Doradztwo Finansowo - Księgowe Kaczyńska Milena Kaczyńska

NIP: 7651395747 REGON: 300318550

Doradztwo Finansowo - Księgowe Kaczyńska Milena Kaczyńska

Opinie o Doradztwo Finansowo - Księgowe Kaczyńska Milena Kaczyńska

Miss J.

świetna współpraca, eleganckie podejście, jasne zasady. Pracowałam tam jako studentka. Nie było żadnych niejasności. Wątpliwości odnośnie współpracy były wyjaśniane na bieżąco. Odpowiednie miejsce dla osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z księgowością.

Zostaw opinię o Doradztwo Finansowo - Księgowe Kaczyńska Milena Kaczyńska - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Finansowo - Księgowe Kaczyńska Milena Kaczyńska