Gama Agencja Zofia Osak

Lublin

Opinie o Gama Agencja Zofia Osak

zuza

ta pani to stara plotkara i każdy wie że dodaje coś od siebie żeby oczernić człowieka... niestety ludzie to wiedzą i się śmieją

filip

zgadzam się z opiniami powyżej, dbają jedynie o własny interes a mało o klienta który ma podpisać polisę nie dobrą dla klienta a dobrą dla biura!

Maciek

Zakupiłem tam OC swojego samochodu - nie ukrywam że zależało mi na tym aby składka była tania. I faktycznie była konkurencyjna. Zdziwienie moje zaczęło się dopiero gdy miałem stłuczkę i zacząłem czytać polisę... okazało się że mam dziecko a przecież jestem kawalerem i jeszcze kilka ciekawostek! Więc biuro to wprowadziło celowo w błąd zakład ubezpieczeń? dziwne rzeczy!

Kasia

Dziewczyny w biurze wyszukaly dla mnie wiele ofert na OC i AutooCasco i wspólnie wybralysmy najbardziej korzystne ubezpieczenie. Kilka miesiecy pózniej mialam stluczke i zadzwonilam od razu do biura na komórke. Pani Zosia od razu odebrala, bardzo mi pomogla i poinformowala co robi. Szkoda takze zostala zlikwidowana bardzo szybko.

Kinga

Ubezpieczyłam u nich gospodarstwo rolne składka roczna była nie mała bo ponad 500 zł. Jasno mówiłam iż zależy mi też na ubezpieczeniu NNW dla mnie i męża! Wykupiliśmy polisę Pani zapewniała że to doskonały wybór! Doszło do wypadku straciłam dwa palce podczas pracy w gospodarstwie.... i co się okazało... NNW jest ale wyłącznie dla osób trzecich niebędących właścicielami gospodarstwa... popieram opinię powyżej że sprzedają polisy tylko z korzyścią dla siebie!

Izydor

Jaki właściciel taka firma i taki a nie inny system pracy mają nakazany pracownicy. Jeżeli właściciel każe oszukiwać ludzi na polisach to tak też robią!

samotna

podtrzymuję opinię powyżej - jakaś kontrola powinna się zainteresować tą firmą!

Ela

Ta ubezpieczalnia to pomyłka tak samo jak właścicielka... oszustka - sprzeda polisę zawsze z korzyścią dla swojego portfela!

madzia

ogólnie biuro ubezpieczeń jak biuro ubezpieczeń... ale mniemanie właścicielki o sobie to już.. kosmos :)

była klientka

ubezpieczyć można się jak najbardziej tylko czy warto... wszystko kręci się wokół jak najniższej składki dla klienta a jak najwyższej prowizji dla firmy

Wiola

Właścicielka dba wyłącznie o swój interes sprzedaje ubezpieczenia po taniości a jak coś się stanie to grosze odszkodowania... przykre

Tomasz

oszukują ludzi niedopowiadając do końca co dane ubezpieczenia zawiera a jedynie skupiają się na cenie na niekorzyść klienta. nie polecam niomu

Zostaw opinię o Gama Agencja Zofia Osak - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gama Agencja Zofia Osak