zajmie w końcu sobą.

Wypisz Wymaluj
@Anita

Pięknie nauczyli cie prezentacji. Już mówię co w tym złego. Idziesz do pierwszego lepszego sklepu i masz to czego potrzebujesz w relatywnie niskiej cenie. W sklepie souvre masz produkty bardzo drogie, droższe od markowych produktów z topu już uwzględniając zniżkę a wcale nie są od nich lepsze. A więc de facto tracisz pieniądze tylko tego tak nie postrzegasz. Pod koniec miesiąca dostajesz... prowizję do wykorzystania w sklepie xD Najczęściej zużyje się ją już przy pierwszych zakupach. No i przepłacamy dalej... Skoro te produkty są takie super, kolagen leczy wszystko, witamina się tak wchłania itd to czemu są dostępne tylko dla partnerów, którzy założą konto? Przecież skoro są takie świetnie to wszyscy ludzie chcieliby to kupić, czyż nie? Na stronie jest sklep i powinien być dostępny dla wszystkich. A no tak, przecież trzeba zgarnąć 170 zł za zestaw od każdego przyszłego biznesmena ;) No patrzę na ciebie, powiedz mi jaką masz rangę w firmie bo zakładam, że nie więcej niż 6-9% to przy najlepszych wiatrach wyrabiasz mniej niż najniższa krajowa a zasuwasz jak wół, a wydaje mi się, że masz jeszcze mniej ;) W takim wypadku namawiasz ludzi na dziesiątki tysięcy przychodu pasywnego, którego nigdy na oczy nie widziałaś ale słyszałaś, że się da bo 3 osoby co się zarejestrowały 3 lata temu tak mówią :D

Karol
@Anita

Anita, Twoje argumenty jak najbardziej do mnie przemawiają. Znajomy opowiadał mi sporo o firmie, ale jeszcze nie zdecydowałem się zarejestrować. Twój wpis potwierdził moje przypuszczenia, że naprawdę warto. Dziękuję! :)

Norbert

Dobrze wiemy że tutaj nikt nie może wrzucić screenów natomiast jest już kilka screenów w internecie gdzie w czerwcu osoba ma 27 osób w grupie a w lipcu już 142 osoby więc coś jest nie tak?? Przerejestrowanie z jednej grupy do drugiej jest jakimś nieporozumieniem. Mam nadzieje że już osoby nie będą się rejestrować... NIE POLECAM straciłem w firmie ponad 1500zł !!!

Z firmą Souvre związany jestem prawie 3 lata. Niestety branża marketingu ma to do siebie, że może się do niej zarejestrować każdy i nie mamy większego wpływu kto nas rejestruje. Dużo osób źle wykonuje prace i w ten sposób robi negatywny PR całej firmie. Większość negatywnych komentarzy dodają osoby, które po rejestracji wykonały pare spotkań oczekując milionów od razu, tak to nie działa. Biznes działa bardzo dobrze tylko trzeba się w niego zaangażować. Polecam nie patrzeć na opinie tylko na fakty, a te są takie - firma od początku zrobiła już ponad 250 mln obrotu, ma 2 zagraniczne oddziały (Włochy i UK), wydała ponad 200 samochodów (leasingi oraz wynajmy długoterminowe), jest w TOP 3 firm w tej branży w Polsce i co miesiąc średnio 3-5 osób osiąga w niej poziom Dyrektorski - takie są fakty. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że po prawie 3 latach działania zarobiłem prawie 300.000 złotych oraz odebrałem 2 samochody (najpierw 2-letni wynajem długoterminowy a teraz leasing samochodu). Jeśli widzisz negatywny komentarz na temat biznesu Souvre to poproś osobe, która ją wygłosiła o pokazanie jej konta w Souvre (ile osób które zarejestrowała do systemu, ile była zaangażowana, jaka była jakość rejestracji), tak jak wcześniej napisałem, większość osób piszących negatywne komentarze robiła Souvre przez pare godzin miesięcznie i oczekiwała złotych gór. Branża marketingu nie jest idealna, jest lepsza. Pozdrawiam.

Żałosne

Firma sama sobie pisze komentarze , żenujące , od razu widać . Ta firma to bujda na resorach , każdy w tej piramidzie chce zarobić

Justyna
@Żałosne

a Ty w swojej firmie nie chcesz zarobic? Charytatywnie pracujesz? Sama sobie pisze opinie tzn? Ludzie pracujacy w firmie pisza sami o tej firmie tak? A to nie o to chodzi? ????

Przestań proszę
@Justyna

Na pierwszy rzut oka widać , ze pozytywne komentarze pisze jedna osoba od razu po tym jak pojawi się jakiś negatyw. Ja się nie dam nabrać na tych naciągaczy nigdy więcej. (usunięte przez administratora)można kogoś tylko raz

Romero99
@Żałosne

Śmieszą mnie wypowiedzi typu "firma sama sobie pisze komentarze" e commerce polega na polecaniu sklepu internetowego(nie jesteś tutaj zatrudniony na umowę, szefa również nie masz), ergo siłą rzeczy osoby kupujące stają się rzekomymi 'pracownikami'. Uważam, iż jedyne wartościowe opinie wyrażają ludzie, którzy mają styczność z produktem, bądź systemem, a nie randomowi użytkownicy:) może jestem w błędzie?

