Euroinstal Michał Mironiuk

Wrocław

Opinie o Euroinstal Michał Mironiuk

ktos

Polecam, gdyby nie to, że wyjechałem z kraju pracowałbym u niego nadal. Kasa zawsze na czas taka jak powinna być.

kupujacy

Nie polecam, terminowość,dokładność i rzetelność to napewno nie cechy tego dewelopera. Odbiór mieszkań przeciąga się z miesiąca na miesiąc, a jakoś wykonania jest bardzo marna.Ciężko wyegzekwować jakiekolwiek poprawki. Nie poczuwa się do tego za co wziął pieniądze. Poza tym wystarczy zasięgnąć opinii u klientów budów które już zostały wybudowane, to bedzie najbardziej rzetelna ocena.

Klient

Jeśli chodzi o firmy budowlane, to mogę zarekomendować tą firmę. Świetni fachowcy - pracują solidnie, terminowo, profesjonalnie. W każdym aspekcie nasza współpraca była zadowalająca, bez niespodzianek a dom stanął w wyznaczonym terminie. To nie tylko moja opinia bo współpracowałem z nimi z polecenia znajomego. Polecam.

AdamK.

Wszystko solidnie i terminowo.Jestem zadowolony, polecam tą firmę.

Klient

Bez opóźnień, sprawnie i profesjonalnie. Polecam

poszkodowany

Uważajcie na niego (usunięte przez administratora) Jak już kupicie od niego mieszkanie to pod żadnym pozorem nie płaćcie całej kwoty dopóki nie skończy inwestycji. W przeciwnym razie zapomnijcie o temacie.

kupujacy

Brak konsekwencji w czym kolwiek, nie polecam kupowania od tego czlowieka, bo to co sie zobowiazuje i obiecuje to jedno a jak jest naprawde to drugie. Widze, ze nie jestem pierwszym oszukanym...

pokrzywdzony

UWAGA NA TĄ OSOBĘ!!!zalega mi z wypłatą jeszcze za 2010r., nie odprowadzał składek i do tej pory nie mam świadectwa pracy.szkoda gadać,wyrachowany cwaniak

ktos

Nie polecam, na obietnicach sie tylko konczy a opoznienia w oddaniu mieszkania z miesiaca na miesiac sie przeciagaja.

klient

Człowiek czarodziej. Nigdy nie dotrzymuje obietnicy. Porażka! Drugi raz bym od niego nic nie kupił!

oszykany

Uważajcie na tego pracodawcę!!! Od ponad roku zalega mi z pensją!!! To pracodawca-duch: ma firmę ale rzekomo jest biedny jak mysz kościelna. NIEUCZCIWY!!!!!

poszkodowany

niskie stawki rozlegle terminy platnoisci szalony majstr

Zostaw opinię o Euroinstal Michał Mironiuk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroinstal Michał Mironiuk