Stol-Drew Zakład Stolarski Dariusz Sowa

Jasin

Opinie o Stol-Drew Zakład Stolarski Dariusz Sowa

Ser

Czy w firmie posiada związek zawodowy? Jeśli tak jak on funkcjonuje? Jak wygląda przysługiwany fundusz socjalny ?

@Ser 17.01.2018 12:00

Brak związków zawodowych i brak funduszu socjalnego.

ABC

Witajcie, pracy z miesiąca na miesiąc coraz więcej, ludzie na strzeblach prowadzących uznali, że jeden pracownik ma wykonywać obowiązki dwóch. Ciągłe podnoszenie normy, co za tym idzie większy stres o wynagrodzenie wypłata raz większą raz mniejsza, zależności tej jednakże nie znamy i raczej poznać nam nie będzie... gdyż nie otrzymujemy żadnych kart co miesiąc jak kiedyś z naszymi dochodami. Co do atmosfery, atmosfera negatywna przykłady brak, jakiej kole wiek relacji między pracownikami a ludźmi z wyższego strzebla... o przykłady nie trudno, poprzednia wigilia... Ludzie czyt. pracownicy nie są doceniani w żaden sposób, a dzięki nim przecież to wszytko prężnie działa... nieważne czy pracujesz 10 lat, czy też 3 miesiące uznania żadnego w postaci nawet podziękowania nie otrzymasz... o nagrodach, czy też uznaniach pieniężnych jak w innych firmach lepiej zapomnieć. Podsumowując, nigdzie nie jest kolorowo, ale tutaj przeważają barwy zimne.!

Worker

Od kiedy firma stała się spółką jest coraz gorzej. Pracownik kompletnie się tam nie liczy i nie jest doceniany a o jakimkolwiek socjalu można zapomnieć. Kiedyś były duże paczki i kasa na Święta a w tym roku  nas tak pracodawca docenił,że nie dał ani grosza.  Aaaaaa przepraszam !! Rzucili pare mandarynek na stołówke ,które im zostały ze spotkania Wigilijnego kadry kierowniczej i biura ,które zrobili sobie w restauracji greys. Żenada!!!!  Podwyżki ??? Tak ale norm.. bedzie trzeba zapieprzac jeszcze szybciej. Zamiast zarabiac wiecej to zarabiamy coraz mniej...

anonymous

Pracuje tam, jest ciezo i lekko ale zarobic idzie w tych 180 h/m jak chcecie idzcie do innej fabryki i walcie 240h/m i wyciagniesz 4 tys. Wole miec troche mniej niz spedzac zycie w pracy. Ps. A jak pisza kamentarze Ci co nie pravuja to niech zmienie prace bo ponoc jest 6, 7 bezrobocia to po co siedziec i marudzic nikt nierobow nie przymusza...

kierownik zzmiany
@anonymous 21.11.2017 20:06

Widać ze ta opinie pisał jakiś przydupas szefostwa albo kierownictwa... TAM BYŁ SYF JEST I BĘDZIE !!!!!

Xxx

Proponuję omijać szerokim łukiem odkąd firma przeszła w inne ręce jest tragedia Normy co 2 miesiące do góry maszyny nie dają rady a człowiek ma dać zenada

@Xxx 25.07.2017 21:09

nowy właściciel a kasa wyższa...rzeczywiście stolgówno..ludzie dla mnie wszedzie trzeba pracować ale nie wszedzie sie zarobi. gadanie, bo robic sie nie chce a kasa co miesiąc i wyższa niż była przed

Chyba Ponad 250 osob

zozola

dramat nie polecam obóz pracy to malo powiedziane normy wiecznie nie jasne ciągle mało maszyny wiecznie się psują ledwo zipią a ty tyraj na złomach ledwo klepanych mechanik magik cudotwórca ,reanimuje co się da ,kadra kierowniczo poganiaczy , wiecznie mało źle co do kasy wypłata co miesiąc magia raz się zgadza raz nie , obecnie ciśnienie atmosfera napięta jak by coś miało j....noć nikt nie wie o co chodzi . szef i kadra biegają jak poparzeni czekam na rozwój sytuacji i wysyłam CV

aaa

a ilu pracowników zatrudniają?

gol

Praca w dwóch lokalizacjach: Jasin 6-14; 14-22 , Brzeźno 6-14; 14-22; 22-6 a "nick Młody" ciekawe który to taki wylewny, bystry i pracowity? Szybciutko ocenić można jakim byłeś pracownikiem. TAki własnie poziom reprezentujesz.