Gregory
@Żałosne

Dobrze napisałeś każdy chce w tej piramidzie zarobić, ???? Czyli każda osoba ktora sie zarejestuje może zarobić, skoro myślisz że zarobisz samym siedzeniem to sory, u wujka czy znajomego w firmie nawet tak nie zarobisz. Jeśli nie interesuje Cię zarobek zresztą tak jak mnie to się tym nie zajmuje, ale za to korzystam z produktów tej firmy bo są naprawdę dobre i co ważne, wydajne. A nie hejtuje nawet nie mając żadnego produktu i kierując się wyłącznie opiniami osób które pewnie tylko 5% działało w firmie dłużej , A że trafili na osobę która nie mogła im zbytnio pomóc to się może zdążyć. Pozdrawiam

Judasz
@Romero99

Ja, jestem w strukturze souvre, jednak mam watpliwości co do dalszej współpracy bo każą mi zapraszac osoby na spotkanie nie podając żadnych szczegółów dotyczących biznesu, uważam że to takie podstępne. Troche się gryzę sama ze sobą, czuję że robię źle stosując się do wytycznych przełożonych. Wiele osób się odemnie odwróciło, ponieważ poczuli sie (usunięte przez administratora) na jakości sprzedanych rzeczy a ja tak zachwalałam, jak i również osoby ktore zaprosiłam na spotkanie byly zle ze nie moglam od razu powiedziec na czym polega interes i ze zmarnowali przezemnie tylko czas. Teraz trudno mi spojrzec im w oczy, wstyd mi troche.Co robic?

@Judasz

Poczytaj sobie wypowiedzi na forum i sam sobie odoowiedz, czy warto ;) Pamiętaj, to jest przemiał ludzi, czym więcej tym większa szansa że ktoś puści pake i "lider" dostanie część prowizji :) Relacje? Ziomki? Proszę Cię, dopóki jesteś im potrzebny i robisz wszystko ale to wszystko bez własnego zdania to owszem, spróbuj się tylko wyłamać z czymkolwiek to zobaczysz jacy to są przyjaciele ;)

Grzegorz Rz.
@Żałosne

Po przeczytaniu wypowiedzi, przez 5 minut śmiałem się jak małe dziecko. Firma sama sobie pisze komentarze?Jest mnóstwo osób które są zadowolone z produktów firmy Souvre. I nie są to partnerzy firmy, lecz zwykli klienci. A jeżeli chodzi o piramidę finansową, proszę sobie obejrzeć na (usunięte przez administratora) film pt "Piramida Finansowa - Misie" Pozdrawiam.

byłypartner
@Romero99

Masz rację. Najbardziej wartościowe są opinie partnerów firmy oraz byłych partnerów. I tego nie bierzesz pod uwagę. Że ktoś piszący nie jest "randomowym użytkownikiem", ale już był tam, gdzie jesteś Ty. Miał te same nadzieje, przeszedł setki szkoleń, dopinał plan i punkty i nawet miał świetne wyniki. Wierzył w to co robił. "Dostał" samochód (czyli leasing do spłaty z dopłatą gdy utrzymasz wynik). A potem leciało życie, a wraz z nim firma, jej szefowie i cały ten biznes pokazał swoje prawdziwe oblicze. (usunięte przez administratora) I może swoimi opiniami próbuje niektórym oszczędzić tych kilku straconych na oszustwie lat życia. Które sam czuje że są nie do odzyskania. Spróbuj w obliczu na przykład problemów zdrowotnych wytłumaczyć że nie masz jak osiągnąć planu. Spróbuj spłacić leasing bez dopłat i dochodu. Nawet jak stracisz go tylko na kilka miesięcy. Spróbuj walczyć z „kolegami” ze struktury, którzy w chwili słabości zabierają ci ludzi i klientów zamiast pomóc. Idź potem do "zwykłej" pogardzanej przez Was pracy i tłumacz, ze byleś liderem, dyrektorem okręgowym czy innym kierownikiem, sprzedawcą, że rozwijałeś strukturę. I patrz jak współczucie tych ludzi cię niszczy. Bo chleba ci nie da. Ale większość musi tego doświadczyć, żeby zrozumieć. (usunięte przez administratora) Chodźcie w tych za ciasnych garniturkach i wierzcie w bujdy sprzedawane przez klikę kolesi na górze - zastanów się lepiej jak do tego doszli. Powiedzieli Wam, że ciężką pracą? Nie powiedzieli, że zanim uruchomił się system mieli już tysięczne ustawione gotowe struktury? I dlatego ani Ty ani nikt z Was I że w swoich firmach kręcą sobie nawzajem lody? I że wystawiają sobie wzajemnie faktury na usługi, na których się nie znają i robią je na żałosnym poziomie, ale przecież nikt nie zauważy, bo to dla takich samych asów jak oni. Czekam aż pierwszy raz Cię zaczną zastraszać i wtedy nie płacz(usunięte przez administratora)

Wtf?
@byłypartner

Grubo. Powinno się ich podać do sądu jednak. To jest kpina I robię ie z ludzi gamoni. Na trud tych sytuacjach życiowych bazować by za wszelką cenę wciągnąć by robił na niego to jest sku... szkoda czasu i zdrowia na tego typu menelostwo.

Boungustaio
@Judasz

Nie rób tego co sprawia Ci taką przykrość. W takich biznesach nieliczni zarabiają i czują się z tym dobrze. Nie jest to ani praca łatwa ani wolna od innych wad. Piszę z doświadczeni pracy w korporacjach , sprzedaży MLM, oraz posiadania własnych firm i prowadzenia małych i dużych firm moich Szefów (29 lat pracy po 14-16h). Takie zajęcie jest dla tych którzy chcą to robić i nie będą mieli dylematów - dlatego nikt z nich Ci tego nie powie że są minusy. Nie trzeba kłamać żeby tak sprzedawać . Ale wtedy trzeba w to wierzyć ( jedni stwierdzą że to naiwność , inni że zaangażowanie). Dla Ciebie potrzebny inny bodziec do zaangażowania. Potraktuj to jak zdobyte doświadczenie, nie sprzedawaj nigdy znajomy niczego chyba że świadomie będą chcieli. Sprzedawanie rodzinie i przyjaciołom to pierwszy błąd niedoświadczonych sprzedawców. Czemu nie sprawdzić się na głębokiej wodzie z nieznajomym i wrócić do rodziny i przyjaciół z wyrobionym zdaniem ( sczesze im powiedzieć i ich decyzja tylko jako suport właściwej sprzedaży). Ocenienie firm które tak sprzedają produkty to strata czasu - chyba że dla treningu dyskusji. To tak jak zastanawiać się czy Unilever , Casino, P&G czy BASF wieżą w swoje zbawcze misje ... Chcą sprzedać - muszą szukać.

