Opinie o Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak w Biczyce Dolne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak w Biczyce Dolne

Michał Nowy wpis

A słyszałem ze firma ma dużą konkurencje, to prawda ?

Andrzej Nowy wpis

Jak czytam te opine o Panu Wacławie to na wymioty zbiera ten Polski naròd jest kur...a nie do zniesienia najlepiej wam za darmo zrobić jak Hindusom Żenada A Wy konkurencja do pięt nie dorastacie Panu Wackowi Możecie jedynie po nim posprzātać I to niewiem pozdrawiam z Wielkiej Brytani Andrzej S Szacunek dla wacka tępić to plugsstwo

Giga Nowy wpis

Proszę o wiadomość na priv odnośnie prac Pana Wacława

"Zadowolony klient" Nowy wpis

To moze warto zastanowić sie nad jakaś sprawa wytoczona Panu fachowcowi??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jolanta

Oj..... widzę że sporo nas się uzbierało.... w sensie "wystawionych" przez tfu...fachowca Pana wacława... Pewnie faktycznie stajnie robi...bo po raz kolejny spartolił robotę - tym razem u dosyć ważnej osoby.... (prawniczka) . Dlatego raczej nie zagości tutaj.....

"Zadowolony klient"

Czy brak komentarzy oznacza bezrobocie Pana Wacława? Czy może remontuje stajnie i klienci nie mają internetu i możliwości komentowania "baraniny" jaką Pan Wacław zostawia? Pozdrowienia dla Pana Wacusia

"Zadowolony klient"

Przeczytaj człowieku o czym ja pisze. O żonie pisze jakis konkolowiec. Wziąłem ich bo widziałem u kilku osób jak wczesniej robili remonty jaki wtedy był skład pracowniczy nie wnikałem. W tym momencie kończone sa poprawki po Panach i czytając rożne źródła i oceniając efekty pracy poprawiającego widac jest różnice. Teraz jasne

marcin

To Ty nie pisz bzdur. Bo sam niewiesz oco ci chodzi. Czy oto ze spieprzyli, czy oto ze się na żonę gapił czy oto ze 3 lata temu mu się chciało. Bierze się rzeczoznawcę i ocenia czy podloga jest spiepszona czy źle użytkowana. Przez 3 lata Ci się podobało a teraz się obudziles.... A że sa porysowana to świadczy o użytkowniku. O podłogę trzeba dbać czy to żywica czy panel czy parkiet czy płytka.....i to tyle.

"Zadowolony klient"

Jak Adiole Paint pracowało u mnie to nie kojarzę żadnego Marcina, wiec przestań pieprzyć jak Cie człowieku gdzieś nie było i nie widziałeś dzieła Pana Wacusia bo według niego wszyscy robią baraninę, a on Baranów ze swoich klientów. Skoro zrobił tyle kilometrów zeby Ci za darmo pomoc to czemu nie dogada sie z jednym dwoma czy trzema niezadowolonymi klientami? Czemu wyciąga jakies pierdoly na poziomie podstawówki?

Paula

Szczerz polecam usługi firmy Adiole Paint. Pełen profesjonalizm, świetni fachowcy, efekt rewelacyjny!!!!

marcin

Nie jestem niczym fanem Szanowny Zadowolony kliencie. H...j mnie trafia jak czytam cos takiego. Znam gościa szmat czasu i wiem co i jak robi. A takie teksty ze nic nie potrafi potem ze 3 lata temu coś potrafił a potem ze się na żonę gapił.... na poziomie podstawówki. Na szczęście my mamy robotę i będziemy mieć.bo ludzie oceniają nas po pracy jaka wykonujemy a nie po bazgrolach nizaspokojonego ambicjonalnie anonimowego pismaka. życzę więcej oleju w głowie.

