Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów

Łódź

Opinie o Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów

Artur

Jako firma współpracująca na jednej z inwestycji, nie mogę złego słowa powiedzieć. Szybko, konkretnie i na temat. Kasa jak uzgodniona tak wypłacona. Być może pracownicy żle się umawiali z szefem i stąd tyle niedomówień. Pozdrawiam tych zadowolonych i tych mniej, też.

Antyatlajnowypracownikbyły

Robota ciekawa ze względu na miejsca, płaca (płacone składki od minimum) w latach kiedy tam pracowałem kijowa maksymalnie -- po zwolnieniu się z tej firmy z miejsca dostałem ponad 2 x większe pieniądze za w zasadzie tą samą pracę tyle że w normalnych godzinach, nadgodziny walone non stop -nieraz 2 dni bez snu, w domu co 2 tygodnie na wekkend i to nieraz nie cały, prezes chamowaty i przemądrzały maksymalnie, a omnibusem nie jest, życiowy też nie bardzo, ponieważ sam mając kilkoro dzieci potrafił zdziwony zrobić awanturę, że przecież narodziny dziecka to w cale nie takie ważne wydarzenie które wymaga mojej nieobecności w prac y, drugi współwłaściciel mocno spoufalający się z pracownikami biurowymi i do tego faworyzujący wybranych--nie koniecznie trafnie, pseudo szef serwisu i robót wiecznie niedospany i równie chamowaty co prezes , generalnie chłopiec z silnym ADHD, ówczesna Pani Dyrektor z silnymi zaburzeniami osobowości co powodowało tarcia w firmie, szef biura projektów rozlazły jak stara guma od majtek, wiecznie śpiący i wiecznie w pracy, brak jakiejkolwiek kontroli nad tym co działo się na budowach (pijaństwo, dziwki, nieróbstwo), brak jakiejkolwiek gospodarności --kasa wypływała na prawo i lewo.Ogólnie wielki KYPEL i nigdy więcej takiej roboty dla takich ludzi.

stanislaw

totalnie nie warto w to wchodzic.

Adam

TAKI SAM ADAM JAK TY "ZEZIK, TAJSKI, MAGNOLIA, ZEZOWATY, ROMAN" I CO CI TAM JESZCZE PRZYJDZIE DO GŁOWY. WIDZE ŻE NIE MOŻESZ PRZEBOLEĆ ZE CIE WYWALILI I PISZESZ TO PISZ POWODZENIA

Zezik

Adam ale chyba syn właścicieli... on może czasami śpi w Hotelu. Jak ktoś chce stracić motywacje, cofnąć się w rozwoju oraz zostać zmieszany z błotem- to jak najbardziej powinien tam aplikować :) NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

tajski

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć Adam (chyba Adam).

Adam

Nie wiem dlaczego wypisujecie takie kłamstwa. Jest normalnie raz lepiej raz gorzej, ale pensje są płacone regularnie, nikt nie śpi w żadnej stodole tylko w hotelu i rozliczamy się normalnie.

magnolia

No tak, a według Sławka można jednego dnia zjechać całą Polskę, a na 2 dzień normalnie stawić się od rana do pracy. Tak jak kolega wyżej napisał, kasa z tych podróży marna, bo Ala za nadgodziny nie płaci.

zezowaty

masz racje... a na wyjazdach to śpisz w stodołach za 30 zł i najlepiej żebyś sam za to zapłacił

roman

Nie polecam to mało powiedziane... Szefostwo to typowi dorobkiewicze ze wsi. Pensje płacone na raty, nadgodziny i diety zapomnij. Szefostwo, które na każdym kroku ubliża pracownikom (wyzwiska od ch.. itp.), pseudo-kierownik, który poniża pracowników, znęca się psychicznie i myśli, że jest mądry i we wszystkim ma racje, samochody ledwo jeżdżące... jednym słowem firma krzak, która ma swoich ludzi tam gdzie trzeba. Uważać bo dużo obiecują !!!

nickt

współczuję,jeśli pracujesz z [usunięte przez moderatora]

janek

a ja pracuje jakis czas i niestety nie polecam. ciezko sie dogadac warunki kiepskie no ale moze tak mi sie tylko wydaje skoro poprzednik taki zadowolony. chociaz co innego wspolpraca a co innego praca na stale....

Zostaw opinię o Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów