Honda Matraszek Autoryzowany Dealer

Marki

Opinie o Honda Matraszek Autoryzowany Dealer

anonymous

Zgadzam się z opinią JAZZ. Od lat korzystam z tego serwisu i na razie jest ok.

JAZZ

Honda Matraszek to profesjonalny serwis, solidni mechanicy

Klient

Bardzo słaba firma, o gwarancji i reklamacji nawet nie myślcie, jak zapłacicie to oczywiście zrobią ale po co w końcu jest ta gwarancja 3 letnia (ja wykupiłem dodatkowe 2 lata, czyli mam 5lat) skoro i tak nie mają zamiaru tego naprawić. Na maile nie odpowiadają, chyba że zadzwonicie ze trzy razy i upomnicie się. Ogólnie jak zaszeleścicie kasą to git, o reszcie zapomnijcie. Żałuje że kupiłem u nich samochód, ale chociaż serwisować tam nie będę musiał. A już zastanawiałem się nad drugim nowym samochodem dla żony, ale na pewno nie u nich.

Mirosław

W sierpniu 2016r. podpisałem umowę i wpłaciłem zaliczkę na Hondę Jazz Elegance CVT. Termin dostawy: kwiecień br. Gdy zadzwoniłem z pytaniem kiedy będę mógł odebrać samochód usłyszałem, że w sierpniu. Na moją uwagę, że tyle czasu czeka się na Bentleya usłyszałem, że jaki mi się nie podoba to mogą mi zwrócić zaliczkę. Nic dodać, nic ująć ...

oszukany

Nie polecam SERWISU. Mechanicy nie mają pojęcia o Hondach. Naciągają !!!!!

Piaggiu

Zakupiłem civica w tym salonie po miesiącu padł akumulator. "Mistrz" serwisu twierdzi że alternator nie ładuje ... po krótkiej rozmowie głosem mistrza twierdzi "Panie to nie te czasy że alternatory ładują akumulatory to jest HONDA! a nie polonez" z wielkiej łaski twierdząc "w drodze wyjątku panu wymienimy akumulator". Sami oceńcie wiedzę kierownika serwisu i czy chcecie takiej osobie przekazać kluczyki.

arti

salon i serwis bez najmniejszego zarzutu. Miła obsługa. Godnie reprezentują jakość marki.

Tomi1

Matraszka polecam wszystkim, którzy jeżdżą Hondą! Serwisuję u nich swoje 2 Hondy od mometu zakupu i nigdy żadnych uwag. Ani do mechaników, ani do obsługi. Oby tak dalej!

jaak

Serwis masakra, gwarancja masakra, ogólnie nie polecam Zdarza się że po przeglądzie w tym serwisie za kilka dni auto jest kradzione - przypadek.

olo

Honda Matraszek serwis to niekompetencja,i olewanie klienta,reklamacji nie przyjmują,partacze do potegi.

Civic

Co wy wypisujecie! Korzystam z serwisu Honda Matraszek od lat i jest ok. Zawsze można się z nimi dogadać. Nie spotkałem się z próbą naciągania. Robią to co trzeba i zawsze ustalają czy się zgadzam.

Aga

Jeśli ktoś szuka pracy to nie w tym kurniku. Szkoda zdrowia i spięć z siostrą właścicieli !

Accord

Wszystko widzący pisze niestety prawdę!!! Mechanicy są do bani oprócz(usunięte przez administratora).nie mylić z doradcą ., który jest moim zdaniem i nie tylko, totalnym!!!(usunięte przez administratora)

Gość1234

Nie zgadzam się z tą opinią! Honda Matraszek to profesjonalny serwis, a Doradcy są zawsze mili i kompetentni. Oby więcej było takich firm, jak serwis Hondy w Markach!

Wszystko widzący

Omijać szerokim łukiem serwis mechaniczny ! Panowie mechanicy najchętniej wymieniliby połowę auta, a klient i tak zapłaci. Pozdro dla doradcy serwisowego [usunięte przez moderatora]., który jest [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Honda Matraszek Autoryzowany Dealer - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honda Matraszek Autoryzowany Dealer