Racjonalny
@Żałosne

Ciekawe kozaku czy wiesz wgl na czym ten biznes chociaż polega :) Pewnie się 4 liter ruszyć nie chciało i myślisz że będziesz zarabiać kokosy Pewnie nikt z tej firmy nie pisze komentarzy tylko osoby które stękaja a teraz najgorsze jest to że każdy może coś napisać w internecie

Racjonalny

Witam :) Czytając te wasze opinie zastanawia mnie kilka rzeczy Po pierwsze mówicie o tym folderze że na etacie to nie ma inwestycji i w ogóle jest fajnie, ale z drugiej strony jak macie płatne szkolenia książeczki bhp i inne pierdolety to już jest fajnie tak? Po drugie pokażcie mi jedna osobę która na etacie zarabia po 4 latach pracy 50 tysiąc miesięcznie i może sami się pochwalcie ile zarabiacie wszyscy co tak tu stękacie ze ten biznes jest beee. Obstawiam ze większość z was zaramia max 2/3 tysiące i narzekacie na wszystko zamiast ruszyć i coś z sobą zrobić. Kolejna rzecz to produkt, wy ogólnie chyba myślicie ze jak jest produkt mlm to jeszcze sam wam wysprząta ze nawet ręka nie trzeba ruszać XD a jak idziecie to zwykłej biedry to bierzecie pierwszy lepszy płyn ale jak tutaj się zarejestrowaliście to od razu stajecie się sanepidem hahaha. Ciekawi mnie ile osób pytało się czy produkty mają atesty czy są dobre i wgl, ciekawe czy chociaż raz zapytaliście kasjerki w biedronce czy CIF ma atest czy jest dobry? Na bank nie, jak się nie podoba to nikt nie każe kupować XD Ogólnie się wam wydaje ze będziecie leżeć a pieniądze będą wam wpływać hahaha i Już wiem dlaczego tylko 10% zarabia duże pieniądze tutaj, wiecie dlaczego? Bo tylko 10% traktuje ten biznes poważnie Osobiście znam osoby co robią pozycje dyrektorskie od zera w 3-6 Msc bo potraktowali biznes poważnie. A tak a propos z (usunięte przez administratora)rodziny na produkcie to idąc tym tokiem rozumowania jak kupujesz bułki a ciotka twoja jest piekarzem to ona zarobiła na Tobie więc już się możesz do niej więcej nie odzywać XD Także drodzy Janusze i Grażyny hejtu jak wam się podoba to nie róbcie, nawet lepiej bo jak po długim czasie nie rozumiecie tego biznesu to nikłe szanse że go rozumieć także pozdrawiam i życzę miłej i stabilnej (szczególnie w czasie pandemii) pracy na etacie :) Ciekawi mnie jak wam zacznie brakować pieniędzy czy się w końcu ogarnięcie czy będziecie dalej stekac na forum? P. S. Poczytajcie może książki takich panów jak W. Buffet czy R. Kiyosaki albo zobaczcie wystąpienia D. Trumpa na temat MLM POZDRAWIAM ????

Znajoma

Hej, Ja dałam się wkręcić znajomej w to całe souvre, bo ciekawe produkty, które sporo kosztują, bo dała mi próbki które miałam jej oddać, a później okazało się że muszę zapłacić prawie 200 zł, bo mogę w każdej chwili zaprzestać, bo jest miło i przyjemnie, bo mogę dużo zarobić. W szkoleniu produktowym znalazły się techniki manipulacji i sposobów naciagania ludzi Ci bardzo bliskich. Brzydze się kłamstwem, a Tu takie coś. Nie dyskutowałam nawet bo nie miałam jak, każde inne stwierdzenie bądź pytanie było traktowane jak pocisk wystrzelony w kierunku wykładowcy. Ogólne to chora system, nie polecam.

CySSiooo

typowy MLM scam. poświęciłem na to dużo czasu i pieniędzy i po tym wszystkim stwierdzam że więcej zarobisz na kasie w biedronce i jeszcze będziesz mieć czas wolny

xxx

Ja mam tylko jedno platanie odnośnie waszego zaangażowania? Bo dużo osób się wypowiada ze bujda ze się nie da zarobić itd.... Moja obiektywna opinia... da się pod warunkiem ze potraktuje się ten temat poważnie????

otóż nie
@xxx

Mój znajomy przez rok zasuwa, regularnie gada z tymi dyrektorami i prawie nic z tego nie ma. Zarabiać zarabia ale poniżej najniższej krajowej i pracuje 7 dni w tygodniu (taki to dochód pasywny). Jak przestanie pracować to nic nie będzie miał. A oni obiecali mu samochód za pół roku... Teraz dalej wierzy, że w grudniu go będzie miał ale już zapowiedział, że nie będzie jeszcze odbierał bo dobrze wie, że jak mu ranga spadnie to firma mu nie będzie pokrywać już połowy leasingu i zostanie bez przychodu z własną działalnością i leasingiem. Twierdzi, że zarabia ale w ogóle nie zwraca uwagę na koszty chociażby paliwa bo jego liderzy każą mu jeździć po całym województwie po 150+ km w jedną stronę. Dyrektorzy mogą się wymądrzać bo dołączyli lata temu i są na czubku piramidy, teraz to syzyfowa praca

