Opinie o Auto Matraszek – serwis samochodowy Bosch Car Service. Autoryzowany Dealer ISUZU. Centrum Aut Używanych w Marki

counter
2 3 29 5 1
Dawid Nowy wpis

Czy można zamieniać się zmianami?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Honda Matraszek Autoryzowany Dealer? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Pijawa1
@Administrator

Witam,trzy miesiace po wizycie w honda matraszek ukadli mi auto,honde swiezo zakupilem nie dlugo przed wizyta,chcialem sprawdzic autentycznosc przebiegu i stanu auta,totalna porazka ,auto przegladali z 1,5 godziny i nic ciekawego poza przepalonymi zarowkami sie nie dowiedzialem ,podkresle ze bylem w innym pomieszczeniu niz moja honda.

AS Nowy wpis
Klient
@Pijawa1

Mnie też (usunięte przez administratora)hondę po wyjeździe z tego salonu.

Renata Nowy wpis

Jak oceniacie serwis Bosch? Jest duży wybór samochodów? Powiedzcie proszę.

Ka Nowy wpis

Nikomu nie polecę tego salonu. Kontakt oblewający. Dzwonię rano i umawiam się na zadatek że prześlę a on sprzedaje auto komu innemu. Porażka. Nie róbcie z nim żadnych interesów. To samo z finansowaniem niekompetentna osoba.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kami

Polecam serwis samochodowy Auto Matraszek. Fachowcy z empatycznym podejściem do ludzi. Indywidualne podejście do klienta, do pracowników.

Wojtek

Fajnie, że klienci zadowoleni chociaż żałuję, że pracownicy od dość dawna nie korzystają z forum! Mam nadzieję, że warto aplikować?

Bartek

Polecam! Atmosfera w serwisie bardzo pozytywna, bardzo miła obsługa. Auto naprawione szybko, zgodnie z oczekiwaniami.

Renata

Czy ktoś z pracujących w Honda Matraszek Autoryzowany Dealer, podzieli się informacja jak wygląda atmosfera w firmie, i czy są możliwe premie? Opinia pomoże osobą które są zainteresowane pracą w powyższej firmie.

Gość1

Jeżdżę do serwisu Matraszek od kilku lat i zawsze jest ok? Od niedawna działają jako Bosch Serwis, ale nadal jest wszystko ok. Jakość równie wysoka jak w serwisie Honda Matraszek, a można serwisować różne marki, nie tylko hondy. Prowadzą serwis mechaniczny, lakierniczy i wprowadzili odkup i sprzedaż samochodów używanych.

Irek

Takie uwagi lepiej kierować na adres firmy gdyż to jest forum pracownicze!!

M

Salon sprzedaży jest ok, jego kierownik - pan Radosław bardzo kompetentny, rzetelny i słowny. Serwis z kolei to naciągacze. Gdy okazało się, że wprowadzili mnie w błąd i zgłosiłem reklamację, nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Nawet właściciel salonu był wiecznie nieuchwytny i unikał kontaktu.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Honda Matraszek Autoryzowany Dealer? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

anonymous

Zgadzam się z opinią JAZZ. Od lat korzystam z tego serwisu i na razie jest ok.

JAZZ

Honda Matraszek to profesjonalny serwis, solidni mechanicy

Klient

Bardzo słaba firma, o gwarancji i reklamacji nawet nie myślcie, jak zapłacicie to oczywiście zrobią ale po co w końcu jest ta gwarancja 3 letnia (ja wykupiłem dodatkowe 2 lata, czyli mam 5lat) skoro i tak nie mają zamiaru tego naprawić. Na maile nie odpowiadają, chyba że zadzwonicie ze trzy razy i upomnicie się. Ogólnie jak zaszeleścicie kasą to git, o reszcie zapomnijcie. Żałuje że kupiłem u nich samochód, ale chociaż serwisować tam nie będę musiał. A już zastanawiałem się nad drugim nowym samochodem dla żony, ale na pewno nie u nich.

Mirosław

W sierpniu 2016r. podpisałem umowę i wpłaciłem zaliczkę na Hondę Jazz Elegance CVT. Termin dostawy: kwiecień br. Gdy zadzwoniłem z pytaniem kiedy będę mógł odebrać samochód usłyszałem, że w sierpniu. Na moją uwagę, że tyle czasu czeka się na Bentleya usłyszałem, że jaki mi się nie podoba to mogą mi zwrócić zaliczkę. Nic dodać, nic ująć ...

oszukany

Nie polecam SERWISU. Mechanicy nie mają pojęcia o Hondach. Naciągają !!!!!

Piaggiu

Zakupiłem civica w tym salonie po miesiącu padł akumulator. "Mistrz" serwisu twierdzi że alternator nie ładuje ... po krótkiej rozmowie głosem mistrza twierdzi "Panie to nie te czasy że alternatory ładują akumulatory to jest HONDA! a nie polonez" z wielkiej łaski twierdząc "w drodze wyjątku panu wymienimy akumulator". Sami oceńcie wiedzę kierownika serwisu i czy chcecie takiej osobie przekazać kluczyki.

arti

salon i serwis bez najmniejszego zarzutu. Miła obsługa. Godnie reprezentują jakość marki.

Tomi1

Matraszka polecam wszystkim, którzy jeżdżą Hondą! Serwisuję u nich swoje 2 Hondy od mometu zakupu i nigdy żadnych uwag. Ani do mechaników, ani do obsługi. Oby tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Matraszek – serwis samochodowy Bosch Car Service. Autoryzowany Dealer ISUZU. Centrum Aut Używanych - Marki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.