Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran

Gostchorze

Opinie o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran

PP

Syf (usunięte przez administratora) jak u Baryły .Tam to same wiejskie przygłupy robią albo tacy co euro pierwszy raz widzą.Robi tam KASPRZAK frajer (usunięte przez administratora) na maxa (usunięte przez administratora) jemy w ryja

maciek
@PP 18.12.2017 16:30

praca spoko ja sie zwolnilem i wracam spowrotem po trzech miesiacach.

Bartek91

Panowie co powiecie o tej pracy bo planuje tam jechac, mam niedawno skończone 18 lat? Nie slucham wypowiedzi nierobów

@Bartek91 04.11.2017 21:31

kolego jak chcesz kombinowac ze zwolnieniami lub udawac ze pracujesz to nie tu ,jak bedziesz pracował uczciwie to zarobisz około 2000 euro ,ja tu pracuje od 5 lat ,nigdy nie było z wypłatą problemów ,a nie jak w innych firmach ,tylko zaliczki na poczet wypłat ,i czekanie na kase po 2 miechy , dowóz i przywóz do pracy zapewnia firm ,dla pracowników nawet popier do du.....y kupuja ,masz zapewnione wszystko tylko jedzenie własne

Marek

To jak Lewy juz nie pracuje to do kosciola idz sie pomodlic ja slyszalem ze po nowym roku wraca bo nikt nie chce pracowac z takimi debilami

KTOŚ

Lewy już nie pracuje :) czas na pozytywne zmiany

Dariusz .K

W syfie byłem i pracowałem ale się zwolniłem ,zapiernicz na maxa i same pijaki.

L
@Dariusz .K 13.10.2017 11:41

nie zwolniłes tylko cie wywalli panie dariusz

Adam

Szukam osoby ktora powie mi cos wiecej o lewandowskim sprawa pilna prosze podac mejla to napisze I pogadamy

Konstantynopolitanczyk

jak nazwac te firme?? W sumie w polsce luzik ale w belgii z kieownikiem idzie zalatwic tylko buty i spodnie robocze na strat nie dostajesz nawet glupiej calowki bo żydza a o nożu do plastiku to ja nie wspomnie reasumujac kierownik nie kompetetny co drugi to pijak rano jeszcze od niektorych jedzie na kilometr praca od 10h min do 15 h wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. A ludzie boja sie giellmanowi postawic a on zaciera roczki i wszystkich rucha. Ps polka polaka okrada

SYF SYF

JEDEN WIELKI SYF TAK ZWANY KIEROWNIK LEWANDOW SKI JEST NIEDOROZWINIĘTYM CHAMEM WIEKSZOŚĆ LUDZI ZWALNIA SIĘ PRZEZ NIEGO ,CZUJE SIE TAM BOGIEM ALE I NA NIEGO PRZYJDZIE CZAS A CO DO PRACY JAK KTOS LUBI BYĆ NIEWOLNIKIEM ZA 7 MOZE Z CZASEM 8 EURO TO ZAPRASZAM DO NIEWOLNICZEJ PRACY POD BATEM GILMANA NASTĘPNEJ ŚWINI NIESZANUJĄCEJ LUDZI ,PRACA OD NOCY DO NOCY CZĘSTO PO 12 -15 GODZIN I TYLKO 30 MIN PRZERWY .TYLKO NA ZBROJENIACH JEST JESZCZ W MIARE NORMALNIE .JEDEN WIELKI SYF OMIJAĆ

CO UCHO LEWEGO JESTEŚ K.....E

Roki

On nie posówa brudaski tylko jego w dupe walą geje

maciek

złapałeś go za reke że wypisujesz takie bzdury

robot

firma krzak , a "kierownik" w belgi to jedna wielka porażka na niczym sie nie zna tylko rżnie w automaty w knajpach,i urzęduje z najtanszymi mużynskimi dziwkami ,i na okrągło drze jape,burak i cham ,nie puszcza ludzi do domu po 2-3 miesiące. zdecydowanie nie polecam

abc

to po co piszesz żale zostaw dla siebie zazdrośniku

abc

Naucz się poprawnie pisać,a największym uchem to ty jesteś?

Pawel

Totalny wyzysk tam tylko nieliczna część ludzi nie narzeka ponieważ podlizuja się lewandoskiemu i donoszą na innych co się dzieje na kwaterach a przez to puszcza ich do domu często a reszta siedzi jak w kryminale lub obozie pracy bo nie puszcz do domu tak jak mówiono na rozmowie,jest całkiem co innego gupie odżywki i nie tylko. Pytanie trzemu tyle ludzi co tam jedzie szybko rezygnuje!!! Olo to okaz który nic nie robi guwno się zna na robocie a utrzymuje się bo co tydzień jest kierowcom Rysia oraz uchem które dobrze nadaje i jak co nie które osoby.

