ATU CARS TAXI

Opinie o ATU CARS TAXI

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w ATU CARS TAXI?

Norbert

Jest teraz jakaś rekrutacja? Szukam pracy i chętnie bym sie tu przyjął.

Kobra
@anonymous 28.11.2017 10:16

Ty to chyba jeden z tych promowanych. Stanie po kilka godzin to standard w tej firmie. Nowy dostaje dojazdy po kilka kilometrów z końca strefy na drugi koniec. A kurs za 10-12 zł. Nowy to zapchaj dziura w tej firmie. Widać widać co kto dostaje i widać gdzie kto znika i się pojawia na strefie. Kręta że w biurze.

Elwira

ATU ma opinie bardzo dobrego pracodawcy. Taka opinie nie wzięła się z powietrza tylko na podstawie opinii, !!!!

anonymous

Niestety żołnierzu kierowcom w atu nie wyświetla się kto jedzie w trasę. Jestem pewny natomiast że są to ziomki poziomki he he. Jak to mówią bez smarowania i znajomości nie pojedziesz. Night driverds jest to corpo w której będę próbował swoich sił jak coś dam znać co i jak. Pozdro

żołnierz

Zobaczcie kto podjedzie jak jest zlecenie w trase. Dziękuje za uwagę.

Baba Jaga ha ha

Witam wszystkich jeżdżę w atu od 14 dni zostało mi 159 punktów i na tym kończę swoją przygodę z tą korporacją. Czekanie przez całą noc na jedno zlecenie mnie nie bawi. Opisze plusy i minusy jakie są w tej corpo: MAŁO ZLECEŃ pomimo że kierowców dużo nie ma (max 15-28 w dzień - 3-12 w nocy) jest zima 23.01.2018r. Ilość zleceń jest w tym okresie mniejsza ale 1 zlecenie na noc heh to jest słabe do tego ciągle wyświetla się info po zalogowaniu o karze 10 zł jeśli nie przyjmiemy zlecenia he he dobre to jest gdyż najpierw musi być te zlecenie heh a gdy już jest to czasem myślę że na zawał można paść z wrażenia reasumując.plusy to 15% od kursu idzie do nich i kierowców mało mają (choć to są takie plusy co balansują na pograniczu minusów) Minusy to oczywiście BARDZO MAŁA ILOŚĆ ZLECEŃ długi czas oczekiwania np dziś stoję na woli ponad 7 godzin. Choć jestem z natury optymistą i mam nadzieję że dyspozytornia przestanie się na mnie gniewać he he. A tak serio to W KAŻDEJ TAKOWEJ CORPO SĄ ZIOMKI KTÓRZY DOSTAJĄ INTRATNE ZLECENIA ta niestety nie jest wyjątkiem. Wracam do ubera. Pozdrawiam

Kristiankaspian

Proszę o zniesienie kar finansowych dla kierowców bo nie da się wyżyć .

Adka

Ostatnio obczailam to atu taxi i juz jechalam 3 razy i za kazdym razem jestem mega zdowolona, bardzo tanio i juz 2 razy ejchalam z tym samym kierowcą, no przemily czlowiek i mozna pogadac i w ogole, drugi pan ktory mi sie trafil tez bardzo w porzadku, ogolnie podoba mi sie ta firma, bede jezdzic tylko z nimi

stan
@Adka 27.11.2017 13:28

Haha, tyle sie ludzi przewija przez te nasze samochody,ciekawe czy to nie przypadkiem o mnie.A jeżeli tak to bardzo miło i dziękuję.

Bomba

Lubię pracę taksówkarza głownie przez klientów, lubię z nimi pogadać, więkzość jest miłych, fajnie, lubie ludzi i kontakt z nimi. Jakoś klienci Atu najbardziej mi przypadli do gustu, nie wiem czemu :D

multi

A ja sobie cenie to ze jezdze swoim samochodem bo w razie jakiejs tsulczki z mojej winy nie mam przechlapane

Kazik

Zgadza się. Wypłacają 6000zł miesięcznie za jazde.Reszta płaci baze 300zł jak się dogadasz a jak nie to 500zł .Niektórzy 15% od obrotu tylko jakimś fartem jak nie notujesz sobie obrotów to na twoje konto dobijają kilka stówek i płacisz za nic. Sprawdzajcie codzienne obroty i sobie zapisujcie albo róbcie zdjęcia żeby mieć dowód ze nie zrobiliście większych obrotów.

