Dropak Piotr Krzywiński

Opinie o Dropak Piotr Krzywiński

Były

Tragedia żądzą k... i zło... W Tesco jest 1000 razy lepiej. Zabierają ludziom kasę niezgodnie z prawem pracy a Ukraińców trzymają w kurniku (dosłownie)

Uiok

Szkoda gadać co tam się dzieje oszukuje na wypłatach wykorzystuje ludzi do kazdej roboty najlepiej robic 24 na 24 Piotr to jest cwaniak i krętacz po prostu oszust.

małpa 666

Płacą poniżej naj niższaszej krajowej 8PLN na godzinę. Nie płacą nadgodzin a trzeba pracować w 2 soboty. Na rozmowie obiecanki cacanki. omijać z daleka!!!!

trzeciamałpa

Dobra spoko, ale nie można dać po sobie jezdzic a nie tylko pochylić głowe i zasuwać. Poza tym dla niektórych ważniejsze jest (usunięte przez administratora) niż praca

drugamałpa

Jak ktoś przychodzi narzekać a nie pracować to nigdy nie będzie zadowolony.

małpa

kierownictwo sie zmieniło ale czy na lepsze? pozostawiam to do oceny pracownikom

:))

Co do wypłat to nawet przed czasem, nigdy nie było opóźnienia!! Atmosfera zależy od dnia:/ ogólnie każdy patrzy tylko na swój tyłek..

PiotrC

Nie doprowadzi bo go już nie ma. Firma zmienia się na lepsze i bzdurą jest to, że trzeba się prosić o kasę. Wypłaty są zawsze na czas.

Aleksander

Ten Michał do doprowadzi do upadku firmy już niedługo, zero kompetencji...

masakra jakas zwalniają ludzi bez powodu i przyjmuja nowych , dwaj panowie rzadza chodz nie maja pojecia o prowadzeniu firmy . o kase tez sie trzeba prosic!

jjjjjjjj

tez nie polecam osoby będące wizytówka tej firmy jak kierownik i brygadzista sa tak straszna pomyłka tej firmy .Ciągła rotacja na hali produkcyjnej juz mówi sama przed siebie. Zero szacunku do pracownika .Kręcenie mataczenie porostu DNO

ania

Przyjmuja u was tam do pracy i jak sa zarobki

nnn

Nie polecam. Nieciekawa atmosfera, obcinają na wypłatach, czasem są nawet problemy z zapłata. A kierownik Michał T.- krętacz

Zostaw opinię o Dropak Piotr Krzywiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dropak Piotr Krzywiński