Opinie o PPHU Roletex Dominik Majka w Dobczyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Roletex Dominik Majka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPHU Roletex Dominik Majka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Roletex Dominik Majka w Dobczyce

Wiesiek Nowy wpis

Ciekaw jestem ile i komu pan Majka płaci za te pochlebne komentarze. Pewnie ktoś z rodziny ma etat. Bzdury jakich mało. W internecie może pan napisać wszystko, ale jak jest naprawdę wszyscy wiedza. Brak szacunku do ludzi i ego takie że już w samochodzie się nie mieści. Prymitywne myślenie ze komuś imponują pana zarobki. Kompleksy i potrzeba udowadniania innym ze coś pan więcej znaczy. Pora się obudzic, znaczy pan tyle co wszyscy. Żal i tyle

ROLETEX Nowy wpis
@Wiesiek

Szanowny Panie Wieśku. Czy aby przypadkiem nie pomylił Pan osób lub firm? Żadna osoba o tym imieniu w naszej firmie nigdy nie pracowała, nie pracuje a także nie była rekrutowana. Jeśli ma Pan jakieś prywatne uprzedzenia, animozje proszę o ujawnienie prawdziwego imienia lub kontakt w celu wyjaśnienia sprawy, gdyż jest to portal opiniotwórczy o pracodawcach, na którym Pana prywatne frustracje nie powinny być publikowane. Ukrywanie się pod pseudonimem "Wiesiek" jest prymitywne, niekulturalne. Pora się obudzić. Żal i tyle :)

Barbara Nowy wpis
@Wiesiek

Ma pan racje, ze firma roletex to najgorsze co mi się mogło przydarzyć. Gwarancji nie uznaja, trzeba zapłacić a montują tak żeby wystąpiły usterki. Jakość wyrobu nie jest najlepsza Pracownicy są chamscy z kierownictwem nie można się skontaktowac

Sylwia

@SO1 nie ma nigdy problemów z terminowością wypłat?

marek Nowy wpis
@Sylwia

Wypłaty są zawsze w termnie.

SO1

Dla mnie praca jest ok. Zarobi w porzo i nie ma jakiegoś ciśnienia. Kasa jest zawsze o czasie.

Marcin P.
@SO1

Jak najbardziej!

Maria

Na stronie internetowej PPHU Roletex, znajduje się informacja, że przedsiębiorstwo to poszukuje osoby do pracy na stanowisku Pracownik biurowy. Dla osób zainteresowanych ofertą, pozostawiam link: http://www.roletex.pl/szukamy-chetnych-pracy/ Czy aktualni pracownicy, którzy zaglądają na wątek, mogliby napisać czy warto starać się o tę pracę? Na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji?

Zbyszek
@Maria

Po prostu być soba. Właściciel firmy to normalny człowiek. Szanuję i polecam!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPHU Roletex Dominik Majka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zbyszek

Polecam. Wszystko się zgadza.

Praca nie wymaga jakichś nadzwyczajnych kwalifikacji. Raczej nie przychodzi się tutaj odpoczywać, bo zawsze jest coś do roboty. Warunki zatrudnienia uważam, że są odpowiednie. Pensje adekwatne do stanowiska i związanego z tym nakładu pracy. Osobiście nie mam na co narzekać.

Maria

To dobrze, że odpowiada Ci praca w PPHU Roletex. Napisałeś, że jest tam dużo pracy. A na czym konkretnie ona polega? Na jakim stanowisku pracujesz?

Nie ma tu jakiejś dużej rotacji. Jak ktoś odchodzi, to zazwyczaj dlatego, że się przeprowadza, idzie na emeryturę, albo z innego tego typu powodu. Zarobki są ok. Nie ma na co narzekać. Fakt, trzeba pracować.

Maria

@tasol a możesz napisać coś więcej o warunkach? Czy poza podstawową pensją, PPHU Roletex oferuje jakieś dodatki typu prywatna opieka medyczna, premie lub karnet sportowy? Oferowane są szkolenia, dzięki którym można podnieść swoje kompetencje zawodowe? Czy jest w firmie wyznaczona ścieżka kariery? Te informacje na pewno zainteresują osoby, które chciałyby zdobyć rozeznanie przed wysłaniem swojego cv.

Norbi

Słyszałem, że to super firma. Mam zamiar aplikować i mam pytanie czy firma potrzebuje ludzi?

tasol
@Norbi

Najlepiej do nich zadzwonić i się zapytać. Ludzie z firmy z tego co wiem, to raczej nie odchodzą (no chyba, że się przeropwadzają, albo na emeryturę). Warunki są tutaj dobre. Pracuję od 4 lat.

Maria

@Anka, dziękuję za Twoją opinię. Czy mogłabyś dodać, proszę parę słów odnośnie tego jak wygląda przepracowany dzień od początku do końca w PPHU Roletex? A może ktoś inny mógłby odpowiedzieć mi na to pytanie? Pochlebne informacje są zazwyczaj zdawkowe a szkoda. Wiele osób zainteresowanych chętnie by je przeczytała. Powiedzcie mi jeszcze czy ktoś dysponuje wiedzą na temat benefitów pozapłacowych?

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z PPHU Roletex Dominik Majka?

Anka

Pracowałam tam 2 lata. Zarobki były ok. Atmosfera pracy też. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

KL

Warunki dobre, umowa na papierze, wszystko ok

KK

Firma porządna. Wypłata na czas i to najważniejsze. Nie miałem nigdy problemów z pracodawcą.

WIS

dla mnie ok. nie ma się do czego przyczepić

lues

Wiadomo że każdy by chciał nic nie robić a kasę zgarniać. Niestety tutaj tak nie ma :) Ale jak się dobrze pracuje, to wynagrodzenie jest ok. Ja tam lubię swoją pracę

Miro

Dobre zarobki jak dla mnie i atmosfera ok. Dla mnie wszystko jest ok i nie narzekam.

Izka

Polecam. Naprawdę świetna firma! Zarobki ok!

oli

trudno się do czegoś doczepić. mi się dobrze pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy

Iwa

Uważam, że warto się tu starać o pracę. Atmosfera przyjemna, a wynagrodzenie ok.

miki

Praca jak praca. Wypłata na czas i to jest najważniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Roletex Dominik Majka - Dobczyce

• Jak się pracuje w PPHU Roletex Dominik Majka?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Roletex Dominik Majka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Roletex Dominik Majka?

PPHU Roletex Dominik Majka