Popieram

Masz racje wiejskie głupki

Głupek to z ciebie

AAAAAAA

W tej firmie to same wiejskie głupki pracują .

internet2

A ten hetman to kto taki i co on to robi to jakiś kierownik

internet

hetman to chodunaj, jak komuś nie pasuje to po tygodniu wraca i droga wolna

Peter

Ja tam pracowałem ,potem była sprawa w sądzie i po 8-latach oddali kasę,Co do urlopów to tez dostałem ale PIP ich tam trzepał .

obojętny

ja tam nie pracowałem i nie pracuje jeżeli jest tak zle to podajcie o mobing.

casper232

wescie pszestancie ta firma to poraszka

Dans135

Pracuje dopiero miesiąc Lewandowski musi się leczyć na nogi bo na głowe zapuźno tak pozatym trzeba uważać by nie zginąć i w pracy i na drodze bo niektórzy kierowcy optimum powinni być kierowani na dodatkowe badania. Normalnych Polaków to jest niewielu większość to uszy Lewego.Warunki mieszkaniowe nienajgorsze co do wypłaty to napisze nastepnym razem jak wezme. Jak się będziesz kontaktował przed wyjazdem z Lewandowskim to pytaj gdzie trafisz,jak na panele to sobie daruj czyt.wyżejPOZDRO1

marek

Dzięki Lewandowski emu przestałem pić alkohol

Peter.R

Banda.Nie polecam

Wiadomo Kto online

Witam wszystkich.Ja pracowałem w tej firmie w 2008 roku na nie jakich szalunka Doka ,praca bardzo ciężka,robiliśmy nawet po 15-godz dziennie spałem na stojąco ,robota w błocie,deszczu itb.Co do kasy to miałem 8-eur na godzinę to nie było tak żle bo za miesiąc miałem od 1500-2000 tys euro ale od noszenia na plecach paneli Doka o wadze od 70kg do 100 kg kręgosłup mi padł i po robocie. Dostawałem marne zwolnienie nie całe 1700 zł Polskie i po pracy. Po tylu latach czekam na wyrównanie chorobowego bo było za niskie. A tak co do firmy kasa na czas ,zaliczka na czas,Pan prezes Władek OK człowiek ,nawet z nim ostatnio rozmawiałem i był ok. Wrócił bym do firmy ale już nie na szalunki.

Piotr

Jak tam nie jaki Lewando..ki cały zasrany brygadzista jeszcze wami tam pomiata..

olo

Jak byś pracował to byś głupot nie pisał tylko pracował gilleman was po dupie kopie a wy zapierdalacie jak osly

polanek

Nie jestem synalkjiem prezesa jestem pracownikom jest ciężko nie powiem że nie ale pracuje i nie nazekam tak jak co niektórzy pracowalem w Polsce przez 12 lat i żyłem od pierwszego do pierwsze a pracujac tu przez dwa lata pracy odlozylem 97 tysięcy

olo

Pewnie te wpisy pozytywne to synek prezesa wpisuje,firma istnieje bo zawsze znajdą się barany co lubią być wyzyskiwani a Gillman kopie ich po dupach ,polak jak polak za euro się poniża norma w tym kraju.A ile ludzi się przewineło to lepiej nie pytać .Masakra

skoro tak ciężko to dlaczego firma nie upadła i dobrze prosperuje ? zamiast narzekać publicznie, polecam się wybrać do "kmiota" i pogadać,bo też jest człowiekiem . Jestem zadowolonym pracownikiem polecam.

Marnie

Kazik

A ile tam płacą

Paweł

Ta firma to szkoda pisania ,omijać ,omijać ,omijać

Kary

Syf,wyzysk a nie jaki Lewan...ski to kawał gnoja,miałem sprawę z tą firmą za zaniżanie składek ZUS i przegrali.Jak ktoś lubi obóz pracy to zapraszam

FAN KOŁCHOZU

Firma " KRZAK"jak ich wiele w Europie ogólnie dziadostwo i tyra na maxa!karygodne środki transportu{można porównać do igrania ze śmiercią!}byłem pracownikiem cegielni warunki mieszkaniowe koszmarne,pokoje zgrzybiałe,smród i miło spędzony czas w towarzystwie szczurów!stawka zdecydowanie za niska jak za taka pracę.Obecny kierownik nadaje się do postawienia przed sądem pracy za traktowanie pracowników albo spuścić porządne wpier...!?to zależy jak kto rozwiązuje swoje sprawy!!!

Adam

Ha Ha Ha ta firma to porażka , miałem z nimi sprawę sądową o zaniżanie składek,przegrali ,mają sprawy z innymi pracownikami,zarobki marne,(usunięte przez administratora)nie jaki (usunięte przez administratora)tam w Belgi jest prawą ręką prezesa totalny kmiot,nigdy więcej takiej pracy w takim zakładzie .

Wkurwiony

Syf

Kasprzak

Ja też tam pracuje ale mam ogólnie ta pracę gdzieś

Hetman

Pracuje tam ale nie mam wyboru ,zarobki w Belgi śmiech na sali,za urlopy nie płacą ,wiem że ludzie się tylko sądzą z tą firmą ,czas się zawijać do innej firmy

Klimek

Ta firma to jedna wielka banda oszustów i praca dla pijaków i wieśniaków

ali

Ty jesteś głupi pajacu

rysiek

albo ty jesteś glupi albo spałeś jak to pisales

Pawel

Nie dla ludzi którym się pracować nie chce i psuja opnie na zachodzie. Ogółem celujący.

bartas

Najlepsza praca jaka miałem do tej pory pieniądze zawsze na czas. Marudza ludzie którym się pracować nie chce. Pozdrawiam Prezesa

ali

Koszmar i nic innego jak ktoś pracuje w Belgi to za raz krengosłupy padają [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran - Gostchorze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran