counter
3 12 17 5 1
Kacper Nowy wpis

To prawda co piszą ze firma upadnie?

Pan Tadeusz Nowy wpis
@Kacper

To nie prawda.

Ala Nowy wpis

@Yy a to nad firmą wisi widmo upadku?

Tak2Nie
Yy Nowy wpis

W kwietniu będzie głosowanie nad waszym istniem, Ciekawe jak wypadnie ,tylko żywa firma może spłacać długi ,

Paweł

Widziałem informacje, że firma w restrukturyzacji, czy podzielicie się informacją, jak jest aktualnie i czy warto aplikować?

TakNie1
Yyy
@Paweł

3 mln długu

Tak2Nie
Karma
@Paweł

Firma w restrukturyzacji od 4 lat ????

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Karma

Dodam jeszcze jako byly oracownik ze pracowalam tam na dwoch stanowiskach jednoczesnie dwa lata bez zadnej pomocy. Po dwoch latach gdzie mialam juz tego dosc I zglaszalam problem szefom dostalam mozliwosc wyboru jednego ze stanowisk. Kiedy wybralam zwolnili mnie pod pretekstem zmian organizacyjnych ????

Allach

Jest tak sobie

Marek
@Allach

Piszesz o pracy bez wielkiego entuzjazmu, a ja chciałby dowiedzieć się jakie są według Ciebie plusy zatrudnienia. Firma obecnie szuka konstruktora mechanika i oferuje współpracę z doświadczonymi projektantami oraz pracę przy użyciu najnowszych narzędzi projektowania 3D. Napisz, co sądzisz o tej rekrutacji i czy warto aplikować?

Allach
Użytkownicy czekają na odpowiedź 405 dni.

Czy naprawde jest az tak zle?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 425 dni.

Czy w Profilogic Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Tak1Nie1
Radek

Szkoda, że tak się potoczyły losy firmy, ludzie stracą pracę.

Ty

Upadłość

Tak1Nie1
Wiktoria

To forum pracownicze umożliwiające ocenić pracę, atmosferę a rozliczenia między firmami został niewłaściwie skierowane.

Ty

Nie polecam.(usunięte przez administratora)kasę można odzyskać tylko w sądzie .

Tak4Nie
Teresa

Dobrze by było jakbyście dzielili się na tym forum informacjami oraz doświadczeniami jeśli chodzi o rekrutacje do Profilogic. Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje oraz na jakie stanowiska? W związku z tym, że jest to firma która zajmuje się projektowaniem i budową maszyn oraz urządzeń dla przemysłu, jakie umiejętności oraz predyspozycje są potrzebne do pracy na konkretnych stanowiskach? Jak weryfikowane są umiejętności kandydatów orz jakie są możliwości rozwoju zawodowego? Zachęcam do odpowiedzi na powyższe pytania, ponieważ będą bardzo przydatne dla innych osób.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Profilogic Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Profilogic Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Karmelkowa 66