Opinie o Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów w Łódź

Ulka Nowy wpis

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca i zdobyła ją prowadząc politykę pro pracowniczą!!!

Mariusz Nowy wpis
@Ulka

doskonały żart, polityka pro pracownicza, niezłe

Teresa Nowy wpis
@Mariusz

Rozumiem, że nie zgadzasz się z pozytywną opinią o pracy w Atline. Szkoda, że nie wyjaśniasz, dlaczego. Interesuję się pracą tam i chciałabym wiedzieć, czego można się spodziewać. Co myślisz o ich sposobie zarządzania?

DawnoTemuWAtlinie Nowy wpis

matko, jakie bzdury ludzie wypisują nieudacznicy, którzy tylko potrafią krytykować współczuję tym małym krytykującym (usunięte przez administratora) nic więcej nie potrafią

Wiktoria

Dawno nikt nie udzielał się w wątku, czy to oznaka dobrobytu w firmie? Jak obecnie prezentują się Wasze zarobki? Czy atmosfera w pracy jest dobra, tak samo jak podejście do pracownika? Takie szczere opinie są bardzo cenne, warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

JARO
@Wiktoria

Kochana jakie szczere opinie zwykły HEJT, każdy może pisać co chce i pod iloma nickami chce, byle się wyżyć albo zemścić, nieważne pobudki Nikt rozsądny nie czerpie info z takich portali gdzie nie ma żadnej kontroli tego co sie pisze Nasza firma też współpracowała kilka razy. Było w porządku. Można było sie dogadać tylko trzeba było uczciwie postawić sprawę. Kasa na czas. Na jednej budowie też był syn i nie zauważyłem specjalnego traktowania ani specjalnych warunków dla niego Wszyscy równo

Dawid
@JARO

Na forum można dodać zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne. Najważniejsze jest, aby to, co dodajemy na temat danego miejsca pracy, miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Opinie niezgodne z prawdą łatwo odróżnić od tych prawdziwych, gdyż jeżeli ktoś dodaje opinię zmyśloną, to nie potrafi jej uzasadnić i uargumentować. Jak dokładnie wyglądała Twoja współpraca z firmą Atline? Była to Wasza pierwsza współpraca, czy może w przeszłości mięliście już okazję współpracować? Przedstaw proszę, jak to wyglądało.

Antyatlajnowypracownikbyły

Robota ciekawa ze względu na miejsca, płaca (płacone składki od minimum) w latach kiedy tam pracowałem kijowa maksymalnie -- po zwolnieniu się z tej firmy z miejsca dostałem ponad 2 x większe pieniądze za w zasadzie tą samą pracę tyle że w normalnych godzinach, nadgodziny walone non stop -nieraz 2 dni bez snu, w domu co 2 tygodnie na wekkend i to nieraz nie cały, prezes chamowaty i przemądrzały maksymalnie, a omnibusem nie jest, życiowy też nie bardzo, ponieważ sam mając kilkoro dzieci potrafił zdziwony zrobić awanturę, że przecież narodziny dziecka to w cale nie takie ważne wydarzenie które wymaga mojej nieobecności w prac y, drugi współwłaściciel mocno spoufalający się z pracownikami biurowymi i do tego faworyzujący wybranych--nie koniecznie trafnie, pseudo szef serwisu i robót wiecznie niedospany i równie chamowaty co prezes , generalnie chłopiec z silnym ADHD, ówczesna Pani Dyrektor z silnymi zaburzeniami osobowości co powodowało tarcia w firmie, szef biura projektów rozlazły jak stara guma od majtek, wiecznie śpiący i wiecznie w pracy, brak jakiejkolwiek kontroli nad tym co działo się na budowach (pijaństwo, dziwki, nieróbstwo), brak jakiejkolwiek gospodarności --kasa wypływała na prawo i lewo.Ogólnie wielki KYPEL i nigdy więcej takiej roboty dla takich ludzi.

