Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego

Wągrowiec

Opinie o Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego

Pan

mam pytanie, jaka jest obecny klimat u lindnera? jak u was stoją zarobki stolarnia lakiernicy tapicerzy operatorzy? jaka atmosfera w pracy? wielka harówka?

Q
@Pan 17.10.2017 14:27

Atmosfera (usunięte przez administratora) kosmiczna

Lolek

Nie polecam nikomu się zatrudniać w tej firmie. 1500 zł, umowa zlecenie przez kilka miesięcy. Pracuję tutaj ponad rok a dopiero niedawno temu dostałem umowę o pracę. Zarobki nie przekraczają 2000 zł. Za soboty (pierwsza zmiana) płacą 130 zł a za drugą zmianę w sobotę 180 zł. Kiepskie zarobi, nienormalny majster na stolarni, masa kapusiów. Obiecują złote gory i mówią o poszanowania dla pracownika a to nie prawda. Jak jesteś znajomym kierowników czy brygadzistów to od razu dostaniesz umowę i ponad 2000 zł na rękę, a jak nie jesteś kolesiem i nikomu w dupę nie włazisz to zarobisz 1500-1800 zł i nie dostaniesz nawet ciuchów roboczych. Nie polecam, sam się niedługo stąd zwalniam.

Stary

4000 zł po jakimś czasie, jak będziesz do ułożenia, pokorny i dobrze pracował/ła.... .... oczywiście w 2 miesiące :D

Nowy3

Na jaką kase mogę liczyc ,,, w tej firmie.

ona25

Witam jakie zarobki? bo wacham sie czy zmienic prace czytajac opinie:(

A

Dobrze że odszedłeś. Damy sobie radę bez Ciebie.

Czarny

Zarobki to śmiech na sali a pracownicy to w większości kondony

Dziadek Mróz

Stolarnia 2 zmiany lakiernia 3 .Klimat różny.Na stolarni jest ok.

szwagier

jak zarobki i klimt w tej firmie oraz jaki jest system pracy ?

gosc123

masz racje

Natalia

Widze ze niezle asy tu sa i co sie wywija chyba nie wroce na stare smieci

ciacho

Ale wy jestescie beznadziejni zacznijcie byc facetami a nie ciotani, cale zycie chcecie tacy byc jak macie cos do kogos to walcie bez posrednio do niego a nie zachowujecie sie jak dzieci a najlepiej to zony wyslijcie bo wy jaj nie macie.

maraz

Lakiernia jest zwami kibice lecha.

Ciasny Wiesiek

Napisz mu to na facebooku- na pewno przeczyta. Imię i nazwisko znasz... A nie zapomniałem. Tutaj jesteś anonimowy, to możesz sobie pozwolić

Ciasny Wiesiek

Lujek, jedno pytanie. Co tam jeszcze robisz? Podejrzewam że gdybyś tak pracował, jak narzekasz to juz dawno miałbyś ten swój wymarzony etat i nie musiałbyś tak często czyścić swojej wymarzonej szafki czy pakować rzeczy do torby. Nie wciskaj ludziom kitu, bo jeśli masz argumenty poparte rzeczywistymi osiągnięciami, czy rzetelną pracą, to w biurze załatwisz wszystko (oczywiście nie nadużywając). No i w kwestii sobót też spojrzą na Ciebie trochę prościej. A i do wypłaty nawet Ci dołożą! Tylko kim są ONI?

stary

Badzcie dla siebie w pracy bardziej wyrozumiali a bedzie nam lepiej sie pracowalo

Ciasny Wiesiek

Generalnie znaczna większość opinii dotyczy kilku pracowników i jakiegoś rozwalonego małżeństwa.Myślę, że szczególnie na takim portalu jak ten nie powinny być poruszane takie kwestie. Zawsze znajdą się takie osoby, które będą narzekać. Skoro wam tak źle, to co tu jeszcze robicie?? To nie obóz pracy, czy zakład zamknięty! idźcie sobie gdzie indziej. Nikt was nie trzyma. A jeśli nie macie jaj by walczyć o swoje u szefa czy kierownika, to chociaż publicznie anonimowo swych żalów nie wylewajcie. Czasem wystarczy pójść i porozmawiać... Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

SŁAWOMIR CEDRYK CIESIELSKI

SIEMA CZYTAM Z NIEDOWIERZANIEM WASZE OPINIE JAK DLA MNIE MASAKRA ALE FAJNIE JEST POCZYTAĆ COŚ O FIRMIE I PRZEKONAĆ SIĘ ZE NIE JEST CIEKAWIE POZDRAWIAM EKIPĘ Z LAKIERNI

nieznajomy

Żenada piszecie tylko o jednej osobie masakra , pamiętajcie ze tam jest więcej osób.Cała firma to wielkie bagno pracowników maja gdzieś tylko żeby harowali od rana do nocy najlepiej 7 dni w tygodniu , a przychodzi co do wypłaty to zawsze komuś odciągają .Słyszałem że pracownicy domagają się odzieży roboczej która sie należy a oni zastawiają sie inwestycją masakra pracownicy chodzą w łachmanach inaczej w szmatach gorszych z lumpeksu .

cyku

Z tego co wiem to płatność jest okey ale jeśli chodzi o umowę to do bani bo bym nie chciał pracować na zleceniówce bez możliwości korzystania ze świadczeń zdrowotnych i z braku pojścia na urlop a do tego brak liczonych lat stażu pracy i do emerytury

Anonim

Bo jeśli on ,,wynosi"to działa na szkodę firmy niech każdy wie co robi Przemek Brenk to jest kradzież !!!

Marcin

To prawda Przemek wynosi różne rzeczy z zakładu a reszta nieładnie Anonim

M

Generalnie składaj papiery po kilka razy bo nie wiadomo kiedy akurat potrzebują. Praca dobra, i zarobki niezłe.

WRC

Mógłbyś napisać czy są wolne miejsca pracy? Jaka praca dla "nowego"? Realne zarobki na początek? Pytam, bo szukam pracy i jestem zainteresowany tym pracodawcą.

młody

Pracuje tu kilka lat.Pracuje się dobrze.Zawsze można liczyć na pomoc starszych pracowników .

Zostaw opinię o Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego - Wągrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lindner Zakład Przemysłu Drzewnego