Drew-Smol PPUH Zofia i Józef Smolorz

Lędziny

Opinie o Drew-Smol PPUH Zofia i Józef Smolorz

Stop dla Drewsmol

Cała firma, relacje panujące pomiędzy członkami rodziny ją prowadząej, traktowanie pracownikòw oraz kontrahentópw zakrawa na patologię. Dyrektor żeruje na nowych klientach i pracownikach nie wywiązując się ze zobowiązań finansowych. Jest to firma zadłużona, która utrzymuje się dzięki wyszukiwaniu sztucznych powodów dlaczego nie zapłacę pracownikowi czy kontrahentowi. Pozytywne komentrze w moim przekonaniu są pisane tutaj przez najbliższą wspòłpracownicę i konkubentkę szefa. Absolutnie odradzam jakąlkolwiek współpracę.

Szkółka Piwowarscy

Firma Państwa Smolorzów zakupiła ode mnie rośliny. Bardzo dobry kontakt, uczciwe podejście do kontrahenta, transakcja bezproblemowa. Mieliśmy również kilkudniowy kontakt z kilkoma pracownikami firmy, nikt nie narzekał na warunki pracy. Polecam, w przyszłości na pewno będziemy kontynuowali współpracę.

Była pracownica

Zgadzam się.Tę firmę należy omijać szerokim łukiem. O pieniądze to trzeba się bardzo długo upominać, prosić, wręcz żebrać. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!

ja10

Dobrze ktos napisal, szef i jego zięć to wiesniaki i prostaki jakich malo... Nie chca pracownikow tylko niewolników! Pracuj po 12 godz.lub więcej, grzecznie czekaj aż pozwolę Ci pójść do domu, a o pieniążki doprosić sie nie mozna, dodam najnizsza krajowa. Kompletny brak szacunku do ludzi ( nie tylko do pracownika i klientów ale do członków własnej rodziny). Śmiać mi się chce jak tytułują dyrektorami i prezesami...bardzo by chcieli byc wazni, ale no przykro mi.... Rotacja pracowników jest ogromna, nie wiem czy jakas biedna dziewczyna wytrzymala w biurze więcej niz pól roku. Omijajcie z daleka.

jatubył

Firma i "właściciele"(celowo w cudzysłowie) to jedna wielka ściema. Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. Na wypłatę trzeba długo czekać i się upominać. Zero szacunku do pracowników i klientów. Chamstwo i dziadostwo, słoma z butów wystaje i tyle. Dwa razy się zastanówcie zanim podejmiecie u nich pracę, radzę przeprowadzić wywiad środowiskowy bo opinie w okolicy mają już wyrobioną. Oszukują i wykorzystują swoich pracowników na każdym kroku. Ogromna rotacja ludzi, bo kto mądrzejszy to szybko się orientuje w sytuacji i ucieka gdzie pieprz rośnie. Odradzam bo to DNO!!!

pracownica

zgadzam sie oszust i wyzyskiwacz aż żal mi kontarahentów jak ich oszukał na tych swoich dzrzewach

obywatel

Boże chroń Polskę przed tym pracodawcą i jego zięciem.... lepiej być bezrobotnym niż pracować dla nich...

były pracownik

Potwierdzam, wyjątkowo nieuczciwy pracodawca. Szkoda nerwów, a swoją drogą to gdzie jest PIP?

były pracownik

Firma jest absolutnie nieuczciwa jeżeli przychodzi do zapłaty za wykonana pracę, zarówno w stosunku do kontrahentów, jak i pracowników. Polecam szukanie innego pracodawcy i wykonawcy, zaoszczędzą sobie państwo problemów.

oszukany kontrahent

Wykonywałem usługi dla firmy Drew-Smol na jesieni 2014 do tej pory czekam na swoje pieniądze. Wpisałem kontrahenta do KRD, można sobie sprawdzić. UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW !!!

No nie wiem, nie wiem, ale mam wrażenie, że rodzina się spięła i wpisuje pozytywne komentarze. A przecież nie wolno kłamać!!! O pieniądze trzeba się prosić, nawet te co są wpisane w umowę o pracę. NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!

ktos

Praca jak każda inna. Na zieleni nie ma źle. Zastanawiam się gdzie moi przedmowcy pracowali. Bo ja takich minusów nie widzę. Jak się chce pracować to można zarobić.

klient

Solidna firma, terminowe realizacje. Polecam wszystkim.

pracuś

rób a o pieniądze nie pytaj

Gość

Dziadostwo i syf. Nie polecam !!!

Odradzam

Odradzam nawet wrogowi.

znajomy

Poleciłem znajomemu.(usunięte przez administratora)

ja

a jakie zarobki mniej wiecej? az tak zle tam jest?

Robił

Nie polecam nikomu,nawet największej wrogowi.Dziadostwo,chamstwo a wszystko to jeszcze w imię Boga bo szef i jego rodzina są bardzo wierzący.A co do wypłaty to musisz długo czekać na swoje cieżko zarobione pieniądze.Stanowczo odradzam.Jeden Wielki Syf.

IL2KUR

Praca w cale taka przyjemna.Pracujesz za pięciu a wypłaty nie ma.Nie polecam pracodawcy...

Zostaw opinię o Drew-Smol PPUH Zofia i Józef Smolorz - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drew-Smol PPUH Zofia i Józef Smolorz