STARY
@Antyatlajnowypracownikbyły

Ale cie poniosła fantazja albo byłeś jednym z tych co to zamiast pracować to urzadzali sobie pijańskie orgie. ZWOLNILI? SKOŃCZYŁO SIĘ? TRAGEDIA!!!! Jest nas kilku co pracują z 10 i więcej lat w tej firmie. Jak by było tak fatalnie jak piszesz to dawno byśmy się wynieśli. Zawsze się znajdzie taki co go nikt nie docenia, urażone ambicje i mści się na wszystkich za swoje nieudacznictwo. Wyluzuj, albo idź do specjalisty. To się leczy. A ty nie wiadomo pod iloma postaciami jeszcze wystąpisz na tym forum i co tam jeszcze napiszesz.

stara starego
@STARY

Potwierdzam wszystko co pisał "Antyatlajnowypracownikbyły" z wyjątkiem tego, że dziwki miał ten kogo było na nie stać oraz miał na nie czas :) "Stary" wie o co chodzi bo jego pewnie stać ;) bo ma tą kasę za nadgodziny :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Artur

Jako firma współpracująca na jednej z inwestycji, nie mogę złego słowa powiedzieć. Szybko, konkretnie i na temat. Kasa jak uzgodniona tak wypłacona. Być może pracownicy żle się umawiali z szefem i stąd tyle niedomówień. Pozdrawiam tych zadowolonych i tych mniej, też.

stanislaw

totalnie nie warto w to wchodzic.

Adam

TAKI SAM ADAM JAK TY "ZEZIK, TAJSKI, MAGNOLIA, ZEZOWATY, ROMAN" I CO CI TAM JESZCZE PRZYJDZIE DO GŁOWY. WIDZE ŻE NIE MOŻESZ PRZEBOLEĆ ZE CIE WYWALILI I PISZESZ TO PISZ POWODZENIA

Zezik

Adam ale chyba syn właścicieli... on może czasami śpi w Hotelu. Jak ktoś chce stracić motywacje, cofnąć się w rozwoju oraz zostać zmieszany z błotem- to jak najbardziej powinien tam aplikować :) NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

tajski

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć Adam (chyba Adam).

Adam

Nie wiem dlaczego wypisujecie takie kłamstwa. Jest normalnie raz lepiej raz gorzej, ale pensje są płacone regularnie, nikt nie śpi w żadnej stodole tylko w hotelu i rozliczamy się normalnie.

magnolia

No tak, a według Sławka można jednego dnia zjechać całą Polskę, a na 2 dzień normalnie stawić się od rana do pracy. Tak jak kolega wyżej napisał, kasa z tych podróży marna, bo Ala za nadgodziny nie płaci.

zezowaty

masz racje... a na wyjazdach to śpisz w stodołach za 30 zł i najlepiej żebyś sam za to zapłacił

roman

Nie polecam to mało powiedziane... Szefostwo to typowi dorobkiewicze ze wsi. Pensje płacone na raty, nadgodziny i diety zapomnij. Szefostwo, które na każdym kroku ubliża pracownikom (wyzwiska od ch.. itp.), pseudo-kierownik, który poniża pracowników, znęca się psychicznie i myśli, że jest mądry i we wszystkim ma racje, samochody ledwo jeżdżące... jednym słowem firma krzak, która ma swoich ludzi tam gdzie trzeba. Uważać bo dużo obiecują !!!

nickt

współczuję,jeśli pracujesz z [usunięte przez moderatora]

janek

a ja pracuje jakis czas i niestety nie polecam. ciezko sie dogadac warunki kiepskie no ale moze tak mi sie tylko wydaje skoro poprzednik taki zadowolony. chociaz co innego wspolpraca a co innego praca na stale....

Zostaw merytoryczną opinię o Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franciszkańska 125
    Łódź
  • NIP: 7250014343 KRS: 0000062494
Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów