Opinie o Starotec GmbH w Erfurt

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Starotec GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Starotec GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starotec GmbH w Erfurt

Wiktor

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Wiktor

Jestesmy mocno zakorzeniona i nadal ekspandujaca firma na niemieckim rynku pracy. Tak wiec stale poszukujemy wykwalifikowanych pracownikow ze znajomoscia jezyka niemieckiego. Prosimy skontaktowac sie z nami telefonicznie pod numeren +49 (0) 361 301 14 18 lub mailowo przeslac aktualne CV na adres k.kuerschner@starotec.de

Cassini

Właśnie pobiłem nowy rekord. Zaczynam piąty miesiąc pracy na moim trzecim zleceniu. Jak na dziesięć miesięcy pracy w firmie Starotec to chyba niewiele. Poprzednie zlecenie zakończyło się w końcu lutego, gdyż firma w tym czasie nie miała zleceń (silne mrozy były w tym czasie w Niemczech). Mimo dobrej opinii, którą firma mi wystawiła w mailu do firmy Starotec to byli zmuszeni mnie pożegnać. Poprzednia zeitfirma w której pracowałem zmieniała mi zlecenia co tydzień, góra dwa trzy tygodnie. Jeżeli do tego dodać że wynagrodzenia jak i zaliczki wypłacane są w terminie, to firmę Starotec mogę każdemu polecić. Na koniec chciałbym podzielić się taką uwagą. Nasz opiekun Pan Krzysztof raz w miesiącu do mnie dzwoni z zapytaniem czy wszystko jest w porządku, czy nie mam jakiś problemów. Widać że interesuje się ludźmi którzy są do pracy wysyłani. W poprzedniej firmie nie interesowano się nawet tym czy szczęśliwie na miejsce dojechałem, a pokonywałem odległości rzędu 400-500 km. Jeszcze raz firmę polecam

@Cassini

Hallo Cassini, panska opinia o firmie bardzo nas cieszy. Duzo zalezy od postawy pracownika, a oceniamy, ze panska postawa w pracy jest bardzo pozytywna. Punktualne i zgodne z przepracowanymi godzinami platnosci, czy to zaliczki, czy tez wyplata sa podstawa. Generalnie dajemy pracownikowi duzo swobody w miejscu pracy, ale od czasu do czasu chcemy sie upewnic, czy wszystko jest w porzadku i czy ma on jakies problemy lub potrzeby. Pozdrowienia z Erfurtu :)

Cloud

Witam, pracuje w Starotecu i bardzo polecam wszystkim. Jest uczciwa firma z porzadnym rekruterem, ktory mi duzo pomaga. W poprzedniej firmie mialem problem z klasa podatkowa i wynagrodzeniem a tutak tego nie ma. Otrzymalem 1 klase podatkowa od pierwszego miesiaca i kasa tez jest zawsze na czas i zawsze sie zgadza.

@Cloud

Dziekujemy za mila, a rzetelna ocene naszej pracy. Wykonujemy po prostu nasze obowiazki, tak jak sie nalezy.

Patryk

Na jaka umowę można liczyć na początek? Czy jakiś socjal macie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Starotec GmbH? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Lakiernik samochodowy
Work-4-All Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk, Elektronik, Mechatronik - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
logo firmy Magazynier DPD w Niemczech- bez znajomości języka
Ideal Work Sp. z o.o.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Adam

Starotec GmbH Erfurt poszukuje hydraulikow, elektrykow, spawaczy, slusarzy oraz operatorow CNC. Chetnie mobilnych. Warunkiem jest jednak znajomosc jezyka niemieckiego, conajmniej na poziomie A2. Jezeli jest Pan zainteresowany praca w naszej firmie to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Namiary znajdzie Pan na naszej stronie internetowej.

Team Starotec

@Wydymany przez starotec 12.06.2018 16:58 Jestesmy mocno zaskoczeni panskim wpisem. Przez caly okres panskiej pracy w naszej firmie wychodzilismy na przeciw panskim potrzebom i problemom, ktore w zadnym z przypadkow nie powstaly przez nasze zawinienie. Jezeli natomiast nadal pozostaly u Pana jakiekolwiek niejasnosci zapraszamy albo do odwiedzenia siedziby nasze firmy, albo do podjecia bezposredniego kontaktu z nami, by te niejasnosci usunac.

Team Starotec

@MW swietokrzyskie cieszymy sie, ze jest Pan zadowolony z pracy w naszej Firmie. Zawsze traktujemy naszych pracownikow po partnersku. W koncu mamy wspolne cele i interesy. Bardzo dziekujemy za sympatyczna opinie.

MW świętokrzyskie.