Matematyk

To jest bardzo proste i cwane - spójrzcie na to logicznie : niech każdy, kto spróbuje "pracować na stoliku" ( rozwala mnie to określenie - wyobraźcie sobie że ktoś was pyta o to, gdzie pracujesz i ty do niego z takim tekstem xDDDDDDD, ale mniejsza z tym ) - poczuje się liderem świata i zostanie mu sprzedana czysta wizja bogactwa, DOCHODU PASYWNEGO, który pozwoli Ci juz nigdy nie pracować itd itd - taki ktoś niech zrobi 9-12% i zda sobie sprawę, jak to wygląda od środka i skończy "działać" - niech z tych 7/12k punktów wchodzi co miesiąc 2-3k - szybka kalkulacja... 20-30 takich sprzedanych wizji i BĘDZIE O NIM GŁOŚNO XD moja skromna opinia jako byłego "lidera" - nie polecam ( P.S. to nie hejt ;) )

xddd

nie ma to jak splakac się ze cos nie wyszlo i od razu smiac się ze to firma jest zła. Moze niedlugo sie rozleci ale jak na "odwróconą piramidę" to powiem Ci ze 4 lata jak na piramidę to niezle się trzyma. Co do własnej dzialanosci w Souvre, z tego co u mnie to wyglada to robie to kiedy mi się podoba i mam duzo do gadania a nie lize (usunięte przez administratora) jakims dyrektorom którzy sami chcieli ze mna pracowac.

No no
@xddd

Liżesz liżesz bo byś nie był inaczej na pseudo stanowisku dyrektorskim haha wstyd dzieciaku tak kłamać.

Nie polecam

Przepłaciłam za witaminę C, dałam się podpuścić . Poza tym zaproponowano mi w prezencie zabieg kolagenowy na twarz-masakra, zero różnicy chociaż babka chciała mi wmówić jak to się zmieniłam po tym niby zabiegu , który trwał 5 minut i za który na koniec musiałam zapłacić, stanowczo odradzam

Gal anonim
@Nie polecam

W jakim sensie przepłacila pani za witaminę C?

Wtf?
@Nie polecam

Cirkawe ktora to taka madra z souvre kazala placic i wmawiala poprawe... wstydu i godnosci brak w tej firmie.

Beata

Tak samo jak mówią że po rocznej nieaktywności konto usuwają. Pozdrawiam jestem nieaktywna 2 lata i konto nadal aktywne po prostu zmuszają do kupywania... Bez komentarza żenada nie polecam...

Moja opinia

Żel pod prysznic bardzo mocno wysuszył mi skórę ( biały naskórek ), po odstawieniu produktu ustało. Po żelu do mycia twarzy swędzi mnie skóra, produkt ten podrażnia mi skórę twarzy. Perfumy odbiegają od tych, do których się upodabniają, miałem przyjemność sprawdzać niektóre z nich i różnią się wyczuwalnie. Chemia gospodarcza pół na pół, niektóre produkty są okej, inne to półka sklepowa, szkoda że 3 razy droższe. Suplementy XDDDD no i tu zaczyna się zabawa bo te całe szoty pobudzają gorzej niż kawa, śladowe ilości kilku pobudzaczy w cenie 15zł dla odbiorcy ZA SZTUKĘ to grube przegięcie, nie polecam. Białka sojowe - przyswajalność i JAKOŚĆ takiego produktu jest niska, cena natomiast odwrotnie bo dać za puche 500g dwie stówy to śmiech na sali, koncentrat białka w cenie 10 krotnie niższej spełni lepiej swoje zadanie, ale no tak krzykliwe słowo vege musi zrobić robotę xD Witaminy ta sama bajka, lepiej nakupić zdrowego jedzenia i zbilansować dietę niż przepłacać za takie produkty. W mojej opinii nadęty balonik, sztucznie promowany i pompowany przez niedokształconych liderów stolikowych XDD jedno pytanie odnośnie składu i leżą, jak można promować coś o czym nie masz zielonego pojęcia. Zapraszam do poważnej dyskusji w komentarzach.

Anka
@Moja opinia

Pytanie jak stosowałaś te produkty. Czy zgodnie z instrukcja sposobu użycia. To jest naturalny kolagen i skład ma bardzo dobry musiałaś zrobić coś nie tak albo poprostu nie poszło Ci w biznesie /jakiś produkt Ci się nie sprawdził bo źle go zastosowałaś a teraz wylewasz frustrację na całą firmę. Jestem na 3 roku kosmetologii wiele osób z roku chwali te produkty tak samo jak inni kosmetolodzy którzy wykładają na uczelni w Warszawie do tego współpracuje z 7 salonamj kosmetycznych które certyfikowanie po szkoleniach prowadzą zabiegi również na naszych produktach. Także warto zapytać osoby od której kupiłaś te produkty jak je używać lub poszukać osoby która jest dłużej i bardziej się zna. Czyli rozumiem że przetestowałaś każdy produkt z każdej gamy i poświęciłaś na to kupę kasy i wiesz ze wszystkie są do (usunięte przez administratora) Bo jedynie Twoja opinia się liczy a nie słuchanie kogoś innego bo on powiedział że to jest złe to ja też tak mówię. Jak można mieć zdanie o czymś czego się osobiście nie wypróbowało. Ja wszystkich sama nie przetestowałam niekotre się nie sprawdziły ale nie neguje za to firmy która ma produkty których i tak używam. No cóż życzę bardziej otwartego umysłu i mniej jadu. Thank you xx

Moja opinia
@Anka

Skoro testowałem produkty to jak możesz pisać że zapewne ich nie testowałem - jakieś problemy z czytaniem czy jak, może po prostu za trudne jest pojęcie tego że na kogoś coś NIE DZIAŁA i ma prawo wyrazić swoją opinię, a nie zaraz być posądzany za trolla i plującego jadem hejtera... Kocham w was, drodzy biznesmeni to, że każdego kto się nie zgadza z każdym waszym sloganem z góry jest od razu skreślany, ładnie macie nałożone do głowy, istna pralka. To nie był hejt tylko opinia, pozdrawiam Po drugie,

I name
@Moja opinia

Zawsze marzyłam o stoliku I banialukach . ;) że ludzie nadal w to brną dramat.