ADIOLE-PAINT

ostrzegam wszystkich wykonawców przed Panem z ul. Konkolowej Łódz ten pan żeruje na wykonawcach stawia pałacyki nie wypłaca kasy a następnie sra po wszystkich forach internetowych pod pseł. krakowiaczek, zadowolony klient itp.

Dokladnie tak, żenada z tymi komentarzami na temat czystosci , zony itp...ma z tym sam koleś problemy, czyli z higieną no i z tąd te kompleksy pewnie...

"Zadowolony klient"

Szanowny Panie Wacławie w związku z moimi niepochlebnymi opiniami na Pana temat i znajomością mojego API bardzo proszę o skierowanie sprawy do prokuratury i rozwiązanie moich problemów. Myśle, ze jeżeli zobaczą efekty Pana pracy zostanie mi wypłacone odszkodowanie. PS. Chyba chodzi o IP i pomimo Pana przekonania istnieje cos takiego jak wolność słowa z czego Pan w swoim jak i Pan głosem tajemniczego fana Pańskiej pracy - Marcina korzysta. Pozdrawiam, życzę sukcesów zawodowych, udanego API safari oraz rychłego bezrobocia.

"Zadowolony klient"

Szanowny Panie skoro zatrudnia sie fachowca to nie ma sie nic wspólnego z tzw przez Pana robota, ani byciem fachowcem. Bo można być burakiem, ale jeżeli uczciwie sie wykonuje swoją prace i chce sie zatrudnic profesjonalistę to znaczy, ze ma sie zdrowy rozsądek i pieniądze, a co za tym idzie w swoim fachu jest sie fachowcem. Moj komentarz dotyczył innej inwestycji ale odzew Pana Wacława i innych ludzi mowi jedno: Wszyscy klienci sa traktowani tak samo. Rozpisywanie sie w internecie o bałaganie u klienta pokazuje poza brakiem umiejętności budowlanych brak elementarnych zasad kultury i etyki zawodowej. Burakiem w tym wszystkim jest Pan Wacław, któremu śle wyrazy należnego szacunku.

Krakus

Smutny fakt.... ale niestety prawda.... :(

Konkolowiec

To fakt ....mam ją do rozrywki - ale żebyś widział siebie jak się śliniłeś i jarałeś na nią przy robocie :) pewnie dlatego Ci nie wychodziło.....bezcenne.....

ADIOLE-PAINT

Wielki kliencie z ul. Konkolowej przestań szkalować weż się do roboty o podłogę trzeba dbać , czyściej mają prosięta za twoim płotem hodowane przez twojego sąsiada niż ty w domu ,a twoja pani niech się weżmie do sprzątania odchodów po pieskach a nie zgrywa wielką Panią ,zresztą tak jak się okresliłes masz ja do rozrywki jak masz problem to przyjedz do Nowego Sącz TO CI GO SZYBKO ROZWIĄŻEMY, i możesz się dalej nagrywać będzie więcej materiałów dowodowych do prokuratury

ADIOLE-PAINT

Witam Pana PROFESJONALISTĘ HA, HA,HA PO pierwsze jak można pisac że jest się profesjonalistą po dwóch dniach szkolenia w Firmie ADIOLE-PAINT. Najlepiej pisać o materiałach że są dziadostwo , na nich trzeba trochę popracować podłogi one same nie zrobią , trochę praktyki wspaniały wykonawco , trzeba poznać chemie i zapoznać się z podręcznikiem materiałów,nie przyrównuj się do 25 lat działalności Firmy ADIOLE a materiały kup sobie na bazarze wiemy kim jesteś mamy dostęp do twojego api, wróć do tego co robiłeś a nie bierz się za żywice ,masz problem to dzwoń firma ADIOLE jest pod tel.664211003

ADIOLE-PAINT

jak masz jakiś problem to zadzwoń 664211003 a nie pisz bzdur wiem z jakiego API piszesz

Zostaw merytoryczną opinię o Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak - Biczyce Dolne

Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak
  • 173