Mlody

Stolgowno... haha Masz racje robilem tam 2 lata temu po pierwszy dniu wiedziałem ze długo tam nie porobię :D Liderzy tam to jedna wielka porażka karierowicze z Gniezna :D Atmosfera w parcy To jedno wielki dno nawet z toalety nie mozna skorzystać jak bedziesz dłużej niz minute to juz ci sapią :D Ostatnio rozmawiałem z znajomy z ktorym tam pracowałem na jednej zmianie i juz od paru dni nie robi tam :) Nic tam sie nie zmienilo od moich czasow a jest jeszcze gorzej wiedz wam ludzie mowi omijajcie to miejsce szerokim lukiem :D Pozdrawiam :D

...

a jak wygląda praca w tym nowym miejscu? w Brzeźnie?

zako

2 zmianowy 6-14 14-22, 2 soboty w miesiącu

miro

Witam, czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca tzn. jaki jest jej tryb (ilu zmianowy, ilość godzin, dni w tygodniu ?

maniek

Napracować się trzeba nie ukrywam ,ale płaca ustosunkowana do umiejętności .Jak przychodzi gość totalne 0 i chce taką kasę jak doświadczony pracownik to właśnie oni piszą durne komentarze.Ja pracuję 9 lat raz lepiej raz gorzej ale rodzinę można utrzymać .Jak chcą kokosy od razu to do Norwegii.A akord jak najbardziej ,jaka praca taka praca narzekają ci co chowają się po kontach z telefonem w ręku.

xxxxxxxxxxxxx

(usunięte przez administratora) stawka godzinowa normy jak na akordzie a do tego normy rosna w oczach kasa stoi w miejscu gonisz premie ale to sciem z motyka na slonce a obietnice ze ho ho gdzie tu logika jednym slowem tragedia żenada i bieda z nedza szkoda fatygi rowy kopac a nie tam

aco to

Praca w tym zakladzie to porażka stawka godzinowa a praca na akord(usunięte przez administratora)

a wiec tak nikt tam nie docenia pracownika maja cie gleboko w ... a caly ten szef to już w ogole!!!! ludzie przychodzą odchodzą i tak się to kreci nie licz na to ze ktoś cie doceni dostaniesz jakas podwyżke premie itp. jednym słowem masz jakies ambicje to nie zawracaj sobie czasu, chcesz przeczekać gorszy czas stol drew zaprasza emerytow rencistów i ludzi z agencji.

szkoda czasu na ten zakład!!

Stolarnia jak stolarnia, ale sama atmosfera w pracy, szok! Dzieci w przedszkolu się lepiej zachowują.(usunięte przez administratora)

Ludzie nie przsadzajcie ,każdy by chciał w kulki lecieć nic nie robić i brać kase .Co do agencji to prawda ale żaden normalny pracownik nie przyszedł.Najlepiej jak nie mają pojęcia a chcą kokosy.Ja pracuje 7 lat i nie nażekam ciężko jest ale ludzie to stolarnia a nie biuro.Co do kierownictwa to racja ale to już wina szefa ,ja ich olewam i robie swoje

nick

30dni pracy??? chyba coś popitoliłeś. Jeszcze nigdy nie pracowałem w niedziele a czsem w sobotę (za 100%) Lekko nie jest ale gdzie jest lekko? Można zarobić. Jaka praca taka płaca. Życie...

jak wyzej.. szczeze nie polecam. Stare dobre czasy juz nie powroca!! Jeden wielki [usunięte przez moderatora] im wiecej siana szefunio mial tym byl coraz gorszy, wiadomo co pieniadze robia z czlowiekiem. Czy da sie zarobic? owszem moze sie da tylko jakim kosztem 30 dni w pracy! zero zycia. co do kierownictwa pozostawie to bez komentarza.

Zostaw opinię o Stol-Drew Zakład Stolarski Dariusz Sowa - Jasin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stol-Drew Zakład Stolarski Dariusz Sowa