Nick 1234

O co chodzi z tym Souvre ?

P.S
@Nick 1234

Cały biznes polega na tym ze rejestruje się osoby które są pod nami i jeśli oni robią zakupy to nam z tego tytułu lecą pieniądze. Lecz nie da się tego opisać wiec jeśli byłbyś/byłabyś zainteresowany to mógłbym przedstawić prezentacje na czym ogólnie to polega. Pozdrawiam

Nati222
@Nick 1234

O jedną wielką ścieme I pozory o to tu chodzi. Żal czytać. Każdemu życzę własnych sukcesów i własnej marki. Ciao.

Manipulanci

Jeżeli ktoś lubi być cudzą maszynką do robienia pieniędzy to jest to praca dla niego. Zgadzam się w poniższymi wypowiedziami, że techniki manipulacyjne są najwyższej klasy co potwierdzają zresztą posty broniące firmy przez ludzi, którzy fortuny nie zbili ale usłyszeli, że się da. Oto wszystkie manipulacje jakie ja zauważyłem: -Obiecują dwie podstawowe rzeczy, których ludzie pożądają: pieniądze i spełnienie zawodowe. Zaznaczają rozwój osobisty, mówią że potrafią nauczyć marketingu każdego nawet tych, którzy nie mieli nigdy z nim styczności. Dodatkowo w dalszej perspektywie samochód, wycieczki na Dominikanę itd. Ta nauka polega jedynie na cotygodniowym wpajaniu wypracowanych schematów sprawiających, że stajesz się kolejnym robotem i sam (nieświadomie) stosujesz techniki manipulacyjne, ludzie się zapisują a tobie się wydaje, że osiągasz sukces zawodowy. -Na rozluźnienie atmosfery na początku zadają pytania typu czy studiujesz, pracujesz, uczysz się i już szukają punkty zaczepienia. Studiujesz? To pewnie masz dużo okienek, ciężko znaleźć robotę a u nas to idealnie w okienku zrobisz z kimś spotkanie kiedy chcesz. Masz wakacje? To możesz te dwa miesiące przycisnąć a później masz kasę z dochodu pasywnego na imprezy. -Obecny jest twój znajomy by trzymać towarzystwa natomiast całą prezentację opowiada ktoś wyżej położony np dyrektor okręgowy tak żebyś nie mógł go zaskoczyć jakimś pytaniem -Zwracają się za każdym razem po imieniu. -Wrzucają na inne mlmy jakie to są złe, ta firma jest "inna" -Tworzenie piramidy nazywają polecaniem produktu, opowiadają historyjki jak to każdy człowiek coś poleca, nawet nieświadomie i nigdy nic z tego nie ma a tutaj otrzymujesz prowizję za zwykłe "polecenie sklepu" (gdy znajomy utopi jakies 150 zł na tester) -Strukturę rozrysowują kreśląc kółka oznaczające nowe osoby w 3 różne strony zamiast wszystkie w dół by nie wyglądało to jak piramida lecz jak "sieć znajomych" i tak to nazywają. -Twierdzą, że przeciętna rodzina wydaje 400-500 zł miesięcznie na chemię i środki czystości. Chyba to są dane zakładając kupno z ich arcydrogiego sklepu. -Pokazują, że model firmy jest idealny wyśmiewając nieskuteczność typowych reklam (pytają czy wiem jaka reklama jest na bilbordzie na ruchliwym skrzyżowaniu albo wymienić 5 reklam z telewizji), a z kolei polecanie przez znajomych jest "świetną" reklamą. -Rozrysowują jak to na etacie zarabia się zawsze tyle samo, może z jeden awans nas czeka a tak to do końca życia ta sama płaca. A u nich z każdym miesiącem zarabiają więcej i więcej. Niestety realia są takie, że przez rok-dwa intensywnej pracy zarabia się poniżej najniższej krajowej, a wielu przypadkach nie zarabia się nic. -Zniechęcają do dzielenia się faktem w co się właśnie wstąpiło tak by ktoś inny nie mógł przemówić nam do rozsądku zanim się jeszcze nie zakorzenili - argumentują tym, że będą się z nas śmiali, że nagle jesteśmy wielkimi biznesmenami. -Presja czasu, nie ma chwili na zastanowienie się tylko każą zakładać konto, nawet jak nie chcemy to mówią, że założenie nic nie kosztuje a już nam zaklepią miejsce "na szczycie struktury" tak by inni już byli pod nim i może się namyślimy. Często nawet znajomy czy lider sami zaznaczają wszelkie zgody nie zezwalając nic przeczytać. Dodają do grup na facebooku abyśmy nie zapominali o firmie. Próbują sprzedać tester jeszcze na spotkaniu. Jeżeli nie uda się sprzedać to od razu skreślają typa bo wiedzą, że już nie kupi. Mimo to często dają go bez uiszczenia opłaty mówiąc, że jutro zdecyduje czy oddaje czy się rozlicza. -Wieczorem tego samego dnia dzwonią z pytaniem jak się podobało, rozwiewają wszelkie wątpliwości jakie się pojawiły do tego czasu. -Na spotkania zapraszają wyłącznie telefonicznie tak by czuć emocje innej osoby i wywierać wpływ, nie mówią żadnych konkretów, każą przychodzić samemu. -Każą mówić jak to się da świetnie zarobić podczas gdy samemu się jeszcze nie zarobiło więc nie mamy żadnego potwierdzenia czy jest jak mówimy. Jedynie patrzeć na dyrektorów co nie wiadomo ile tysięcy ludzi mają pod sobą. I parę wymówek: Argument: "Czy takie wkręcanie znajomych nie jest złe?" Ich Kontrargument: "Ty jedynie polecasz super produkty i dajesz szansę znajomym zarobić, nie robisz nic złego" A:"Czy ta struktura to nie jest piramida finansowa?" K:"W każdej firmie struktura ma model piramidy. Jest jeden szef, pod nim paru kierowników, pod nimi wiele pracowników" [Tylko, że w przypadku mlm większość niestety traci i żeby pracować na etacie nie trzeba nic najpierw wpłacać] A:"To nie działa, nie da się tu zarobić" K:"Nie pracujesz dość ciężko, w każdej pracy jak nie pracujesz to nie ma wynagrodzenia" [Na tym etapie piramida jest już tak szeroka, że jest niemal nierealne by coś zarobić] A:"Nie polecam firmy" K:"To nie wina firmy tylko natrafiłeś na złych ludzi. Firma nie ma nic do tego" [Firma wyszkoliła ludzi nade mną i ma model biznesowy jaki ma, jak to niby nie jest wina firmy? Poza tym jeżeli 3 dyrektorów okręgowych to są źli ludzie to kto jest dobry?]

