JF Hillebrand Poland Sp. z o.o.
counter
3 2 5 5 1
Franek Nowy wpis

Jeśli firma ciągle się rozwija i powiększa więc siłą rzeczy muszą zajść zmiany żeby to wszystko kontrolować. Ważne, że mamy dobre miejsce do pracy i polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jan Nowy wpis
Były pracownik
 Rekomendacja

Wraz z nastaniem nowego zarządu firma zmienia się w korporację ze wszystkim negatywnymi następstwami tego procesu. Pracodawca nie ma nic do zaoferowania odchodzącej wykwalifikowanej kadrze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ULIK Nowy wpis

Nie ma ludzi niezastąpionych. Firma jest dobrym pracodawcą, więc nie przesadzajmy z narzekaniem!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewelina

JF Hillebrand Poland jest firmą o ogólnoświatowym zasięgu. Na swojej stronie internetowej widnieją w tej chwili wolne ogłoszenia o prace w dziale IT. Czy próbowaliście swoich sił w rekrutacji tam? Koniecznie opiszcie jej przebieg. Wasze opinie mogą pomoc innym użytkownikom w podjęciu decyzji dotyczącej zatrudnienia w tej firmie.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
spedycja Nowy wpis
@Ewelina

Firma wyspecjalizowała się w transporcie alkoholi. Praca w działach operacyjnych wiązała się z ogromnym zaufaniem że strony szefostwa i pełną możliwością działania w zakresie własnych obowiązków. Ogromnym plusem firmy była panującą rodzinna atmosfera, gdzie wszyscy byli równi. Wraz z nastaniem nowego zarządu firma zmienia się w korporację ze wszystkim negatywnymi następstwami tego procesu. Pracodawca nie ma nic do zaoferowania odchodzącej wykwalifikowanej kadrze.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259

Zostaw merytoryczną opinię o JF Hillebrand Poland Sp. z o.o. - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

JF Hillebrand Poland Sp. z o.o.