POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j.

ja Nowy wpis
Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Trwała długo, ponad godzinę. Różniła się zupełnie od rozmów ,które przeprowadzają osoby rekrutujące z korporacji. Rozmowa była z właścicielem. Przyznam że nie była łatwa i była blisko związana z działalnością firmy. Były dwa etapy. Rozmowa z właścicielem w pierwszym etapie. W drugim egzamin z wiedzy, którą trzeba było przygotować po zapoznaniu się z materiałem wcześniej przesłanym na maila. Ogólnie bardzo pozytywnie...

lis Nowy wpis
@ja

???????????? To jest klasyczny przerost formy nad treścią. I jak? Pracujesz tam? ????

anonim Nowy wpis
Inne

Moja uwagę zwrócił ten taki wątek jakoś z czerwca, gdzie ktoś sugerował chyba problemy z płynnością finansowa, padła jednak jasna odpowiedź, że kasa jest zawsze na czas. A czy wiecie już może jakich wysokości możecie się jej spodziewać od kolejnego roku? może wtedy bym aplikował, ale to już zależy jak u mnie rozmowa pójdzie w porównaniu do tych poprzednich relacji

Pozytywnie
Inne

Rozmowa kwalifikacyjna (przynajmniej moja) trwała około 2h, pierwszy raz byłam na tak długiej rozmowie rekrutacyjnej. Trochę za długo ale co się dziwić, to ich firma. Właściciele chcieli wiedzieć jak najwięcej szczegółów, opowiedziałam cały okres swojej pracy i nabyte doświadczenie, punkt po punkcie zgodnie z CV. Widać po właścicielach, że nie chcą zatrudnić byle kogo. Zależy im na poznaniu osoby, z którą będą współpracować. Zrozumiałe. W porównaniu do innych rozmów, które miałam w różnych korporacjach, tą mega długą rozmowę na pewno zapamiętam na długo :-)

Endo
@Pozytywnie

I nie "tą" tylko "tę" rozmowę.......

@Pozytywnie

Czyli przez ten cały czas zostało w większości opowiedziane to co było napisane na CV? i co dalej? po jakim czasie udało się uzyskać jakiś feedback i jaka była jego treść? Ciekawi mnie czy gdy ktoś otrzymuje ten negatywny to dostanie również jakieś szersze wyjaśnienie

Nick
@anonim

Jaka poważna firma magluje delikwenta przez 2 godziny z CV, punkt po punkcie? ????????

Człowiek Nowy wpis
Kandydat
@Nick

Myślicie, że mieli tak, że ktoś pisał nie do końca prawdę na swojej cv’ce i stad taka weryfikacja? To jak w sumie praca wygląda, jak wyniki są sprawdzane już po zatrudnieniu? Patrzą na ręce czy po dłuższym stażu ma się już w miarę luz? Ktoś był teraz wdrażany i opowie?

były

Pracowałem jakiś czas, praca bardzo fajna. Wczesniej bylem w innych firmach i teraz gdzie indziej jestem, mogę powiedzieć że POLMAIS daje sporo mozliwosci, problemy sa wszedzie mniejsze czy wieksze, tutaj zdecydowanie mniejsze. Nie ma idealnej firmy nigdzie. Wyplata byla na czas, produkty dobrej jakości, aczkolwiek konkurencja miala czasami troche lepsze ceny. Wyjazdy integracyjne również były. Są tam normalni ludzie i nie jak w innych firmach różnego rodzaje mobbingi. Szkoda że wtopili co nie co, oby wyszli z tego. Czy moglbym poleciec prace? Mysle że tak. Wiele firm mogloby sie nauczyc od sposobu dzialania z pracownikiem. Pozdrawiam całą ekipe POLMAIS !

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Inne

(usunięte przez administratora) Gdzie znaleźć potwierdzenie na tę informację? Jaki średni staż przy takich warunkach by się utrzymywał? (usunięte przez administratora)Zdarzają się problemy z płynnością?

Gość
Inne

Pensja wypłacana na czas.

Klient
Inne

Firma fajna i sympatyczna, ale za ostro popłynęli ze skupem chcieli chyba szybko zarobić dużo kasy, stad kasę niewiadomo kiedy zobaczymy.

Inne

(usunięte przez administratora) chciałam się zorientować na stronie z ciekawości na jakie stanowiska tu zatrudniają ale obecnie nie ma żadnych ofert, każą słać mail z ewentualnym zgłoszeniem. Więc rotacji obecnie nie ma? To pracownicy jakie mogą mieć warunki przy tym co tu opisują? Jak im płacą?

Inne

hej a dlaczego tak właściwie? to określenie mało mi mówi a chciałabym mieć lepszy ogląd sytuacji. Twoja jak przebiegała i ile czasu zazwyczaj trwa?

anonymous

fajna firma

Zostaw merytoryczną opinię o POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j. - Lubień Kujawski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j.
Przejdź do nowych opinii