Witek
@Manipulanci

A co Pan myśli o firmie Duo Life?

Tragedia

Pracowałem tam parę miesięcy. Wszystkie historyjki, które opowiadają na start to bujda. Bardzo duża ilość technik manipulacyjnych na spotkaniach; najpierw krótkie zapoznanie dla wyluzowania atmosfery, później teksty typu "zgodzisz się ze mną, że..[pytanie tak sformułowane byś zawsze odpowiadał twierdząco]", "Bądź własnym szefem, pracuj kiedy chcesz" wygląda tak, że liderzy wydzwaniają codziennie i "zachęcają" do dalszej pracy.Przy rejestracji są dwie opcje -odbiorca i polecający. Odbiorcy mają żadnych zniżek ani przywilejów. Nieważne czy chcesz tworzyć grupę czy nie zawsze każą wybrać "Polecający" ale żeby wtedy mieć dostęp do sklepu to należy zakupić TESTER PRODUKTOWY, który reklamują jako CUDOWNE NARZĘDZIE, które pomoże zarobić pierwsze pieniądze i kosztuje on tak niewiele bo przecież tylko 170 ZŁOTYCH, "przecież to koszt jednej-dwóch imprez, można jednorazowo tyle zainwestować a zwróci się w miesiąc". Nawet jak nie chcesz to wciskają ci ten tester żebyś zabrał do domu i "najwyżej oddasz jutro". Przedstawiają 3 cudowne sposoby ZARABIANIA 1. Polega na OSZCZĘDZANIU (xD) ponieważ dostajesz 30% zniżki na wszystkie produkty (ale ich cena dalej jest dużo wyższa niż większość produktów w sklepach a jakość wcale nie jest lepsza). A do tego dostajesz dodatkową zniżkę równą randze %, którą się posiada. Zachwalają dochód pasywny, opowiadają, że chwilę można pracować a później np. miesiąc się obijać a i tak pieniądze przychodzą. No ale o czym nie wspominają to, że jak ktoś pod tobą pracuje i ma taki sam punkt % jak ty to nie zobaczysz ani złotówki bo on zgarnie całość. Żeby temu zapobiec zachęcają do tworzenia pod sobą wielu linii a to wymaga kupy pracy i nachalności do każdego kogo zapraszasz. 2. Polega na OSZUKIWANIU BLISKICH na cenę. Koleś na prezentacji z pełną powagą mówi, że dajesz mamie, cioci, sąsiadce katalog, ona sobie wybiera produkty, a ty kupujesz z 30% obniżką i nic nie mówiąc bierzesz część pieniędzy do swojej kieszeni. A, na pierwszej prezentacji bardzo proszą by NIE MÓWIĆ RODZICOM o tym całym biznesie. Mówią, że bliscy będą tylko nas wyśmiewać, że nagle jesteśmy biznesmenami oraz, że nie mamy jeszcze takiej wiedzy (czyt. za mało nas jeszcze zmanipulowali) by pokazać jaka firma jest dobra. Albo, że rodzice stwierdzą, że to jakaś piramida finansowa i stracisz szansę na ZAROBEK. Jak ktoś zapyta czy to niemoralne bronią się, że to tylko dodatkowa opcja na start, nikt nie każe tego robić a najlepsza jest i tak trzecia opcja. 3. No i w końcu opcja, na którą poświęcają 80% prezentacji czyli budowanie grupy. Ich model działania jest następujący - na messengerze weź numer telefonu od ofiary i do niej zadzwoń. Przez telefon nie możesz powiedzieć o co chodzi tylko, że trzeba się koniecznie spotkać. Oczywiście należy przy tym skomplementować osobę w stylu, że "pomyślałem, że się do tego idealnie nadajesz", "znalazłem fajny sposób zarabiania pieniędzy i od razu pomyślałem o tobie". Oraz wymusić datę w stylu "to co, we wtorek o 17, tak?" Na spotkaniu pokazują liczby jak to można zarabiać parę tysięcy przy zaproszeniu kilku znajomych a później pomaganiu im zaproszenia kolejnych znajomych. Jako nastolatkowi dziwnie mi jest dzwonić do znajomych, jeszcze takich, z którymi nie mam zbyt bliskiego kontaktu ale lider naciska by jeszcze na "szkoleniu biznesowym" zadzwonić w jego obecności by on mógł ocenić skuteczność manipulacji Czasem odbywają się szkolenia regionalne, tam w eleganckich garniturach prezentują techniki, oczywiście wszystko ubrane w ładne słówka tak, że większości "partnerom" nie przychodzi do głowy, że uczą ich jak wkręcać kolejne osoby w piramidę. Jak pisali inni - każdy używa tych samych sloganów jak roboty. "Ty nie robisz nic złego, po prostu dajesz znajomym zarobić". Osoby tam dłużej pracujące sprawiają wrażenie wyluzowanych, fajnych chłopaków przez co łatwo zatuszować to co się naprawdę dzieje.Mówią, że są w całej Polsce, a w grupie, do której ma być dodany każdy nowy polecający jest 2700 członków i cały czas te same 3-4 twarze "liderów" z mojego regionu. Propaganda na grupach jest masakryczna, każdy post, nieważne kto go napisał posiada hasła typu "Mega dawka pozytywnej energii i motywacji", "Będzie moc", "Dzięki za dawkę wiedzy" i nawalone emoji do porzygu. A grupy poboczne o efektach środków czystości i kolagenu tym bardziej. Zdjęcia "efektów" bardzo często są pod zupełnie innym kątem i światłem. Osobiście testowałem między innymi płyn do kabiny prysznicowej. Nie zrobił praktycznie nic, lider mi wtedy powiedział, że to już był widać za duży kamień i należało użyć do kamienia. To po co jest ten do kabin (2x droższy niż te w sklepie?) A jak ktoś na którejś grupie napisze, że nie widać efektów to zaraz jest na niego szturm, że się nie zna. Maska ze złota to ich kolejny trik, robią zdjęcie efektu minutę po zabiegu, a efekt utrzymuje sie parę godzin A dopóki nie będziesz zarabiać 500 zl miesiecznie (czego nie osiąga 90% ludzi) to mozesz wyplacac pieniadze jedynie w produkcie np przeplacajac za mydlo

