Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak

Biczyce Dolne

Opinie o Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak

Andrzej

Jak czytam te opine o Panu Wacławie to na wymioty zbiera ten Polski naròd jest kur...a nie do zniesienia najlepiej wam za darmo zrobić jak Hindusom Żenada A Wy konkurencja do pięt nie dorastacie Panu Wackowi Możecie jedynie po nim posprzātać I to niewiem pozdrawiam z Wielkiej Brytani Andrzej S Szacunek dla wacka tępić to plugsstwo

Giga

Proszę o wiadomość na priv odnośnie prac Pana Wacława

"Zadowolony klient"

To moze warto zastanowić sie nad jakaś sprawa wytoczona Panu fachowcowi??

Jolanta

Oj..... widzę że sporo nas się uzbierało.... w sensie "wystawionych" przez tfu...fachowca Pana wacława... Pewnie faktycznie stajnie robi...bo po raz kolejny spartolił robotę - tym razem u dosyć ważnej osoby.... (prawniczka) . Dlatego raczej nie zagości tutaj.....

"Zadowolony klient"

Czy brak komentarzy oznacza bezrobocie Pana Wacława? Czy może remontuje stajnie i klienci nie mają internetu i możliwości komentowania "baraniny" jaką Pan Wacław zostawia? Pozdrowienia dla Pana Wacusia

"Zadowolony klient"

Przeczytaj człowieku o czym ja pisze. O żonie pisze jakis konkolowiec. Wziąłem ich bo widziałem u kilku osób jak wczesniej robili remonty jaki wtedy był skład pracowniczy nie wnikałem. W tym momencie kończone sa poprawki po Panach i czytając rożne źródła i oceniając efekty pracy poprawiającego widac jest różnice. Teraz jasne

marcin

To Ty nie pisz bzdur. Bo sam niewiesz oco ci chodzi. Czy oto ze spieprzyli, czy oto ze się na żonę gapił czy oto ze 3 lata temu mu się chciało. Bierze się rzeczoznawcę i ocenia czy podloga jest spiepszona czy źle użytkowana. Przez 3 lata Ci się podobało a teraz się obudziles.... A że sa porysowana to świadczy o użytkowniku. O podłogę trzeba dbać czy to żywica czy panel czy parkiet czy płytka.....i to tyle.

"Zadowolony klient"

Jak Adiole Paint pracowało u mnie to nie kojarzę żadnego Marcina, wiec przestań pieprzyć jak Cie człowieku gdzieś nie było i nie widziałeś dzieła Pana Wacusia bo według niego wszyscy robią baraninę, a on Baranów ze swoich klientów. Skoro zrobił tyle kilometrów zeby Ci za darmo pomoc to czemu nie dogada sie z jednym dwoma czy trzema niezadowolonymi klientami? Czemu wyciąga jakies pierdoly na poziomie podstawówki?

Paula

Szczerz polecam usługi firmy Adiole Paint. Pełen profesjonalizm, świetni fachowcy, efekt rewelacyjny!!!!

marcin

Nie jestem niczym fanem Szanowny Zadowolony kliencie. H...j mnie trafia jak czytam cos takiego. Znam gościa szmat czasu i wiem co i jak robi. A takie teksty ze nic nie potrafi potem ze 3 lata temu coś potrafił a potem ze się na żonę gapił.... na poziomie podstawówki. Na szczęście my mamy robotę i będziemy mieć.bo ludzie oceniają nas po pracy jaka wykonujemy a nie po bazgrolach nizaspokojonego ambicjonalnie anonimowego pismaka. życzę więcej oleju w głowie.

ADIOLE-PAINT

ostrzegam wszystkich wykonawców przed Panem z ul. Konkolowej Łódz ten pan żeruje na wykonawcach stawia pałacyki nie wypłaca kasy a następnie sra po wszystkich forach internetowych pod pseł. krakowiaczek, zadowolony klient itp.

Marcin

Dokladnie tak, żenada z tymi komentarzami na temat czystosci , zony itp...ma z tym sam koleś problemy, czyli z higieną no i z tąd te kompleksy pewnie...

"Zadowolony klient"

Szanowny Panie Wacławie w związku z moimi niepochlebnymi opiniami na Pana temat i znajomością mojego API bardzo proszę o skierowanie sprawy do prokuratury i rozwiązanie moich problemów. Myśle, ze jeżeli zobaczą efekty Pana pracy zostanie mi wypłacone odszkodowanie. PS. Chyba chodzi o IP i pomimo Pana przekonania istnieje cos takiego jak wolność słowa z czego Pan w swoim jak i Pan głosem tajemniczego fana Pańskiej pracy - Marcina korzysta. Pozdrawiam, życzę sukcesów zawodowych, udanego API safari oraz rychłego bezrobocia.

"Zadowolony klient"

Szanowny Panie skoro zatrudnia sie fachowca to nie ma sie nic wspólnego z tzw przez Pana robota, ani byciem fachowcem. Bo można być burakiem, ale jeżeli uczciwie sie wykonuje swoją prace i chce sie zatrudnic profesjonalistę to znaczy, ze ma sie zdrowy rozsądek i pieniądze, a co za tym idzie w swoim fachu jest sie fachowcem. Moj komentarz dotyczył innej inwestycji ale odzew Pana Wacława i innych ludzi mowi jedno: Wszyscy klienci sa traktowani tak samo. Rozpisywanie sie w internecie o bałaganie u klienta pokazuje poza brakiem umiejętności budowlanych brak elementarnych zasad kultury i etyki zawodowej. Burakiem w tym wszystkim jest Pan Wacław, któremu śle wyrazy należnego szacunku.

Krakus

Smutny fakt.... ale niestety prawda.... :(

Konkolowiec

To fakt ....mam ją do rozrywki - ale żebyś widział siebie jak się śliniłeś i jarałeś na nią przy robocie :) pewnie dlatego Ci nie wychodziło.....bezcenne.....

ADIOLE-PAINT

Wielki kliencie z ul. Konkolowej przestań szkalować weż się do roboty o podłogę trzeba dbać , czyściej mają prosięta za twoim płotem hodowane przez twojego sąsiada niż ty w domu ,a twoja pani niech się weżmie do sprzątania odchodów po pieskach a nie zgrywa wielką Panią ,zresztą tak jak się okresliłes masz ja do rozrywki jak masz problem to przyjedz do Nowego Sącz TO CI GO SZYBKO ROZWIĄŻEMY, i możesz się dalej nagrywać będzie więcej materiałów dowodowych do prokuratury

ADIOLE-PAINT

Witam Pana PROFESJONALISTĘ HA, HA,HA PO pierwsze jak można pisac że jest się profesjonalistą po dwóch dniach szkolenia w Firmie ADIOLE-PAINT. Najlepiej pisać o materiałach że są dziadostwo , na nich trzeba trochę popracować podłogi one same nie zrobią , trochę praktyki wspaniały wykonawco , trzeba poznać chemie i zapoznać się z podręcznikiem materiałów,nie przyrównuj się do 25 lat działalności Firmy ADIOLE a materiały kup sobie na bazarze wiemy kim jesteś mamy dostęp do twojego api, wróć do tego co robiłeś a nie bierz się za żywice ,masz problem to dzwoń firma ADIOLE jest pod tel.664211003

ADIOLE-PAINT

jak masz jakiś problem to zadzwoń 664211003 a nie pisz bzdur wiem z jakiego API piszesz

marcin

Jakieś dowody macie? Adresy inwestycji? Bo takie gadanie ze trzy lata temu...a teraz to.... o kant...du..rozbić. bo ja byłem z nim na kilku i sam robię i wiem co ludzie potrafią. Wlaza po kilku godzinach albo jak tylko z nikniemy za rogiem i mają pretensje że ślady są. Albo wybierają kolory, wzór a na końcu mówią że myśleli że te kolory to inne wybrali i wzór też bo myślą ze ktoś jest idiota i powie : ok to nie placcie jak wam się nie podoba. Żal mi was. A poza tym to pewnie z konkurencji jesteście i nie macie żadnej fajnej podłogi do pokazania to chociaż tak się odgryziecie

marcin

Znam Wacka już troche i chyba wam się trochę osoby pomyliły. Gość jechał do mnie 360 kilometrów tylko poto żeby dac mi zywice i wracać do domu drugie 360 km. I złotówki z tego niemial. Więc nie pierdolcie. Ja sam robię podłogi i jeszcze się nie zdazyło żeby nie pomógł i nie doradzil.. a poza tym to trzeba mieć smykalke do tego. Bo ja sam jeździłem na inwestycje i widziałem jak ludzie po szkoleniu potrafią spierdolic podłogę. Bo to się samo nie robi.

"Zadowolony klient"

3 lata temu, to temu Panu może się chciało pracować i dobrze wykonywać swoją robotę. Teraz jego praca polega na opowiadaniu kim on to nie jest, partoleniu roboty i wymuszaniu krzykiem zapłaty.

Gość

Nie rozumiem tych negatywnych opinii, sam mam zrobione u pana Wacława 3 posadzki w tym 3d,modelowaną i z kamiennego dywany. Po 3 latach wszystko gra nic się nie odkleja. Gość specyficzny jednak ZNA się na robocie co poniektórzy tu piszą.Z tego co wiem jest parę firm, którym zależy na opiniach i zakładam, że negatywne opinie o firmie pochodzą od konkurencji. Również posiadam zdjęcia wykonanych systemów (dobrze zrobionych !!) Polecam

Wykonawca

NIE polecam absolutnie! Jestem wykonawcą któremu zlecił kilka drobnych realizacji, zakupiłem u niego towar, zapłaciłem ciężkie pieniądze za szkolenie - przy pierwszych problemach "wypiął" się na mnie . Zero kontaktu, brak odpowiedzialności , materiał do "d...py" , Jak takie firmy jeszcze funkcjonują na rynku? Ja sobie jakoś dam radę z tym jego materiałem, w odróżnieniu od tego Pana jestem profesjonalistą a nie kombinatorem....Radzę uważać na p...ana Wacława.

Jakub

Jak dla mnie firma wywiązała się wzorowo z powierzonego zadania, łazienka dość problematyczna, ale dali rade, jestem zadowolony z efektu końcowego;) Przy następnej inwestycji na pewno skorzystam z waszych usług . Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)

Adiole Paint

Gratuluję inwencji twórczej jak samemu się czegoś nie potrafi to najlepiej obsmarować konkurencję, przedstaw się .

u mnie tez robili

firma dziadostwo potwierdzam. Partacze !

kryptonim

super gość

Nie wypłaca ciężko zarobionych pieniędzy , szkoda słów ostrzegał przed tym panem

Zostaw opinię o Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak - Biczyce Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adiole-Paint Firma Handlowo-Usługowa Wacław Żak