Opinie o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biatrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biatrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

poszkodowany

Niestety to wszystko już trwa od około września 2014 roku. Jak widać w naszym pięknym kraju jest to dozwolone bo trwa nadal i nie wiadomo kiedy się skończy. Sprawa jest już w prokuraturze dlatego każda następna oszukana osoba niech się zgłasza na Poszkodowani@mailplus.pl zawsze przyda się kilka zeznań do szybszego zakończenia procederu zarabiania w ten sposób pieniędzy przez tego Pana.

Nie to nie Pan Adam

martus

Witam, to co się dzieje to normalnie jakaś masakra. Ja czekam w poniedziałek jest ostatnia szansa na oddanie moich pieniędzy jeśli nie sprawa trafia do sądu.Także czekam chociaż ileż można ciągnie się to już od miesiąca.

A gdzieś kupiony

Ale przecież możesz napisać dzieje kupiłeś telefon

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biatrans Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Obiektywny

Kamilek181, pisz śmiało w tym wątku, przecież prawdą jest, że Wszystkim osobom, a nie tylko jednej chcesz pomóc i przekazać wszelkie możliwe informacje pozwalające na odzyskanie pieniędzy.

Obiektywny

Hmm.... nie ta sama firma, ale bez problemu zwróci pieniądze za kogoś. To może powinien wystawić reklamę w telewizji, że zapłaci każdemu kto nie podszyje się pod jego firmę :P .... a do tego co to za nowy Pan Adam, może jakieś nazwisko ? Coś mi ten wpis nie wygląda na rzetelny !

Jaki nr

A na jaki nr dzwoniłeś ? Znaczy jaki był podany kontaktowy i gdzie kupiłeś ??

martus

Żądać nadania przesylki na swój adres i tyle ciekawe co by było jak byś pomylił nr konta napewno by Go to nie interesowało. Więc nie daj się ma nadać na Twój adres albo oddać pieniądze i tyle. Życzę powodzenia

kamilekk

ja nie dostałem telefonu zgłaszałeś sprawe na policje?

czekamy

Sprawa jest zgłoszona do prokuratury, czekamy co będzie dalej.

martus

witam, czy ktoś odzyskał całość pieniędzy, czy zgłaszaliście sprawę jak to u Was wyglądało. Jakoś cicho się tu zrobiło.

Mecenas

Nie straciliście na pewno kasy, musicie tylko przesłać człowiekowi rezygnację. Jak wpiszecie w google, "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" to wyleci pełno gotowców. Jeśli znajdziecie wersję gdzie jest napisane o towarze, który dostaliście itd, to wpisujecie, że towaru nie otrzymaliście. Po MAX 7 dniach jeśli nie dostaniecie kasy na konto, idziecie na policję lub do prokuratury z dowodem zakupu, wpłaty, pismem, że odstąpiliście od umowy i wszystkim innym co zgromadziliście dodając, że kontaktu i przede wszystkim zwrotu kasy brak. Oświadczenie wysyłajcie na wszystkie możliwe adresy mailowe z których się z Wami kontaktował. Jeśli nie będzie odpowiadał, to już jego problem i tym akurat bym się nie martwił, tylko przede wszystkim działał. Nie bójcie się zwrócić do wymiaru sprawiedliwości, jeśli zostaliście oszukani, nie dajcie się pozbawić pewnie nie małych pieniędzy i co najważniejsze, nie pozwólcie tym samym aby Was tutaj przybywało !!! Powodzenia

martus

Jeśli u kogoś minęło 14 dni i nie dostał pieniędzy to zglaszajcie sprawę nie wolno odpuszczac bo później jest ich coraz więcej czują sięPanami myślą że zastrasza wszystkich. Nie dajcie się prędzej czy później wszystko do nich wroci ze zdwojoną siłą. nie siedzcie bezczynnie nie dajcie się zwodzic. Ja czekam do 14 dni później działam i kie dam się zastraszyć niewarto. Życzę powodzenia w walce.

Zirytowany

Straciliśmy swoją kasę i chyba już jej nie odzyskamy... takie są fakty

martus

A jak długo to wszytko trwało?

Oszukany

Od 3 miesięcy czekam na zwrot reszty, po odstąpieniu od umowy otrzymałem cześć zwrotu. Teraz nawet nie odbierają wezwań do zapłaty wysłanych poleconym. Oczywiście groźby i pomówienia tez otrzymywałem. Czekam jak sprawę zakończy prokurator.

Pewny

Tak, ja odstąpiłem od umowy, zbierając komplet dokumentów z którymi bez wahania poszedłbym z gościem do wymiaru sprawiedliwości i dostałem zwrot w całości, co do złotówki. I Wam wszystkim też to radzę zrobić, a jeśli nie zadziała to składać doniesienie i nie czekać, że się gościowi zmieni światopogląd. Jeśli macie niezbite dowody na wpłatę, a nie otrzymaliście zakupionego towaru, a sprzedający odwleka termin wysłania, to rezygnacja z transakcji na odległość i musi zwrócić kasę. Nie pozostawiajcie pułapki mając nadzieję, że drugi raz w nią nie wpadniecie ! Powodzenia

martus

Tak jak obiecałam pisze. Dostałam dzisiaj telefon z informacja że zostanie złożone na mnie doniesienie do prokuratury , gdyż obrażam Pana na forum. Mam nadzieję że ma Pan niezbite dowody życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)

niestetyteż

Czy ktoś już z was postanowił odstąpić od umowy i odczekać "ustawowe 14 dni" ?? czy komuś udało się w ten sposób odzyskać pieniądze?

Zbyszek

Czy, ktoś ma może numer sprawy, co by się można na nią było powołać w czasie składania zeznań.

Zostaw merytoryczną opinię o Biatrans Sp. z o.o. - Białystok

Biatrans Sp. z o.o.