Basia
@Tragedia

Sorki jestem w Souvre ponad rok czasu jestem zdziwiona tym co piszesz. Chyba trafiłeś do złej osoby i grupy :( po tym co piszesz to widać nawet że nie do końca znasz produkty i jego działanie. Kupywanie testera za 170 zł, nie ma takiego musu możesz kupić katalogi za 39,90 i też będziesz miał dostęp do sklepu. Myślę że twoja opinia bierze się z tego że trafiłeś do złych osób, albo się zawiodłeś i rozczarowałeś.Wszędzie trzeba poświęcić się , poświęcić swój czas i otworzyć się na nowe rzeczy i zmiany jeżeli chcemy zarobic.

P.S
@Basia

Dokładnie , ktoś rząda efektów i nie wiadomo jakich pieniędzy a nie robi nic w kierunku żeby zarabiać. W marketingu wszystko zależy od naszej pracy jeśli będziemy działać efekty będą widoczne i duże pieniądze. Nie rozumiem osób którzy hejtują a albo w souvre nie są albo jak są to nie działają.

Tragedia
@Basia

"Trafienie do złej osoby" to wasza wymówka numer jeden, prawie jakby były same złe osoby.Gadałem z paroma dyrektorami okręgowymi, z regionalnym i z paroma kierownikami. Bardzo fajne chłopy, na konferencji też mi się początkowo podobało, byłem na dwóch-trzech, dodatkowo na spotkaniu integracyjnym ale później przejrzałem na oczy. Wkręcanie osób do piramidy nazywają dawaniem szansy na wielotysięczne zarobki. Nie nazywają tego piramidą finansową tylko "odwróconą piramidą szansy" czy coś takiego albo, że w każdej firmie struktura wygląda jak piramida (szef,manager,kierownik,pracownik), no fajnie ale nikt nie wspomniał,że w zwykłej firmie każdy zarabia nieważne co się dzieje, a w piramidzie przeciętnie TRACI ponad 85% osób (i są to czyste statystyki), w niektórych mlmach ponad 95%, nie wiem czy są jakieś oficjalne dane ile % całego souvre stanowią osoby poniżej 12% ale na pewno ogromna większość. Kolejna wymówka to, że tracą ci co nie chcą pracować. Ale to po prostu oznacza, że wiecie i godzicie się na to by ~90% osób, które zaprosicie STRACI pieniądze waszym kosztem a te wesołe 10% może coś tam zgarnie. Spójrzcie na swoje struktury,to jest zwykła piramida. O produkcie poświęcane jest max 10 minut z godzinnej prezentacji, reszta to budowanie struktury - piramida. Produkt mimo, że jest ważny i nie jest może kompletnym chłamem jak w innych mlmach, jest dalej drugorzędny. Produktem głównie zajmuje się tamta grupa ludzi od salonów kosmetycznych jednak reszta skupia się wyłącznie na umawianiu jak największej liczy osób. Po to by mogli robić zakupy? Nie, po to by oni umawiali jeszcze to kolejne osoby. Lider proponuje umawiać te osoby co mają dużo znajomych, grona z różnych środowisk. Mam dwóch znajomych co posiadają/posiadali próg 9% po ledwie dwóch-trzech miesiącach, czyli chyba przyznacie, że roboty trochę wykonali. Jednego znam od wielu lat i widzę jak został mu wyprany mózg, kiedy się widzimy nie ma chwili, w której by nie zaczął gadać jaka ta firma jest super i jak się biznes kręci. Krótko po wstąpieniu zaczął używać sloganów, którzy używają wszyscy inni. Zaprosił do biznesu każdego z bliższego i dalszego otoczenia, z 50+ osób, których znam, z 20-30 osób kupiło tester i NIKT, absolutnie NIKT nie zarobił mimo, że wielu próbowało i umawiało swoje spotkania. Gość nieświadomie przekręcił wszystkich znajomych na kasę, wiele osób przestało się z nim zadawać ale jego to nie obchodzi bo przecież ma nową EKIPĘ,z którą można iść na kręgle. To naprawdę wygląda gorzej niż sekta patrząc na jego przypadek.Jest nawet takie pojęcie jak sekta finansowa/ekonomiczna. Jeden z nich, który zresztą zaprosił tego, którego mocniej wciągnęło, zdołał się już z tego wyrwać (9% i kariera przed nosem, jak mógł zrezygnować z tego g e n i a l n e go biznesu?), ale drugi dalej tkwi. I się nie powodzi, od paru miesięcy wygląda jakby stał w miejscu, jestem niemalże pod nim i moja linia (ponad 60 osób) ma niemalże zerowy przychód, jedynie nowe osoby na końcu coś kupują.A propaganda na grupie mówi, że tak dobrze nie było jeszcze nigdy i biją rekord za rekordem. Ciekaw jestem jakie wy macie progi % po tym owocnym roku pracy? Bo zakładam, że Ty Basiu zasuwasz. Bajeczki mówią, że po roku intensywnej pracy można jeździć jaguarem, masz