GOSIOR

POLECAM FIRMA SPRAWDZONA I WYPLACALNA

Karmazynowy onanista

Bo oni zawsze traktują cie jako pracowników.TY jesteś współpracownikiem a nie ich pracownikiem.Zawieszanie i dorabianie się na tym jest złe i tyle. Zobaczcie jak zlecenia z giełdy są kasowane i zaraz znikają tylko te numery co muszą. Ty stoisz 2 godziny i czekasz na zlecenie a kierowcy Adrianka trzepołapki latają i zarabiają .Adrianek potem stoi przy Mariocie i się ślini na widok panienek.

zarobiony

Sprawdzona, solidna korporacja. Nie oszukuje pracowników i dobrze ich traktuje. A jak dorbze rpacujesz to i dobrze zarobisz.

Gutosław

Jak się nie lenisz to kasa jest!! Ja pracuję a nie obija sie i dlatego jest mi tu dobrze! Radze wszystkim narzekaczom najpierw przyjrzeć sie sobie!!!!

kulturka
@Adrian 08.11.2017 00:09

... Co za totalny brak kultury. Ile Ty masz lat człowieku, 15? Brzmisz jak młodzież z rodzin patologicznych. Jak się coś nie podoba to nikt Cię w firmie nie trzyma.

Biuro Atu

Mamy tyle zleceń że oddajemy do innych korporacji.np Korpo. Wy stoicie i narzekacie bo nie chcecie jeździć.Potem pretensje do dyspozytorek że wycieczki macie jak śpicie i nie zdąrzycie na zlecenie .

leśniewski

można spoko zarobić, poza tym atu taxi to porządny i uczciwy pracodawca, czuje sie tu dobrze traktowany

leśniewski
@leśniewski 03.11.2017 09:22

kto? ja mam inaczej na imie. i owszem, ja się nie obijam to też zarobki mnie satysfakcjonują.

Michał

A według mnie jest bardzo okej. Płacą nieźle i nigdy nie spóźniają się z wypłatami. Ja to sobie cenię, bo to pokazuje szacunek do pracownika. Polecam.

krokop

niepotrzebnie zaryzykowałem we wrześniu.Od jutra idę do innej korpo.Tutaj niestety w atu lipa. Kierowcy mieli racje ale chciałem spróbować. Z zawieszeniami to przesadzają fakt.

kierowiec

jedna z gorszych w wawie

kierowiec

jazda w atu? porażka

lucky luke

Ja do nich nie wracam . Dobrze że przeszedłem do opti bo tam lepiej. Kursy za warszawe ? zapomnij .Doprosić osie o modlin nie można . ZEGNAM

Srebrny SAAB

Robiłem u nich w zeszłym roku. Nigdy żadnej kary finansowej nie dostałem. A blokowali mnie kilka razy. Raz tłumaczenia pomogły i odblokowywali a raz nie. Zależy kto siedział na centrali. Adrian - szło się z chłopem dogadać. Ze zleceniami było różnie, zalezało gdzie i kiedy się stało. Finansowo wychodziło różnie ale średnia była w okolicach 3 tysi na czysto przy około 10 godzinach dziennie i 6 dniach pracy. Problemów z cierpami nie miałem. Dalekie kursy typu Poznań albo Bydgoszcz też się trafiały. Obecnie pracuję za granicą ale po powrocie jak nie będzie gdzie robić rozważę powrót do nich.

Biuro Atu

Dziękujemy konkurencji za dodanie opinii . Szefowie u nas w firmie mają o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż wybieranie kursów innym kierowcom. Pytanie jak jest u was??

Biuro Atu

Jak najbardziej w regulaminie są ujęte kary finansowe (jak w większości firm) Jednak kierowca nie jest karany za właściwe wykonywanie swojej pracy . Jeśli ktoś podchodzi do wykonywanego zadania nieprofesjonalnie, czasami wręcz złośliwie, utrudnia pracę centrali oraz innych kierowców- to może jeszcze mamy mu za to podziękować?

Kierowca 275

Który szef bo jest 2 albo 3 ,jakie boczne mają numery.

KevinKo

Wiem ze sprzedajesz zlecenia .Wiem kto cie przysłał do ATU . Niedługo się kazdy dowie .Najpierw się rozlicz bo wisisz .Nażeczony też . przez takie jak ty zlecen nie ma .

Jaro Arbuz

Przeszedłem z mini do atu. Mówiono mi że jest praca . Zawiesili mnie za coś i odwiesili w poniedziałek . Zero szacunku do kierowców .Naprawde dziwna firma . Chciałem u nich pracować ale nie da rady bo zlecenia dalsze robi szef .Niedługo wszyscy odejdą jak tak dalej będzie .

Adrianek

Tylko dlaczego piszesz anonimowo czegoś się obawiasz. Tr,eba było się podpisać . Kozak w necie pizda w świecie.

volvo

Jeździłem u nich misiąc. zarobiłem 1100zł .Masakra .

Zostaw opinię o ATU CARS TAXI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATU CARS TAXI