Witam wszystkich,gorąco polecam jako pracodawcę firmę Starotec,miła przyjazna atmosfera,nie przesadze napewno jeśli napiszę koleżeńska.Pracuje w tej firmie stosunkowo krótko i jestem pozytywnie zaskoczony,żadnych problemów w każdej chwili pracownicy biura w gotowości do pomocy czuję się tam troskę o pracownika.Wyplaty czy też zaliczki wypłacane na czas bez stresu czy obaw o co kolwiek.Jesli szukacie pracy w Niemczech A trochę się obawiacie to lepiej nie moglibyście trafić.Ja sam przeszedłem do Starotec z innej niemieckiej firmy i żałuję tylko że tak późno.Pozdrawiam przy okazji cały personel firmy. M.W

Pracuję w firmie Starotec od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.Wypłaty i zaliczki zawsze w terminie,żadnych problemów.Firma dba o pracowników,bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Kto chce spokojnie pracować i być zadowolony znajdzie to w Starotec !

@anonymous

Dziekujemy za te dobra opinie o nas. Po prostu traktujemy naszych pracownikow jak kolegow.

Arcas

Firma godna polecenia. Z niczym nie ma problemów. Dobry kontakt. Kasa na czas, zaliczki dostępne. A do biura wcale nie trzeba koniecznie jechać bo praktycznie wszystko może odbywać się mailowo lub pocztą tradycyjną. Złego słowa nie powiem, poukładana firma, tak trzymać.

@Arcas

Dziękujemy za pozytywne opinie. Staramy się wyciągać wnioski z błedów popełnianych przez innych i ich nie powielać.

Cassini

W firmie pracuję od 15 sierpnia. Wcześniej pracowałem w innej Zeitfirmie z Erfurtu. Tamtej nie poleciłbym najgorszemu wrogowi. Zlecenia były bardzo krótkie i dosyć odległe od siebie. Tutaj jest to moje drugie zlecenie i tak bliskie poprzedniemu że nawet kwatery nie musiałem zmieniać. Wynagrodzenia też otrzymuję wcześniej. Powinno być na moim koncie 15-go, faktycznie jest parę dni wcześniej. Do tego co tydzień przelewane są na konto zaliczki, niezależnie od tego czy w danym tygodniu była wypłata. Dobrze zrobiłem że z tamtą firmą się rozstałem.

PiterSkier

Napisałem ze powiem jak było z kasom. Pieniondze przyszły punktułalnie do banku.. Wszyściutko sie zgadzało. I nawet podatek był od razu z pierwszej klasy. Nie tak jak było w innej fimie gdzie mnie liczyli z szustej. To byl wałek! Zaliczki dajom też co tydzień i bez proszenia żem zgłosił tylko jeden raz i oni przesyłali co tydzień. Ja mam troszku doświadczeń z takimi lajfirmami ale tutaj jest inaczej. Tylko pokuj żem musiał zmienić bo wifi nie było a wieczorm nudy ale mi też załatwili bez marudzenia. Teraz mam skajpa i moge z kobitom pogadać. Szacun!

PiterSkier

Przed nie całym miesiącem dostałem robote w Starotecu z Erfurtu. Tą firmę polecił mi niemiecki kumpel co z nim kieryś razem robiłem na budowie.Troche miałem pietra bo leitfirma i o firmie nic nie mogłem w necie wyczytać a ich stronka jest po niemiecku. Od razu dostałem fuche na bajerach i siedze tam do dzisiaj bo robota jest dobra. Nie szprecham zbyt dobrze, ale jakoś moge się dogadać i to jest tu bardzo ważne. Zaliczki daja regularni i nie musze się prosić tylko zadzwonić i jest dobrze. Zobacze jak będzie z wypłatom. Płacić mają do 15 sierpnia. Z biurem też się można dogadać. Tam jest jeden polak co mocno pomaga. Dobrze że mi powiedział cobym wzioł troche kasy na początek i nie miałem problemu. Jedyne, że trzeba na poczontkujechac do tej firmy do Erfurtu żeby podpisać umowe. Oni chcą każdego montera widzieć ale dali dobrą kawke (ha,ha,ha). A stamtąd pojechałem odrazu do roboty. Kwatere już miałem załatwionom. Pokuj jest okaj i robota mi się widzi. Narazie mi sie tu podoba. Jak będe więcej wiedział to napisze znowu

@PiterSkier

Hallo PiterSkier...Bardzo dziekujemy za pozytywną opinie! :) Naszym mottem jest : „Technika spotyka ludzkie podejście“. Od dobrych 15 lat pracujemy z ludźmi...i dla ludzi. Zatrudniamy fachowców na montażach, w utrzymania ruchu i przy pracach konserwacyjnych. Pracujemy profesionalnie, nieskomplikowanie i z pełnym zaangażowaniem. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i ciekawe, stabilne stanowiska pracy, stosując absolutnie uczciwe stawki godzinowe, gdyż w naszym przekonaniu doceniani i odpowiednio wynagradzani pracownicy są bardziej zmotywowani, a przez to osiągają lepsze wyniki. I tego się trzymamy! Pozdrowienia dla PiterSkier i wszystkich naszych pracowników! Team Starotec Erfurt GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Starotec GmbH - Erfurt

• Jak się pracuje w Starotec GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Starotec GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starotec GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starotec GmbH