Masuria Arte
counter
2 2 3 5 1
czapla Nowy wpis

Firma to jedna wielka oszczędność. Płatny dojazd z domu do pracy, płatna też zupa pracownicza- co jest przekomiczne. Szefowe z Warszawy co chcą tylko pieniądze liczyć a nie wydawać. O prowadzeniu hotelu nie mają pojęcia. Jeśli jesteś zaufanym pracownikiem (czyt. wróciłeś na przyszły rok na sezon po zamknięciu obiektu w okresie zimowym.)masz nawet umowę o pracę i najniższą krajową i premie uznaniową.. ale to zależy czy goście dużo pieniążków miesiąc temu zostawili. Zero podziękowania pracownikowi ze strony szewowych. Tylko klepanie w ramie i hasła „jesteś wyjątkowy, masz potencjał. Za rok trzeba zrobić to-tak tak tak i tak” Atmosfera beznadziejna i niepotrzebne obrażanie miedzy pracodawca a pracownikiem. Niestety goście to wyczuli i w tym roku znaleźli korzystniejsze hotele. Już od dwóch lat każdy krzyczy, że to Bieda Arte. NIE POLECAM, UCIEKAĆ

Anonim Nowy wpis

Witam jeśli ktoś ma talent sprzątania toalety oraz całego pokoju w 10 minut za najniższą krajową to jest miejsce dla ciebie.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Masuria Arte w mieście Ełk (), bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Masuria Arte - Ełk ()

Masuria Arte