Opinie o Euro Consulting Dariusz Konieczek w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Consulting Dariusz Konieczek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euro Consulting Dariusz Konieczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Consulting Dariusz Konieczek w Kielce

Ania K.

wszystko robią dobrze: dobrze doradzają, dobrze przygotowują dokumenty, dobrze rozliczają i przede wszystkim dobrze... kasują

zapracowana

My - to znaczy moja firma - też dostaliśmy kilka baniek ale nikt kto z naszej firmy przygotowywał dane do wniosku nie zobaczył nawet grosza z tej kasy. Obowiązki były większe bo poza swoją robotą trzeba było przekazywać tej firmie kilogramy informacji a jak dostali kupę kasy to nawet dziękuję nie było.

strug 73

Hej Jadzia B. - fajnie Cię tu spotkać :) Ja też tak samo ich polecam.

dagmara

Mogę ich polecić, chociaż nie są tani. Ale napisali mi projekt i go rozliczyli a pieniądze skasowali dopiero jak miałam dotację na koncie.

Aplikowałeś do firmy Euro Consulting Dariusz Konieczek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
duży krzyś

ja tam wolę zapłacić, jeśli ktoś jest dobry to wtedy nic mnie nie interesuje tylko mam mieć dotacje na koncie, i już, a nie użerać się z urzędnikami i przygotowywać tony papierków, dotacje jak są duże to mogę się podzielić - tylko jeden warunek - firma musi być profesjonalna

k-14

mają swoją markę na rynku bo chyba działają już w temacie wiele lat, ale gdyby wnioski były proste do zrobienia nikt nie musiałby korzystać z żadnych firm tylko sam by sobie je przygotowywał i było by dużo taniej, po co robić dokumenty w taki sposób żeby rosły koszty zdobywania środków unijnych, to jest bez sensu

franki

a my dostaliśmy też coś około miliona, dlatego próbujcie bo z tego co wiem pomagają nie tylko dużym firmą ale i ludzią co dopiero zaczynają

sprawdzacz

idąc za radą zadzwoniłem i zapytałem, bardzo dobra obsługa i po rozmowie wiem dużo więcej

fx-colo

to spróbuj jordan2 tylko wybierz jakąś sprawdzoną, najlepiej przez znajomych bądź znajomych swoich znajomych, chyba lepiej zapłacić czasem nawet dużo i mieć bardzo dużo lub nie zapłacić nic i nie mieć nic, ja też kiedyś tak myślałem jak ty, ale już myślę inaczej, musisz znaleźć tylko dobrą firmę

jordan2

ja tam nie wierze w żadne firmy consultingowe, które każą se słono płacić za pomoc

karola

Popieram co mówi wladzia bo mnie też robili wniosek i dostałam pieniądze na rozbudowę miejsc noclegowych w moim domku na wsi. Zapraszam wszystkich do Nowej Słupi gdzie jest cudownie.

wladzia

A ja wierze ze tylu pomogli bo mi też pomogli i miałam swoją firme zamiast być na kuroniówce.

Biba

Tak mi się właśnie wydawało, Alaja brawo za odwagę wyłożenia kawy na ławę

Alaja

Ludzie nie widzicie, że sami sobie piszą te opinie...? każdy post to ten sam styl pisania. Kto w te brednie uwierzy

L.E.D.A.

Najpierw dwa razy sam próbowałem dostać dotacje, potem wnioski pisały mi 3 firmy i w efekcie od 2005 roku do 2011 nie dostałem żadnych pieniędzy - zawsze było blisko ale czegoś zabrakło. W 2011 roku trafiłem do Euro Consulting w Kielcach i od razu za pierwszym razem dostałem pierwszą dotację a potem w 2013 roku napisali mi drugi projekt i dostałem drugą dotację. A teraz - to znaczy w przyszłym roku chciałbym kolejną i myślę że dadzą radę.

Piotrek

SUPER, SUPER, SUPER DOSTAŁEM PRZEZ NICH SPORO KASY I SIĘ KRĘCI.

Jadwiga B.

Podziękowania dla Pana Dariusza za pomoc w pozyskaniu środków unijnych na rozwój mojej rodzinnej firmy.

waldi

Są nieźli, polecił mi ich kumpel któremu napisali projekt na warsztat samochodowy i teraz ma firmę i utrzymanie dla rodziny. Ja wróciłem z Norwegii i miałem za zarobioną kaskę postawić dom weselny ale na szczęście dostałem namiary na Pana Darka z Euro Consulting i napisał mi projekt tak że oszczędziłem 65% co dało ponadd 400 tys zł. Teraz mam biznes i oszczędności na dalszy rozwój, ale czekam na nowe dotacje bo stare się już skończyły.

T.W.

A ja myślę że takie firmy nie powinny istnieć bo ci co sami piszą dokumenty aby dostać dotacje nie mają szans ich dostać w konkurencji z leniami którym piszą dokumenty firmy konsultingowe.

Kruk

Ja dostałem dotację nic nie robiąc - odpowiedziałem tylko na kilka pytań jakie dostałem od pani Haliny z Euro Consulting i dostałem gotowe dokumenty - pierw ankietę a potem biznesplan. Firme miałem 1 rok zgodnie z podpisaną umową a potem wszystko sprzedałem i wyszedłem sporo do przodu. Jak będą nowe środki to jeszcze raz z nimi sprobuję żeby mi napisali biznes plan i mysle ze to jest najlepszy sposób na swój biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Consulting Dariusz Konieczek - Kielce

Euro Consulting Dariusz Konieczek