PPHU Roletex Dominik Majka

Dobczyce

Opinie o PPHU Roletex Dominik Majka

KK

Firma porządna. Wypłata na czas i to najważniejsze. Nie miałem nigdy problemów z pracodawcą.

WIS

dla mnie ok. nie ma się do czego przyczepić

lues

Wiadomo że każdy by chciał nic nie robić a kasę zgarniać. Niestety tutaj tak nie ma :) Ale jak się dobrze pracuje, to wynagrodzenie jest ok. Ja tam lubię swoją pracę

Miro

Dobre zarobki jak dla mnie i atmosfera ok. Dla mnie wszystko jest ok i nie narzekam.

Izka

Polecam. Naprawdę świetna firma! Zarobki ok!

oli

trudno się do czegoś doczepić. mi się dobrze pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy

Iwa

Uważam, że warto się tu starać o pracę. Atmosfera przyjemna, a wynagrodzenie ok.

miki

Praca jak praca. Wypłata na czas i to jest najważniejsze.

kos

Firma solidna. Jako pracownik byłem zadowolony z pracodawcy oraz warunków.

szybki i wściekły

Zgadzam się z Tobą mój przedmówco, ponieważ nie jest taka to bardzo dobra firma, jak ją chwalą. Jeśli chodzi o socjal, wypłaty to, są spóźnienia, kasa obcinana za każdą nawet najmniejszą obsówę nawet nie z Twojej winy, oczywiście że wszystko pod stołem jest załatwiane. W firmie dziwna atmosfera, porobiły się pewne gróbki, które są faworyzowane przez właściciela, a odwalają największą chałę. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy.

ha ha ha

Pozwolę się nie zgodzić z wcześniejszymi opiniami. Mam zgoła inne zdanie. Kasa pod stołem - to komentarz dotyczący uczciwości właścicieli

monia

Ja również mogę potwierdzić, że Roletex to dobra i rzetelna firma, która dba o swoich pracowników.

adam

Wspaniała firma. Dobre zarobi, miłą atmosfera. Właściciele wiedzą i przestrzegają przepisów prawa pracy. Wypłata zawsze jest w terminie.

John

Sam prowadzę firmę, miałem przyjemność współpracować z tą firmą. Mogę napisać, że firma jest uczciwa i rzetelna (zawsze wywiązywali się ze zobowiązań). Zatrudnia sporo osób w naszej okolicy, z tego co wiem pracownicy zawsze na czas dostają wypłaty.

Zostaw opinię o PPHU Roletex Dominik Majka - Dobczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Roletex Dominik Majka