chociaż te 12/16%? Co to zestawu katalogów za 39,90 zł tak, jest coś takiego ale powiedz mi szczerze ilu osobom POLECAŁAŚ tę opcję? Nie pamiętam dokładnie ale statystyki Pana Bez Włosów mówią, że osoby, które nie kupiły testera produktowego w 90% nie zarabiają i żeby koniecznie go opchnąć. Chciałbym zobaczyć statystyki tych, którzy kupili :D I jest wielki nacisk by tester opchnąć jeszcze na spotkaniu, od razu się rozliczyć by już chapnąć osobę do końca. Na każdej konferencji/wideoczacie jeden z najważniejszych punktów jest DOMKNIĘCIE czyli spraw by typ już nie mógł się wycofać. Ja zdarzyłem się z jedną sytuacją by ktoś kupił ten katalog i to też nie jest cały wydatek ponieważ wtedy TRZEBA kupić produkty o wartości chyba 100 zł albo punktów w przeciągu miesiącu aby konto się w pełni aktywowało. Więc w sumie na jedno wychodzi. No i co z tym płynem do kabin? Użyłem zgodnie z instrukcją a kamień jak był tak został. W Souvre owszem DA się zarobić ale polega jedynie na wyzysku rodziny i znajomych, często nieświadomym a nie sprzedawaniu produktu. Taki "biznes" jest sprzeczny z moimi przekonaniami. Od bliskich zachowujecie 30% dla siebie, od znajomych zabieracie 50 zł za każdy sprzedany tester z ICH pieniędzy. To nie firma wam płaci tylko znajomi. Prowadzący spotkania może kupić tester 50 zł taniej ze sklepu i zachować pieniądze dla siebie. Ciekaw jestem jak to liderzy argumentują bo o tym usłyszałem tylko właśnie od tych znajomych. "Nagroda za pracę?" 50 zł za godzinę (w wyniku powodzenia) brzmi aż za dobrze by było w pełni uczciwe (przynajmniej moralnie). Ale może dlatego tak bardzo wpychają te testery. NIE KUPUJCIE testera na spotkaniu, oni będą naciskać bo wiedzą, że jak pójdziesz do domu i przemyślisz to się nie zgodzisz.

Wow
@Tragedia

Czytając twoją historię widzę, że miałeś bardzo podobnie jak ja. Etat rzucony, praca wykonywana na okrągło, obietnica pomocy, a jak przyszło co do czego to dyrektorzy wyskoczyli na podbój innych miast - kontrola pracy raz dziennie i mimo że ktoś się naprawdę starał to w kółko było za mało i głupie argumenty wystrzeliwane z ich botowskich umysłów sprawiły, że rzuciłem to wszystko i dzisiaj już tylko się śmieje, że dałem się namówić... Krakanie z takimi mlm owymi wronami sprawiło, że dużo kontaktów się urwało... No cóż, człowiek uczy się na błędach.

Niesamowite

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, 99% osób w tego typu firmach siedzi na brudnej podłodze, oddaje nie zarabia pieniądze oraz godność. Pierwszy kontakt z konsultantem oraz całym arsenałem technik manipulacji oraz perswazji przez takiego wykorzystywanym, przykrytym uśmiechem oraz chęcią "umożliwienia zarobku" osobie nowej przeważnie skutkuje umówieniem się na kolejne i zapoznanie z funkcjonowaniem firmy. Wszystko zostaje przedstawione w sposób celowo napisany tak, aby nowa osoba nie dostrzegła, że o ile nie zapędzi w firmę utraty godności, własnej opinii, połowy rodziny, przyjaciół oraz znajomych ( po czasie i całości) tylko i wyłącznie straci. Sposoby wywierania wpływu oraz manipulowania człowiekiem wykorzystywane, może i nieświadomie przez konsultantów nadają się na temat magisterki z socjologii bądź psychologii. Zdecydowanie nie polecam firm o strukturze MLM, jak ta, ponieważ dla zdecydowanej większości ostatecznie kontakt ten skończy się poczuciem naruszenia prywatności, oraz odczuciem nieustannego przymusu. Ponadto tego typu korporacje są jedynie legalną wersją słynnych firm piramidowych z kilkoma zmienionymi zasadami działania. A miażdżąca większość pracowników (ujmując ludzi rozpoczynających łańcuszek namawiania) nie zarabia, a traci pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o S'OUVRE - Inowrocław

• Jak się pracuje w S'OUVRE?

Zobacz opinie na temat firmy S'OUVRE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S'OUVRE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 79 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S'OUVRE?

Kandydaci do pracy w S'OUVRE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S'OUVRE
3.5/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Al. Okrężna 8
    88-100 Inowrocław