ATU CARS TAXI

Opinie o ATU CARS TAXI

Kristiankaspian

Proszę o zniesienie kar finansowych dla kierowców bo nie da się wyżyć .

Norbert

Jest teraz jakaś rekrutacja? Szukam pracy i chętnie bym sie tu przyjął.

Fafik
@kompot 22.11.2017 22:31

To Ty za głupoty opowiadasz człowieku???? Ja pracuje w Atu i jest mi bardzo dobrze, kasa normalna, roboty całkiem sporo.

anonymous
@Norbert 22.11.2017 13:54

Mysle, ze cos sie znajdzie. Dawaj do atu. Źle ci tu nie bedzie. Kasa jest dobra i ogolnie praca prosta ale to jest raczej oczywiste.

Adka

Ostatnio obczailam to atu taxi i juz jechalam 3 razy i za kazdym razem jestem mega zdowolona, bardzo tanio i juz 2 razy ejchalam z tym samym kierowcą, no przemily czlowiek i mozna pogadac i w ogole, drugi pan ktory mi sie trafil tez bardzo w porzadku, ogolnie podoba mi sie ta firma, bede jezdzic tylko z nimi

stan
@Adka 27.11.2017 13:28

Haha, tyle sie ludzi przewija przez te nasze samochody,ciekawe czy to nie przypadkiem o mnie.A jeżeli tak to bardzo miło i dziękuję.

Bomba

Lubię pracę taksówkarza głownie przez klientów, lubię z nimi pogadać, więkzość jest miłych, fajnie, lubie ludzi i kontakt z nimi. Jakoś klienci Atu najbardziej mi przypadli do gustu, nie wiem czemu :D

multi

A ja sobie cenie to ze jezdze swoim samochodem bo w razie jakiejs tsulczki z mojej winy nie mam przechlapane

Kazik

Zgadza się. Wypłacają 6000zł miesięcznie za jazde.Reszta płaci baze 300zł jak się dogadasz a jak nie to 500zł .Niektórzy 15% od obrotu tylko jakimś fartem jak nie notujesz sobie obrotów to na twoje konto dobijają kilka stówek i płacisz za nic. Sprawdzajcie codzienne obroty i sobie zapisujcie albo róbcie zdjęcia żeby mieć dowód ze nie zrobiliście większych obrotów.

GOSIOR

POLECAM FIRMA SPRAWDZONA I WYPLACALNA

Karmazynowy onanista

Bo oni zawsze traktują cie jako pracowników.TY jesteś współpracownikiem a nie ich pracownikiem.Zawieszanie i dorabianie się na tym jest złe i tyle. Zobaczcie jak zlecenia z giełdy są kasowane i zaraz znikają tylko te numery co muszą. Ty stoisz 2 godziny i czekasz na zlecenie a kierowcy Adrianka trzepołapki latają i zarabiają .Adrianek potem stoi przy Mariocie i się ślini na widok panienek.

zarobiony

Sprawdzona, solidna korporacja. Nie oszukuje pracowników i dobrze ich traktuje. A jak dorbze rpacujesz to i dobrze zarobisz.

Gutosław

Jak się nie lenisz to kasa jest!! Ja pracuję a nie obija sie i dlatego jest mi tu dobrze! Radze wszystkim narzekaczom najpierw przyjrzeć sie sobie!!!!

Adrian
@Gutosław 07.11.2017 16:17

Racja.Panie Fiutosławie ma pan u mnie kurs.

kulturka
@Adrian 08.11.2017 00:09

... Co za totalny brak kultury. Ile Ty masz lat człowieku, 15? Brzmisz jak młodzież z rodzin patologicznych. Jak się coś nie podoba to nikt Cię w firmie nie trzyma.

Biuro Atu

Mamy tyle zleceń że oddajemy do innych korporacji.np Korpo. Wy stoicie i narzekacie bo nie chcecie jeździć.Potem pretensje do dyspozytorek że wycieczki macie jak śpicie i nie zdąrzycie na zlecenie .

leśniewski

można spoko zarobić, poza tym atu taxi to porządny i uczciwy pracodawca, czuje sie tu dobrze traktowany

bazga
@leśniewski 03.11.2017 09:22

Można zarobić ? Adrianek przestań

leśniewski
@leśniewski 03.11.2017 09:22

kto? ja mam inaczej na imie. i owszem, ja się nie obijam to też zarobki mnie satysfakcjonują.

Michał

A według mnie jest bardzo okej. Płacą nieźle i nigdy nie spóźniają się z wypłatami. Ja to sobie cenię, bo to pokazuje szacunek do pracownika. Polecam.

krokop

niepotrzebnie zaryzykowałem we wrześniu.Od jutra idę do innej korpo.Tutaj niestety w atu lipa. Kierowcy mieli racje ale chciałem spróbować. Z zawieszeniami to przesadzają fakt.

kierowiec

jedna z gorszych w wawie

kierowiec

jazda w atu? porażka

lucky luke

Ja do nich nie wracam . Dobrze że przeszedłem do opti bo tam lepiej. Kursy za warszawe ? zapomnij .Doprosić osie o modlin nie można . ZEGNAM

Srebrny SAAB

Robiłem u nich w zeszłym roku. Nigdy żadnej kary finansowej nie dostałem. A blokowali mnie kilka razy. Raz tłumaczenia pomogły i odblokowywali a raz nie. Zależy kto siedział na centrali. Adrian - szło się z chłopem dogadać. Ze zleceniami było różnie, zalezało gdzie i kiedy się stało. Finansowo wychodziło różnie ale średnia była w okolicach 3 tysi na czysto przy około 10 godzinach dziennie i 6 dniach pracy. Problemów z cierpami nie miałem. Dalekie kursy typu Poznań albo Bydgoszcz też się trafiały. Obecnie pracuję za granicą ale po powrocie jak nie będzie gdzie robić rozważę powrót do nich.

Biuro Atu

Dziękujemy konkurencji za dodanie opinii . Szefowie u nas w firmie mają o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż wybieranie kursów innym kierowcom. Pytanie jak jest u was??

Biuro Atu

Jak najbardziej w regulaminie są ujęte kary finansowe (jak w większości firm) Jednak kierowca nie jest karany za właściwe wykonywanie swojej pracy . Jeśli ktoś podchodzi do wykonywanego zadania nieprofesjonalnie, czasami wręcz złośliwie, utrudnia pracę centrali oraz innych kierowców- to może jeszcze mamy mu za to podziękować?

Kierowca 275

Który szef bo jest 2 albo 3 ,jakie boczne mają numery.

KevinKo

Wiem ze sprzedajesz zlecenia .Wiem kto cie przysłał do ATU . Niedługo się kazdy dowie .Najpierw się rozlicz bo wisisz .Nażeczony też . przez takie jak ty zlecen nie ma .

Jaro Arbuz

Przeszedłem z mini do atu. Mówiono mi że jest praca . Zawiesili mnie za coś i odwiesili w poniedziałek . Zero szacunku do kierowców .Naprawde dziwna firma . Chciałem u nich pracować ale nie da rady bo zlecenia dalsze robi szef .Niedługo wszyscy odejdą jak tak dalej będzie .

Adrianek

Tylko dlaczego piszesz anonimowo czegoś się obawiasz. Tr,eba było się podpisać . Kozak w necie pizda w świecie.

volvo

Jeździłem u nich misiąc. zarobiłem 1100zł .Masakra .

finu

jakie wpisowe nie ma tu czegoś takiego !!!! widać ,że konkurencja pisze głupoty

kierowca 338

inni śmigają i nie narzekają, ja tak samo .tak to jest jak się szuka kwadratowych jajec nie reprezentując sobą za wiele.

kierowca

Jakis czas temu zaplacilem baze za miesiac i wpisowe!!!.... zaczynalem codziennie od Pragi, czyli w miare centralnie, dostawalem kursow w ilosci 0-3 dziennie. Zrezygnowalem przed koncem miesiaca oczywiscie ze stratą, bo nie bylo sensu.

kierowca

pewnie dlatego że się w domu siedzi i wszędzie za daleko.

neu

Powiem jedno: prawie zero kursów!

Zostaw opinię o ATU CARS TAXI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATU CARS TAXI