Opinie o Tita s.c. Izabela Czechowska-Noga Sylwester Noga w Koziegłowy

Tita s.c. Izabela Czechowska-Noga Sylwester Noga
1 2 27 5 1
Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Tita S.C. Izabela Czechowska-Noga Sylwester Noga? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Tak3Nie

najlepszy

Wykwalifikowany ile ci zapłacili za ten wpis kłamiesz jak sylwester az mi sie komputer zawiesił prawda jest tylko to co wyżej koledzy piszą a i tak są delikatni w swojej opini ja do dziś nie jestem rozliczony i pewnie nie będę

wykwalifikowany Nowy wpis
@najlepszy

wystarczająco dużo aby zamknąć pysk nierobom i osobom które mają problem z alkoholem w pracy o nieróbstwie nie spomnę

wrocław

Popieram w 100% problemy z płatnościami Pan Sylwester Noga do dziś nie zapłacił

wykwalifikowany Nowy wpis
@wrocław

dostałeś świadectwo pracy a tam jest napisane że w ciągu 7 dni możesz odwołać się do sądu pracy jeżeli było coś nie tak a ty nie zrobiłeś nic więc nie pisz że ktoś cię oszukał na forum publicznym

JOD

Poszukuję poniższego sprzętu używanego bezprawnie przez- zagadka- domyślcie się kogo: Zagęszczarka BOMAG BPR100/80D nr seryjny 101690351531 Walec trenczer BOMAG BMP 8500 nr seryjny 101720122143 Obudowa do wykopów producent KOPRAS ( boks typ 60 15kpl., nadstawka typ 60 15szt., wstawka do rozpory tyl lekki L 0,4M 90szt. , wstawka do rozpory typ lekki L 0,8m 12szt. ) rok produkcji: 2014 Walec do gruntu BOMAG BW213 DH-4 nr seryjny 101583141100 Maszyna budowlana MECALAC 714MW nr seryjny 80138 Koparka gąsiennicowa CATERPILLAR 323DL nr seryjny SDC00304 płacę za informację

@JOD

Temat nie aktualny przedmioty się odnalazły

kopacz Nowy wpis
@JOD

chłopie zastanów się co piszesz bo te przedmioty to nie igła w stogu siana jak ktoś pracuje w branży

Dla pracodawców

sami swoi
@Kazik

kasa za nieróbstwo

Życzliwy

czy Pan Noga dalej jest dłużny środki?

spx
@Życzliwy

jeżeli ci wisi kasę to można ją dochodzić na drodze sądowej więc na co czekasz jeżeli publikujesz to na forum dostępnym dla wszystkich to masz niepodważalne dowody aby odzyskać to co tobie się należy chyba że piszesz aby tak sobie napisać

Robert

Oszust i tyle.Wykwalifikowany to jego wierny pracownik przydupas i konfident. WYSTARCZY spojrzeć na wykwalifikowanego pracownika Nogi chudzina bezzębna.Noga zamiast wypłacać kasę inwestuje w myjnie i w sprzęt. TWOJA premia Umyjesz auto dostaniesz pozwolenie na foto i na Facebooka He He He .

wykwalifikowany
@Robert

puknij się w łeb zanim coś jeszcze napiszesz, porządek to też obowiązek nieroba

j.kowalski39@yahoo.com

gruby

To prawda tez tam pracowałem zwykly oszust nie jednego wykrecil.

Wykwalifikowany

Płacą mi za moją pracę i tak niech zostanie nieroby :)a bzdury w internecie każdy może pisać.

gościu

Wykwalifikowany gdzie ta tita?

WYKWALIFIKOWANY

Szanowni Panowie czytam to i sam nie wierzę bo ci co to piszą to banda nierobów i twórców kłamstw z zemsty bo zostały im wytknięte ich błędy oraz nieróbstwo, pracuję już 4 lata, jak w każdej firmie poślizgi się zdarzają ale po zastoju wszystko powraca do normalności, właściciel inwestuje w sprzęt aby było czym pracować i wymaga dbałości o niego, niestety te wszystkie szuje które po piszą mają to gdzieś, a najczęściej ich współpraca z firmą TITA kończy się za alkohol lub nieróbstwo, dla takich ludzi nie ma tu miejsca ale lepiej pisać bzdury na necie niż wziąć się do pracy. Panowie pozdrawiam was i życzę wielu sukcesów w lepszych firmach i wielu z was próbowało wrócić ale drzwi dla was były już zamknięte ( każdy kto odszedł został rozliczony do końca taką mam wiedzę, a ja pracuję dalej i jest mi tu dobrze )

cześć

Porażka. Gość dużo obiecuje a tak naprawdę inwestuje w siebie i w nowy sprzęt. Zalega z wynagrodzeniem .złodziej naszych pieniędzy.

cochon

Witam . byłem pracownikiem w tej firmie ponad 3lata problem polega w tym ze szef sylwester obiecuje dużo. Firma potrafi 2mc nie wypłacić pensji. O tygodniowkach nie pisze żart. Dużo chłopaków odchodzi bez niczego.mozna się dorobić garba i zapałek. Pozdrawiam

pif

Rzetelna firma u syļwka ha ha na pewno w 100% KANCIARZ KRĘTACZ OSZUST !

tik tita tak

Jak miło. Szukam pracy i wpadam tutaj ta firma to dziadostw.Noga wygórowane myśli tylko o sobie. Bogaci się na krzywdzie swoich pracowników (niewolnictwa) dostajesz umowę minimalna pensje +obiecująca premia (a to i tak za dużo) pensja zależy od przelewów i humoru . Premia tyko na umowie. Postaw się a wywala na ZBITY Pysk bez niczego. Beznadzieja wyzysk w biały dzień. The Gilß Fü

wielbiciel

Ja tez pracowałem u nogi. H anie firma potrafi nie płacić przez parę tygodni tez wzywał .ciężka praca bez obiecanej premi.

Rafał

Gość nie wypłaca. Kłamie wyzywa okrada wielka porażka

Romek

Porażka. Firma nie wypłacana.właściciel tej firmy potrafi być miły przed przyjęciem a później wyzwiska. Nie polecam.Obiecuje tygodniowe wynagrodzenie a dostajesz po 3miesiącach. NIE POLECAM. Kłamca oszust

robol

Firma nie wypłacalna. Szef Sylwek traktuje nas pracowników jak psów.

Zostaw opinię o Tita s.c. Izabela Czechowska-Noga Sylwester Noga - Koziegłowy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie